320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
    Sinu kurvastuseks, Ott on puhkusel. Folgitamas olevat teda nähtud
    kanepit suitsetamas?

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      4) mesti löönud floora ja vapruse kloune, kes esimese poolaja lõpus saabusid narvat ergutama ja kellepoolsed Tarmo Kingi mõnitamised uroodiks ja pedeks kõnealusele mängijale (aga ka Levadia Crew-le) eriti sütitavalt mõjusid, aga kes kahjuks üpris ruttu ära vajusid. heh, prostituudid!

      Kas vastab tõele, et üls flora fänn politsei poolt minema viidi?
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        Kas vastab tõele, et üls flora fänn politsei poolt minema viidi?
        ühel hetkel võeti küll korraks üles viisijupp "eesti politsei", millega ka Levadia Crew liitus, aga mingit aktsiooni ei täheldanud.
        eks pead oma sõbralt, Senilt, täpsemalt uurima.
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Kas Flora fännid tulevad 9.08. Nõmme Kaljut toetama?Me tahame veel kord "Eesti politsei" ja "You're shit..." laulda Flora Alko Supporters,andke tuld!
          No one likes us,we don't care...

          Kommentaar


            oh türa küll kui tont sa ballack ikka oled, pea on mütsi kandmiseks aga sul pole sedagi vist.
            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack
              levadia = prügi, jäätmed.
              Prügi koht on prügikastis.
              Miks peaks vaatama prügikastis olevat prügi 90min (nii, et selleks peab veel liikuma kilomeetreid ja kulutama aega)?
              Ballack kas sa oled ajuvärdjas?
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Kas vastab tõele, et üls flora fänn politsei poolt minema viidi?
                Jap, vastab küll. Seal oli neid mõnitajaid terve kamp. Naljakas, et üks liikus ära mitme politseiniku vahel ja ülejäänud laulsid rõõmsasti edasi... kuni ära väsisid ja lahkusid lauldes serenaadi Eesti Politseile. Lõbusad poisid need floristid...

                Kommentaar


                  Tiia Tondi
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Mis te arvate suure tõenäosusega Kink Rumeenia klubiga lepingu sõlmib?

                    Kommentaar


                      Teate, ma töesti ei tea kes kellele peksa andis ja kes tüli kunagi norinud on, aga laupäeval olid küll Levadia fännid muhedad Ei tea kas nad mötlevad neid lennult välja vöi neil ongi nii laiahaardeline repertuaar. Osad laulud tundusid küll olevat sellised kohapeal väljamöeldud. Pisike vene aktsent oli lihtsalt boonuseks.

                      Et siis, ma ei tea mis te peale mängu teete ja kelle kallal tüli norite, aga lauluviisid on teil ägedad ja palun jätkake

                      Kommentaar


                        Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                        Teate, ma töesti ei tea kes kellele peksa andis ja kes tüli kunagi norinud on, aga laupäeval olid küll Levadia fännid muhedad Ei tea kas nad mötlevad neid lennult välja vöi neil ongi nii laiahaardeline repertuaar. Osad laulud tundusid küll olevat sellised kohapeal väljamöeldud. Pisike vene aktsent oli lihtsalt boonuseks.

                        Et siis, ma ei tea mis te peale mängu teete ja kelle kallal tüli norite, aga lauluviisid on teil ägedad ja palun jätkake
                        laupäevased viisijupid olid küll ilmselt natuke eriliste olude (Transi ootamatute rohetriibuliste ja kollaste toetajate ilmnemise) sunnil hetke improvisatsioon. mulle ka väga meeldis ja ka Levadia mängijatelt nägin esimest korda mängu lõppedes sellist tänuaplausi spetsiaalselt fännidele.
                        kaks firmatorti, kast pepsit!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
                          Mis te arvate suure tõenäosusega Kink Rumeenia klubiga lepingu sõlmib?
                          ma mõtlen hoopis, et miks nad nii vähe raha tahavad ta eest saada
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas v-fänn Vaata postitust
                            Mis te arvate suure tõenäosusega Kink Rumeenia klubiga lepingu sõlmib?
                            jutt oli,et kui klubi baas ja pakutavad elamistingumused sobivad, siis kirjutab alla.

                            Kommentaar


                              Drogheda-Kiievi Dünamo mäng kulgeb praegu sama rada,mis Levadiaga. 1 poolaeg Kiiev ette läinud ja kohe 2 pa algul on iirlased viigistanud.

                              Kommentaar


                                Pole ilmselt need iirlased nii kehvad midagi,eks kodus mängimine annab ka muidugi teatud eelise siiski.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X