320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
    Indrek lõi sel hooajal rohkem väravaid kui need kolm Florakat. Easy
    Ahjaa, küsimus kah, mitmes mängus Ints mänginud ja mitmes Henri?

    Nõustun fcfloraforeveriga
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
      Indrek lõi sel hooajal rohkem väravaid kui need kolm Florakat. Easy
      Näiteks kui üks vend lööb kokku kolmekümnes mängus 6 väravat ja teine vend kolmes mängus 5 väravat, siis esimene vend on kõvem/efektiivsem ründaja? Või mis moodi?
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
        Näiteks kui üks vend lööb kokku kolmekümnes mängus 6 väravat ja teine vend kolmes mängus 5 väravat, siis esimene vend on kõvem/efektiivsem ründaja? Või mis moodi?
        Mismõttes "näiteks"? Ma ei räägi teoreetiliselt, ma räägin Meistriliigast sel hooajal Ja see et Indrek mängis rohkem kui keegi teine ei ole ole vastuolus väitega et ta on "kasulikum". Ründaja ei pea AINULT lüüa väravaid, eksu? Söödud, osalemine kaitses, üldine mõju meeskonnas jne on ka tähtsad.

        Mul on mulje et mõnedel inimestel siin on hobbi leida üks-kakst sõna või väljendit mis konkreetselt neile ei meeldi või nende arvates ei ole 100% täpsed ja alustada hoopis teine pikk teema, rääkides asjadest millest postituse autor ei kirjutanudki.

        Mu point oli jumala lihtne
        Tänaseks Zelinski lõi rohkem väravaid kui Florakad kes mängivad Floras praegu, ta on kasulikum kui näiteks need kolm keda ma mainisin sest tal on olemas omadused millest need Florakad võivad praegu vaid unistada.

        Kommentaar


          See tuleb ainult aastatega. Küll Anier, Hakola ja kes muu iganes ka aastatega paremaks saavad. Ma mõtlen just vaimset poolt.

          Kommentaar


            kui siin juba siuke demagoogia edasi tagasi käib, siis...

            kui Slava valiti Euroopa efektiivseimaks mängijaks - mängude suhe ja väravad, siis kas ta oli kohe Euroopa tipptasemel ründaja? siis peaks ta ju hetkel mängima mõnes Euroopa tippliiga tippklubis...

            Kommentaar


              Algselt postitas ballack
              kle alarikh me ei räägigi teoreetilist asja vaid faktid näitavad selgelt et mängu kohta löövad nad kõik rohkem väravaid kui ints ja see txt et söödud ja kaitses osalemine jne....ints ei viitsi isegi joosta mitte....istub oma kohapeal ja ootab et teised teeks eeltöö tema eest ära ja siis lööb. ütled ikka et kõige kasulikum ja räägid oma kaitses osalemisest ja söötudest? kui läksid nende söötude peale ja kaitses osalemise peale et need on paremad siis tõesti ma ei tea palju üks teeb sööte keskmiselt ja palju teine aga siinkohal sa saad need numbrid välja tuua et meid targemaks teha. ootan neid kohe.
              Ja kui mingi pingipees kunagi lööb MLs paari mängudega 15 väravat mingi Tartu või Viljandi satside vastu see ei tähenda et ta on eriti andekas, vaid et tal vedas mitu korda. Seega see "värav mängu kohta" statistika võib valetada. Zelinski aga lööb väravaid pidevalt ja ükskõik kelle vastu. Hehehe, sa käid Levadia mängudel piisavalt tihti et teada millest ma räägin kui jutt on Zelinskist liidrina jne. Mõttetu vaidlus sest meie mõlemad ei ole päris erapooletud antud juhul. Ja mõlemad teame et ZELINSKI RUULIB TÄIEGA!

              Kommentaar


                Alarikh, sa oled imelik.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  Alarikh, sa oled imelik.
                  JanK, sinu avatar on imelik. EFing glory hunter

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ballack
                    kokkuvõttes on mõtetu vaidlus.
                    JUST! "Järgmisel hooajal näeme. Rrrrraisk!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack
                      steiv - me ei võrdle erinevaid liigasid
                      Eelkõige oli minu mõte mõlemapoolses demagoogias ja sealt jätkasin rida Slava näitega.

                      Kommentaar


                        Mõttetu vaidlus tõesti.
                        Efektiivsemad Florakad nõus.
                        Samas faktiliselt resultatiivsem Zelinski tuleb ka nõus olla.

                        Siit võib teistpidi esitada küsimuse, miks Zelinskit rohkemates mängudes platsile lubati.

                        Kuid mõlemal poolel on argumente nagu näha
                        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

                        Kommentaar


                          asi pole ju selles!
                          vaid selles, et Zelja on muhe mees ja liider ja seejuures veel üle ootuste endiselt heas vormis ja seega meeskonnale igati vajalik.
                          viimasel Kaljuga mängul Hiiul oli just tema see, kes hõikas järjekordset väljalööki sooritama asuvale Tibule midagi sellist, et "noh, Tibu, kas jõuad mõne löögi minuni ka välja lüüa" - see on lahe, vajadusel võtab pingeid maha, vajadusel torgib takka ja huumorit ka pealtvaatajaile - sellised mehed lihtsalt ruulivad! oma numbrid võite enda teada jätta!
                          "sukk" on otsuse teinud, loodetavasti teeb ka "saabas" meile oma valikuga rõõmu!
                          kaks firmatorti, kast pepsit!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                            JanK, sinu avatar on imelik. EFing glory hunter
                            Häirib sind, et mul on südames kaks klubi?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Jätkame võidumarssi
                              Palju õnne!

                              Kommentaar


                                Kurat, see on parem kui jaanituli, jõulud ja sünnipäev kokku
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X