320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Shermann Vaata postitust
    Minuarust on see väga hea, kui venelane on ära õppinud eesti keele ja natukene kohatu on nokkida mingi aktsendi kallal. Eriti siis, kui sa ise pole vist eriti eesti keele tunnis eriti viibinud.
    Nõus, tihti peale võib venelane palju korralikumalt rääkida kui eestlane, näide siit samast foorumist:

    Algselt postitas Makuuuuuu . Vaata postitust
    mõtte on hea . aind selleks oleks vaja saada fifalt raha et teha aleqoqi suguseid staadioneid umb 3-4 juurde . minu poolest võiks täitsa toimuda .
    LFC

    Kommentaar


      Minu arvates pole juba mitu lehekülge teksti siin teemasse läinud See on siiski FC Levadia teema ja pole oluline, kes kui hästi eesti või vene keelt räägib, parem räägime juba järgmisest nädalast ja -vastasest. Ungaris pole veel liigahooaeg alanud, see võiks olla väike eelis meie klubile, kes on saanud pidada juba päris palju liigamänge. Kodus on vastased väga head, seega loodetavasti suudab Levadia kodus võidu välja võtta

      Kommentaar


        Algselt postitas viisupoiss. Vaata postitust
        Kas keegi oskab öelda, et millal Levadial eurosarjas järgmine mäng on?
        Tuleval kolmapäeval juba!

        29.07.2009 kell 19:00
        Kadrioru staadion
        UEFA Meistrite Liiga

        FC Levadia vs Debreceni VSC

        Ja korduskohtumine võõrsil nädal aega hiljem.

        Kommentaar


          nad võiks nüüd ju Debreceni ka võita.

          Kommentaar


            Algselt postitas kesa Vaata postitust
            Oleme ju kõik eestlased, rahvusest hoolimata.
            Või siiski mitte?
            Kodakondsus ja rahvus on kaks väga erinevat asja.
            Nõme on kuulata inimeste suust sellist paska- kõik venelased on tiblad ja nendega pole midagi teha. Tundub, et sa ei tunne ühtegi venelast. Muidu sa sellist jama suust välja ei ajaks.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas hobbit Vaata postitust
              nad võiks nüüd ju Debreceni ka võita.
              Jajah? Ma mõtlesin, et äkki võiks kaotada.

              Kommentaar


                Levadia edasi pääsemine on ainult hea Eesti jalgpallile!

                Kommentaar


                  Ma hoian Levadiale igatahes pöialt!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Kas teile ei ole pohui, milline on “töö“ keel kluubis, kui kluub toob punkte Eesti hoiukarpi ja parandab Eesti jalgpalli reputatsiooni Euroopas, kas te ei taha, et Eestile tuleksid tõesti tugevad kluubid? Kas te saate aru, et millist tõuget Eesti jalgpalli arendamiseks võiks anda FC Levadia pääs Meistrite liiga alagrupiturniirile. Äkki inimesed lõpuks oma persesid diivanitest ära kiskuvad ja tulevad jalgpalli vaatama või siin istuvad just need inimesed kes ei suuda oma persesid diivanitest ja arvutitest ära kiskuda?

                    Senaator on tubli, ta on FC Flora fann ja teeb kõike õieti, meie kluubide ja fannide vahel peab olema vaen ja ei mingit sõprust, on vaja vaenu õhutada, me olime rivalidena ja jääme nendena igavesti.

                    Ja viimane, iga pealesõidu eest Billile saab ka suurelt peksa saada.

                    Kommentaar




                      äkki tunnete ära.
                      tegin need näod pes 2009-le.
                      loodan, et meeldib. see ju levadia foorum.

                      Kommentaar


                        Kaalma - ... - Lemsalu - Mohawki tüüp(Malov vist)
                        Teniste - Andrejev - Zelinski

                        Kommentaar


                          Andrei Kalimullin on teine.

                          Kommentaar


                            teab keegi, kas mõni Läti, Leedu ja miks mitte ka Soome klubi on sama kaugele jõudnud kui Levadia?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas UrmoT Vaata postitust
                              teab keegi, kas mõni Läti, Leedu ja miks mitte ka Soome klubi on sama kaugele jõudnud kui Levadia?
                              Soomel on klubi grupis esindatud olnud.
                              LFC

                              Kommentaar


                                FBK Kaunas eelmine aasta Meistrite Liigas, Tampere tegi sama triki vist üleeelmine hooaeg. Said lõpuks Bordeauxilt lutti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X