320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• JuriM
    replied
    Appi milline lõpp, jube kahju.

Leave a comment:

• vanafänn
    replied
    Veits tulen ventima siia. Kas Savic ja Vassiljev muidu vaatavad kaitsepoolt ka tiimis või ainult rünnak on teemas? Päris kuramuse uskumatu, kuidas meie tippklubi (minu lemmikklubi) ei suuda mingit normaalset kaitset leida.

Ma julgen pakkuda, et ca. 80% mängudest Levadial käriseb karmilt kaitses. Individuaalsed eksimused, see idiootne kolmnurk mida väravavahiga mängitaks ei aita kaasa muidugi. Igaljuhul, Savic ja Vassiljev- mina kirjutan kaotuse teie hingele. TERVE EFFING hooajaga ei suudeta kaitseliini sirgeks lükata.. HÄBI!

Leave a comment:

• käbi
    replied
    Poodi mune ostma.

Leave a comment:

• LaRaBla
    replied
    E: oih, ma vajutasin telefonis valele teemale

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Ma arvan, et autor lihtsalt ei tea peale Flora Eestis ühtegi teist klubi.

Leave a comment:

• Vask
    replied
    Järsku Flora noormängijad?

Leave a comment:

• $$$
    replied
    Miks seal #FCFlora on muidu?

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    https://vm.tiktok.com/ZMd7yE7yS/

TUNNISTAGE ÜLESSE NÜÜD, KES SIIT
    Linnupoja vist.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    https://vm.tiktok.com/ZMd7yE7yS/

TUNNISTAGE ÜLESSE NÜÜD, KES SIIT

Leave a comment:

• Vask
    replied
    Dundalk paistab olevat võidetav vastane ja kordusmängus on head šansid edasi minna. Levadia kaitsemängu tuleks palju paremini korraldada - kuidagi liiga vabaks jäeti iirlased. Samuti vilistati enamik kahevõitlusi Levadia kahjuks, millest mõni tundus ebaõiglane olevat. Samas lennati liiga tihti hilinenult sisse. Mehed tundusid kohati endast väljas olevad ja kole palju lihtsaid eksimusi tuli sisse. Loodetavasti oli see Levadia mängijate halb keskendumine, mitte iirlaste kvaliteet.

Leave a comment:

• zaz
    replied
    Algselt postitas football2u Vaata postitust
    Kaitsetööga on kenasti suudetud mõlemad väravad tühistada, mõttetuks muuta. Ulme lihtsalt. Eriti üks mees seal.
    Kui sa mõtled ühte eksnoortekoondislast, siis minu betradar on punases juba paar viimast hooaega. Kahjuks pole õnnestunud siiani teda aga asendada seal..

Leave a comment:

• football2u
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Bogdan on kunn raisk!
    Kaitsetööga on kenasti suudetud mõlemad väravad tühistada, mõttetuks muuta. Ulme lihtsalt. Eriti üks mees seal.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Bogdan on kunn raisk!

Leave a comment:

• Drogba
    replied
    AITÄH STRAHINJA & ZHURA!
    Klubi lõpetas poolte kokkuleppel töölepingud Ukraina poolkaitsja Ihor Zhurakhovskyi ning Serbia ründaja Strahinja Krstevskiga.
    Klubi tänab mehi antud panuse eest ja soovib mõlemale palju edu edasisel jalgpalliteel!

Selline teade, siis Facebooki lisatud. Nüüd peaks 1 koht legionäri jaoks olemas olema. Nagu Pikk ette ja isejärele podcastis öeldi, siis seostatakse vana tuttava Lilliuga.

Leave a comment:

• Vask
    replied
    Vassiljevil on eesti keel suus.

Leave a comment:

Working...
X