320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jalgpallur Martin Kaalma sai isaks

    Õnne ja jõudu, Tibu ruulib
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      KalevSport

      Homme
      17:00

      Jalgpall. Superkarikafinaal.Tallinna FC Levadia-Narva JK Trans. Otseülekanne Sportland Arenalt. Vaheajal Jalgpallistuudio
      slimm.ee

      Kommentaar


        Mäng mänguks, kuid ma tahaks teada, kuidas Lemsalu otse punasest pääses vastasmängija ründamise eest.
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Mäng mänguks, kuid ma tahaks teada, kuidas Lemsalu otse punasest pääses vastasmängija ründamise eest.
          Kuna see oli Superkarikas, siis need kaardid ei ole see eriti olulised, aga liigamängus oleks pidanud jah punase saama. Jälle olen Martiniga ühel meelel.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Ohhhhooooo,

              kas tuuakse jälle mingi Itaalia kloun?
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                levadia valitsemisaja lõpu jätk...
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                  levadia valitsemisaja lõpu jätk...
                  Mis mõttega sa loobid selliseid lolle loosungeid? Annab see sulle mingisugust mõnu? Mul on selline tunne, et sa kunagi ei mõtle enne postitamist. Ära lahmi tühja.

                  Mis puutub Levadia treeneripinki, siis kes võiks haarata ohjad? Mina ei oska küll kedagi hetkel veel pakkuda. Suhteliselt üllatav uudis.

                  Kommentaar


                    "Samuti näitas superkarikafinaalis saadud kaotus, et Tallinna FC Levadia meeskond vajab muudatusi."

                    Sellest loeb välja, et Rüütli ei saa enam hakkama.

                    Ülikõva oleks kui Bondarenko saaks peatreeneriks Hepner on tõenäoline varjant.

                    Kommentaar


                      Minu arust võiks Levadia kusagilt kaugemalt endale treenerit otsida, kui rahakott lubab muidugi. Kes muidu siin kohalikul karjamaal oleks suuteline Levadiat juhendama ? Ses mõttes suuteline, et suudaks ML ära võita kuna vähemaga vast levada ei lepi ?

                      Kommentaar


                        Kurat mul võttis südamest täitsa.

                        Kommentaar


                          Nädal enne liigamängude algust välistreeneri palkamine võrduks enesetapuga. Pigem peaks palkama kedagi, kes on süsteemi sees ja tunneb mängijaid.

                          Kommentaar


                            Vot sulle pommuudist. Tuleb väga põnev hooaeg. Levadial uus juhendaja, Trans näitas võimu, Flora pole veel ennast paljastanud ning Kalju oma suurte juttudega.
                            Läheb lahti!
                            Parem georg otsas kui Paul keres.

                            Kommentaar


                              Tunda on Levadia uue presidendi kindlat kätt.

                              Kommentaar


                                Loodetavasti ei palgata Bondarenkot või mõnda muud venelast, sest muidu on oht, et Levadia "venestatakse" jälle. Praegu on päris tore vaadata, et nii palju eestlasi mängib ja platsil räägitakse enamasti ikka eesti keeles.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X