320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Mulle jääb nüüd veits arusaamatuks, aga kas see Tibla on siis nagu levadia fännide seas soositud ja soovitav ongi, et neid nii kutsutaks?
    Pole soovitav, but we don't care...
    FCLT.EU
    ----------------------------------------------------------------------
    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Mulle jääb nüüd veits arusaamatuks, aga kas see Tibla on siis nagu levadia fännide seas soositud ja soovitav ongi, et neid nii kutsutaks?
      Situation is similar with a word "nigger" - they don't like when whites call them that way,but they enjoy calling themselves "niggers".
      No one likes us,we don't care...

      Kommentaar


        noh ma ei tea nüüd.. neeger on ikka eestimaal juba ammune sõna ja kohalikud harjunud sellega ja pole sellel siin mingit halba varjundit, me siiski väike provints Mu kunagine lemmikmaiuski oli neegrimusi (kui keegi teab, kust seda kraami saada, siis andke aga teada! )
        Aga tibla nagu ikkagi ei taha väga üle huulte tulla... kui tõesti naljatamisi omavahel nii hüütakse, ei tähenda see ju, et endast lugupidav isik Levadia fänne kohe nii peaks kutsuma Aga eks kuidas keegi.
        Ja õnne ka siis Levadiale... kuigi olgem ausad Flora kaotas pigem tiitli kui et Levadia nüüd midagi üle oleks olnud. Aga seekord siis võrdsete heitluses läks nii...
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          zaz, soomest saab. Poeks olgu näiteks Hong Kong.
          Levadiale õnnitlused ka minu poolt, ilus hooaeg oli.

          Kommentaar


            Õnnitlen siis ka Levadiat, kolmanda järjestikuse tiitliga kordasite Flora rekordit. Küllap nüüd üritab Flora rekordit uuendada? Üks rekord siiski ka Levadiale - 5 aastaga 4 meistritiitlit. Seda on Floral raskem ületada, pigem juba 5 tiitlit järjest, aga siis läheb igavaks.

            Kommentaar


              Algselt postitas kindral Vaata postitust
              Kui mängid tiblade meeskonnas, oled ise kah tibla.
              Et siis kui mängid juutide meeskonnas, oled ka ise juut (Amsterdami Ajax) või araablaste meeskonnas, siis ise beduiin (Manchester City) või ...
              no tule taevas appi ...
              299195

              Kommentaar


                HÜVASTI MAREK! - mu kibuvitsapõõsas, mu kodu ja mu kindlus!
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Tänks igaühele kes viitsis öelda midagi head Levadia kohta ja kes toetab meie lemmikklubi

                  Tiblabavihkajatest internet warrioritele: Me teame et me ei ole ideaalsed fännid ega inimesed. Me teame et ükskõik mis me teeme te vihkate meid põhimõtteliselt ainult meie emakeele pärast ja te mitte kunagi ei hakka sellest rääkima näkku. Me teame et meie täispeaga lollusi tegev fänn on teile Eesti riigi reetur samas ükskõik mida teevad teie lemmikud te leiate vabandusi. Me teame et meie naljad ja isegi eneseiroonia (aka see same tiblad.com) on teie silmades provokatsioon, aga teie provokatsioonid on Eesti riigi/keele/kultuuri kaitse tiblade vastu.

                  Meie hulgas on Eesti kodanikud ja Eesti koondise toetajad ning Venemaa kodanikud ja Venemaa kondise toetajad. Koos me toetame Levadiat keeltes mis sobivad meile ja meie mängijatele. Me oleme Eesti Meistrid 2008.

                  "Cause we're gonna do just anything
                  We're gonna sing what we wanna sing
                  and we'll wade through anything that you say
                  We're all having too much fun
                  We can't stop we've only just begun
                  We're gonna carry on for another day"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas billy t Vaata postitust
                    HÜVASTI MAREK! - mu kibuvitsapõõsas, mu kodu ja mu kindlus!
                    Misasja????????? Kust selline info?

                    Kommentaar


                      Krt ükskord oleks aeg et eestlased ja venelased võiks normaalselt läbi saada,ei ole vaja siin kedagi tibladeks nimetada.elame ühel maal,meeldib see teile või mitte aga me peame suutma ka koos siin elada!!!!
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        Krt ükskord oleks aeg et eestlased ja venelased võiks normaalselt läbi saada,ei ole vaja siin kedagi tibladeks nimetada.elame ühel maal,meeldib see teile või mitte aga me peame suutma ka koos siin elada!!!!
                        Venelaste vastu ei ole mul midagi, aga tiblade vastu on küll!!!


                        Ja kodanik INCE ei saanud mu mõttest aru lihtsalt, aga ega peagi!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                          Krt ükskord oleks aeg et eestlased ja venelased võiks normaalselt läbi saada,ei ole vaja siin kedagi tibladeks nimetada.elame ühel maal,meeldib see teile või mitte aga me peame suutma ka koos siin elada!!!!
                          Kas sellest tiblade teemast juba küllalt ei ole?
                          Sa Budulojus oled asjast valesti aru saanud, asi ei ole venelastes!
                          Tiblad on küll venelased aga kõik venelased pole tiblad.
                          On väga normaalseid venelasi, kes on ka levadia poolehoidjad kuid nad ei käi mängudel kahtlaste lippudega ja ei laula CCCP hümni.
                          Elada võõral maal ja siin eestlasi provotseerida ja laamendada, seda suudavad ainult tiblad.

                          Kommentaar


                            taku ime tikut ja billyt ja.... juttu jätkub kauemaks

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                              Tiblabavihkajatest internet warrioritele: Me teame et me ei ole ideaalsed fännid ega inimesed. Me teame et ükskõik mis me teeme te vihkate meid põhimõtteliselt ainult meie emakeele pärast ja te mitte kunagi ei hakka sellest rääkima näkku. "
                              Kui ma näen teid Viljandis mängul midagi väga kohatut yltemas, st midagi Eesti Vabariiki halvustavat vms. ma ütlen teile kohe otse näkku ja kui on vaja võime ka seda 7vs7 mida siin teised reklaamivad ka teha aga aint 1vs7 sest vast rohekmat tulemas pole Asi on selles lihtsalt, et Levadia kui võistkond tahab olla eestlane, mõningad aastad tagasi Levada nii ütles, kuid fännid räägivad ja elavad kaasa vene keeles.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas käbi Vaata postitust
                                KAsi on selles lihtsalt, et Levadia kui võistkond tahab olla eestlane, mõningad aastad tagasi Levada nii ütles, kuid fännid räägivad ja elavad kaasa vene keeles.
                                Ole nüüd!! Ei ole nad ainult venekeelsed!! Viimane mäng Tulevikuga, kui saime neilt 5:0 peksa, siis nad skandeerisid meile ka "Tulevik, JEsiliiga" ning "Fuck You Tulevik". Nii, et pole nad midagi pelgalt venekeelsed!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X