320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Levadialane ütleb, et florakad olid õiendajad, florakad, et levadialased. Algus oli tegelikult juba poolajal, kui samad kaks tüüpi tõuklemist alustasid. See mis pärast arena kõrval oli, see oli juba jätk eelnevale.Kuid kindel see, et ainult ühe poole süü see ei saanud olla ja niisama need kaks levadialast sinna meie väljumis kohale ootama ei jäänud, sest kõik teised läksid ära(levadia fännid siis). Nad jäid sinna siiski kavatsusega
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Üks oli ca 55 a, teine vb 22 vms.
      slimm.ee

      Kommentaar


        Jah, sellises vanuses umbes.
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          nii, et oligi 2? oi kui jube, tõeline kamp ju ründas vaesed floorakad.. teid oli 3,5 korda rohkem

          Kommentaar


            Õige taku! Me oleks pidanud laskma endeid peksta. Nagu sinagi ju, kui keegi virutab, siis ootad ju ikka, et ta veel lööks, ilma et ise midagi vastu teeksid Nagu sul naisega nt?
            Parem georg otsas kui Paul keres.

            Kommentaar


              Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
              Õige taku! Me oleks pidanud laskma endeid peksta. Nagu sinagi ju, kui keegi virutab, siis ootad ju ikka, et ta veel lööks, ilma et ise midagi vastu teeksid Nagu sul naisega nt?
              Kui sa naise pikali saad, siis taod teda veel jalaga? Suht hea plaan. Tule vaid koju, tibuke.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Algselt postitas taku* Vaata postitust
                nii, et oligi 2? oi kui jube, tõeline kamp ju ründas vaesed floorakad.. teid oli 3,5 korda rohkem
                milles küsimus?!
                ma sain aru, et algul oli miski Sen üksi ja ta löödi pikali ja siis (nagu ka venkudel kombeks tavaliselt) tulid ülejäänud vennad ja panid asja paika



                normaalne, nagu sa soovisid noh! nüüd pead kaljukatele ka kaklemist õpetama ja siis läheb alles kismadeks!
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Algselt postitas zaz Vaata postitust
                  milles küsimus?!
                  ma sain aru, et algul oli miski Sen üksi ja ta löödi pikali ja siis (nagu ka venkudel kombeks tavaliselt) tulid ülejäänud vennad ja panid asja paika



                  normaalne, nagu sa soovisid noh! nüüd pead kaljukatele ka kaklemist õpetama ja siis läheb alles kismadeks!
                  ma soovitan nendega mitte tüli norida, kuna neil on ju ajakirjad millega teid visata.

                  Kommentaar


                    Ei maksa jah, pärats oleme kõik kiisukese(pantri) sabaall
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
                      Ei maksa jah, pärats oleme kõik kiisukese(pantri) sabaall
                      Kalju omasid ei ole kas siis õnneks või kahjuks ka mitte ainult kaks.

                      Kommentaar



                        10 tähemärki
                        Parem georg otsas kui Paul keres.

                        Kommentaar


                          tra joobannõi rot...

                          eino jah. ma ei oska midagi öelda.

                          põhiline, mis pinda käib, on kuidas mõned vennad vinguvad ja uhkustavad oma tegude üle(pallakud ja need) 7 kesi 2le molli anda pole just kõge tuusem asi, mille üle uhkustada(isegi kui ei alustandu kaklust), vastupidi oleks normaalne... pohhui mis ma ikka seletan

                          tahate kakelge, tahate ärge kakelge, aga ära vinguge ega kekutage sellega.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Nuutu Vaata postitust
                            Õige taku! Me oleks pidanud laskma endeid peksta. Nagu sinagi ju, kui keegi virutab, siis ootad ju ikka, et ta veel lööks, ilma et ise midagi vastu teeksid Nagu sul naisega nt?
                            kui mulel keegi virutab (kui just seljatagant ei tule), siis ma arvan, et ta ei saa mulle pihta.. vähemasti nii nagu ta soovis....

                            ja mis see siia puutub, kui hästi või halvasti mina kaklen, mul on mõistust piisavalt et ennast mitte selliste jamadega tänaval vaevata, selle jaoks on oma koht ja omad reeglid

                            Kommentaar


                              Ajakirjandus kekutas sellega rohkem(ses suhtes, et andis hoogu kõvasti juurde). See liialt ülesse haibitud ja suureks mulliks puhutud, mis tegelikult ei vääri rohkem, kui nelja-viite kommentaari.. nüüd kasvanud see ca100le võhemalt.
                              Teeme siis lõpu sellele ühiselt
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                mina ei tea, mina ei olnud mängul.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X