320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei, mitte seda.

    Kommentaar


      Kui ma väga rikas oleks, siis ma ostaks ta endale ja laseks tal niisama olla. Vähemalt siis ta ei ole niisama Levadias nagu praegu :P

      Saagi eest maksti 100k euri? Ma oletan, et tema hind on sellest ikka tüki maad krõbedam.
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Mind täitsa huvitab, milline on Dmitrijevi hind?

        Piisavalt suur, et Kaljule üle jõu käia.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
          Kui ma väga rikas oleks, siis ma ostaks ta endale ja laseks tal niisama olla. Vähemalt siis ta ei ole niisama Levadias nagu praegu :P
          ja mina laenutaksin teda mõnikord sinu käest ... et ta päris niisama kah ei oleks
          kaks firmatorti, kast pepsit!

          Kommentaar


            Muideks, Poolas peaks ka veel üleminekud lahti olema. See ei tohiks olla eriti raske Poola meistri- ja esiliiga klubide faksid üles leida, lisaks on neil klubidel endil tõenäoliselt olemas video Poola-Eesti hiljutisest mägnust...

            Kommentaar


              Samas, sellise ekstreemse ülemineku korral langeb mängija võimalik hind kindlasti drastiliselt. Arusaamatu, miks ei tegutsenud Levadia tasa ja targu, et suvisel üleminekuajal Dmitrijev maha müüa ja mingit skandaali poleks olnudki. Keegi ehk ikka oleks teda soovinud, kuigi Levadiast millegipärast osta eriti ei soovita.

              Kommentaar


                Nad ei suuda hinda kunagi paika panna.

                Kommentaar


                  Pannakse oksjonile ja mõni naisorjapidaja ostab ta ära.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Algselt postitas billy t Vaata postitust
                    et mis järgmiseks, kallid Viktor ja Juri?

                    nu ega tuleb lihtsalt vaadata kui muidugi kuskil see info üleval on,kellel leping läbi on saamas siis saab temast järgmine ohver.kink ei taht niisama olla ja pikendas lepingut.krt mehed paneme rahad kokku ja ostame Sanja levadialt välja ja anname kellegile tasuta ära.vähemalt saab sanja kuskil mängida ja koondisel ka rohkem kasu
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      budulojus, teosta oma idee ja sa saad jalgpallihaigla aasta geeniuste hall of fame'is aukoha. iseenesest on huvitav, kuidas mängijad üldse Levadias mängida julgevad, kui "valesti" käitumine sääraselt karistatud saab.
                      www.jalgpall.ee
                      http://www.last.fm/user/lennartk

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lennu Vaata postitust
                        budulojus, teosta oma idee ja sa saad jalgpallihaigla aasta geeniuste hall of fame'is aukoha. iseenesest on huvitav, kuidas mängijad üldse Levadias mängida julgevad, kui "valesti" käitumine sääraselt karistatud saab.
                        mehed mina oma osa annaks aga krt ma arvan et ukrainlane tahab ikka rohkem kui mul p... peal karvu.
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Pebre sai ka jala valgeks. Vägev! edu

                          Kommentaar


                            Lenc, kuidas homsega jääb siis?
                            Küpsist saab?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                              Lenc, kuidas homsega jääb siis?
                              Küpsist saab?
                              Mis homme on?
                              "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                              RocknRolla (2008)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                                Mis homme on?
                                Vabandust, olin ajaga tund aega ees.
                                Aga laupäeva õhtuks sooviks küll Lencilt küpsist, tänan

                                Kommentaar

                                Working...
                                X