320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jääb loota Tallinnas ilusat jalgpalli mõlemalt poolt.

    Kommentaar


      Ma ei tea kuidas teie, aga mina loodan, et suur võit ei tekita mitteviitsimise tunnet Galatasaray fännidele siia meeskonnale kaasa elama tulla ning samuti loodan, et põhimehi Türki puhkama ei jäeta peale sellist üleolekut avamängus.

      Nõmme Uskumatud!!!

      Kommentaar


        5:0, oma värav

        Kommentaar


          omavärav ja 5-0

          Kommentaar


            Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
            Tundub, et nüüd on saun küdema pandud.

            njh 4-0 on piisavalt ilus saun,ühe võiks veel .... TULI KA
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              Algselt postitas Siimphoto Vaata postitust
              Ma ei tea kuidas teie, aga mina loodan, et suur võit ei tekita mitteviitsimise tunnet Galatasaray fännidele siia meeskonnale kaasa elama tulla ning samuti loodan, et põhimehi Türki puhkama ei jäeta peale sellist üleolekut avamängus.

              http://sport.err.ee/index.php?0597137
              Eks seda loodame me kõik.

              Kommentaar


                niih, saun sai valmis, 0-5, Leitani oma värav... peaks hakkama ka sauna poole liikuma...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Siimphoto Vaata postitust
                  Ma ei tea kuidas teie, aga mina loodan, et suur võit ei tekita mitteviitsimise tunnet Galatasaray fännidele siia meeskonnale kaasa elama tulla ning samuti loodan, et põhimehi Türki puhkama ei jäeta peale sellist üleolekut avamängus.

                  http://sport.err.ee/index.php?0597137
                  Olen suht skeptiline.
                  Ega 5:0 suhkam ja 200 krontsi pileti eest kohalikke lasnamäelasigi A le Coqi enam meelita.
                  Loodan, et Sandri vigastus pole tõsine.
                  Kui ultrAslan tulemata jääb, pole üldse mõtet end mängule vedada.
                  Mängu võiks siis üle viia Maarjamäele.
                  Pohhui.

                  Kommentaar


                    Levadiale jäi võimalus.5 väravat pole veel võimatu asi

                    Kommentaar


                      Iga uue mänguga antakse võimalus võita!

                      Kommentaar


                        Mängu tulemus on nagu ta on , aga kõige rohkem loodan, et Puri saadud vigastus ei ole väga hull. Kui nüüd tuleb mingi suurem jama, siis väljamaale saamise võimalus oleks välistatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Lenno Vaata postitust
                          Levadiale jäi võimalus.5 väravat pole veel võimatu asi
                          Vastane annab loobumis võidu 2kki

                          Kommentaar


                            Nojah. Tasemevahe siiski üsna suur. Kahju, et ime ei suudetud korda luua .

                            Kommentaar


                              kirjutas midagi taolist: i have been looking for an estonian channel to broadcast the game, but there is none. they have a team in the UEFA cup and they aren´t broadcasting. what kind of a fucking country is estonia?


                              jumala õige.

                              Kommentaar


                                Oli mis oli. Tahaks loota et Gala tuleb siia arvates et asi on tehtud ja see annab meie poistele võimaluse näidata oma mängu.

                                Parastajatele: kes te üldse olete et tunda rõõmu meie suure kaotuse pärast - toetage edasi oma väiksed mickey mouse klubid ilma ambitsioonideta kes mitte kunagi ei saavuta midagi mida saavutas meie Levadia sel hooajal!

                                Sitt päev, aga liigume edasi. Tallinnas veel näitame kuidas oskame mängida ja võita.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X