320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Takiga sl õhtulehes täna päris pikk intervjuu. väga sümpaatne jutt ja hea, et viitsisid ka sinu kohta lendu lastud nõmedusi klaarida. hoian sulle igatahes pöialt, et saaksid lähiajal suuremaid väljakutseid, samas "väikese inimesena" oleks mul muidugi natuke kahju ka - levadia poleks sinuta enam päris see
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      Takiga sl õhtulehes täna päris pikk intervjuu. väga sümpaatne jutt ja hea, et viitsisid ka sinu kohta lendu lastud nõmedusi klaarida. hoian sulle igatahes pöialt, et saaksid lähiajal suuremaid väljakutseid, samas "väikese inimesena" oleks mul muidugi natuke kahju ka - levadia poleks sinuta enam päris see
      mind huvitab see kes Arnole pada ajas Kingi kohta! urmar sina vä?

      normaalne jutt normaalne inimene, EDU!!!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        mind huvitab see kes Arnole pada ajas Kingi kohta! urmar sina vä?
        ma millegipärast kahtlustan ka urmarit - ta on musta nimekirja veel mustemas lisas niiditõmbaja ja informaatorina kirjas
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          mind huvitab see kes Arnole pada ajas Kingi kohta! urmar sina vä?

          normaalne jutt normaalne inimene, EDU!!!!!
          Ikka mina, ka Vassiljevi, Purje ja Kotenko asjus andsin ma konsultatsioone.

          Kommentaar


            Levadia II jättis küll eile endast väga kahvatu mulje. Suudeti palli hoida, lükati söötu, aga ei tahtmine väravat lüüa oli väga väike. Muidugi eks Tuleviku duubel seisis ka hästi kaitses. Siiski peab ütlema, et lisaks sellele on paljudel just vene rahvusest mängijatel probleeme närvide ja fair playga.

            Kommentaar


              Olgu lisatud,et viieteistkümnest mängijast oli eestlasi ainult üks.Koondislane Kaimar Saag.Kindel põhikoosseisu mees ja seda nii Inglismaa kui ka Tulevik2 vastu.

              Kommentaar


                Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                Olgu lisatud,et viieteistkümnest mängijast oli eestlasi ainult üks.Koondislane Kaimar Saag.Kindel põhikoosseisu mees ja seda nii Inglismaa kui ka Tulevik2 vastu.
                Selles mängus oli jah Kaimar ainus eestlane, kuid Hepner sõimas ka teda palju.

                Kommentaar


                  Sellest ma nagu ei saanudki aru, on ju aru saada, kui ta pidi eelmine päev mängima, siis teist päeva järjest enam nii lihtne ennast liigutada ei ole. Olgugi, et meistriliiga mängus tuli ta mängu vahetusest, aga väsimus annab tunda ikkagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    eks tuleb siis Zelinskile 1 koll juurde panna ja Andrejevilt ära võtta, kui faktid seda näitavad.
                    ja taaskord on minu kommentaari peale ära muudetud ja nikitale ikkagi kolm pandud. ime siis et ma enda statistikat rohkem usaldan kui teie oma...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                      ja taaskord on minu kommentaari peale ära muudetud ja nikitale ikkagi kolm pandud. ime siis et ma enda statistikat rohkem usaldan kui teie oma...
                      Sa võid küll usaldada, aga kontrollima pead ikkagi, muid võid eksida. Kusjuures sinu kommentaari peale ei muudetud midagi.

                      Kommentaar


                        Satsile üks ülesanne: tänases MK Estonias ilmus pikk lugu Kotenko ja Vassiljevi käekäigust, äkki otsid ülesse kuskilt internetiversiooni ka.

                        Kommentaar


                          FC Levadia võtab aastal 2007 kõik :

                          Meistriliiga

                          Esiliiga

                          Naised

                          Ja Marko Kristali !!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Sa võid küll usaldada, aga kontrollima pead ikkagi, muid võid eksida. Kusjuures sinu kommentaari peale ei muudetud midagi.
                            Jajah, Timo unisena vaatas eksole.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Sa võid küll usaldada, aga kontrollima pead ikkagi, muid võid eksida. Kusjuures sinu kommentaari peale ei muudetud midagi.
                              Mis siin usaldada järjekordselt on seal näiteks pandud Kure vastu väravalööjaks Rand kui pealtnägijad ja ka esialgne protokoll ütlevad et värava lõi Galkin.
                              Ja kui minu kommentaari peale midagi muutu , siis kuidas seletada et mõni viga on olnud seal pea nädal aega ja siis peale minu kommentaari veel samal päeval ära muudetud...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                                Mis siin usaldada järjekordselt on seal näiteks pandud Kure vastu väravalööjaks Rand kui pealtnägijad ja ka esialgne protokoll ütlevad et värava lõi Galkin.
                                Ja kui minu kommentaari peale midagi muutu , siis kuidas seletada et mõni viga on olnud seal pea nädal aega ja siis peale minu kommentaari veel samal päeval ära muudetud...
                                Tegelikult õige ongi Rand, kusjuures mina ei pane neid protokolle üles, jäta see meelde, mina kirjutan ja täpsustan neid struktuuri lehel olevad protokolle. Kui sa nuud muidugi täpselt aru saad.
                                Täpsustan, need on minu tehtud: http://jalgpall.struktuur.ee/2485
                                ja need ei ole: http://www.jalgpall.ee/tulemused/ml.html

                                Kusjuures pärnakad ütlevad, et õige on Rand. Ka Vapruse kodukas annab valesti Galkini.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X