320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Intertoto
    replied
    veel head kütet homseks häälestumisel.

    Leave a comment:


  • Intertoto
    replied

    Leave a comment:


  • SunWolf
    replied
    Minul jäi mulje, et Leva tuli platsile pigem punkti võtmise mõtetega, kui võitma. Millegi pärast nad hindasid üle oma kaitsemängu oskust. Flora rünnakute lõhkumisega nad igatahes hakkama ei saanud, veelgi vähem oma mängu peale surumisega. Kui õpihimulised nad see kord on näitab pühapäevane mäng, Täna nad igatahes jooksvalt mängujoonist muuta ei suutnud.

    Leave a comment:


  • mjaasa
    replied
    Algselt postitas Drogba Vaata postitust

    Tuletame meelde kevadet. Flora võitis Leva 19.05 4:2 liigas. 3 päeva hiljem tõstis Leva Tipneri Karika peakohale 1:0 võiduga. Leva on võimeline õppima. Kas ka peale tänast, näitab aeg. Selge see, et Flora on väga enesekindel peale tänast ja hea duhhiga tuleb. Kuid eks omad võimalused on ka veel Levadial. Mitrovic ei mänginud kaartide tõttu, et neil siiski 1 võimalus veel, et meistriks tulla!
    Minu meelest ka on teises mängus veidi parem Levadia platsil. Täna oli küll kohati piinlik, kuidas leva mehed ei suutnud mitte midagi.

    Euroopat silmas pidades oleks Flora võit parem, kuid ise eelistaks võibolla Levadiat meistrina.

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Algselt postitas Wingback Vaata postitust
    5 tuppa, siin mingit meistrisugemeid küll ei paista
    when it matters, tuleb tolmu vaid
    Tuletame meelde kevadet. Flora võitis Leva 19.05 4:2 liigas. 3 päeva hiljem tõstis Leva Tipneri Karika peakohale 1:0 võiduga. Leva on võimeline õppima. Kas ka peale tänast, näitab aeg. Selge see, et Flora on väga enesekindel peale tänast ja hea duhhiga tuleb. Kuid eks omad võimalused on ka veel Levadial. Mitrovic ei mänginud kaartide tõttu, et neil siiski 1 võimalus veel, et meistriks tulla!

    Leave a comment:


  • Wingback
    replied
    5 tuppa, siin mingit meistrisugemeid küll ei paista
    when it matters, tuleb tolmu vaid

    Leave a comment:


  • trk
    replied
    Vaadates millise voolu all olid Levadia treenerid juba Paidega mängu alguses ning kui nõmeda sõnavõtuga esines Kink eilses saates, siis tundub, et neid on kõvasti tambitud, pinge on metsik. See annab Florale võimaluse, kuid Paidega mäng on suur väljakutse.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas sanderk Vaata postitust
    Üks asi on Premium liiga see aasta, aga hoopis teine tera on suuremat pilti vaadata. Minu hinnangul on just erapooletu vaataja jaoks äärmiselt oluline, et Levadia see aasta tiitli ära võtaks.
    Sellega olen ma igati nõus, aga ideaalse stsenaariumi kohaselt tahaks, et pinge püsiks ikkagi lõpuni üleval. Või siis vähemasti esimese omavaheliseni. Ja tahaks loota, et siis õnnestub ka Sportland 1000+ täis toppida. Oleks päris meh, kui selliselt kulgenud hooaja lõpplahendus käiks vaid au peale.

    Leave a comment:


  • sanderk
    replied
    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    ... erapooletu vaataja jaoks tulemus soodne ei olnud. ...
    Üks asi on Premium liiga see aasta, aga hoopis teine tera on suuremat pilti vaadata. Minu hinnangul on just erapooletu vaataja jaoks äärmiselt oluline, et Levadia see aasta tiitli ära võtaks.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas matys Vaata postitust
    Head minekut on näidanud mitmed mängijad (Zaka, Bogda, Kirss), kuid ma tahaks eraldi kiita Peetsoni, see hooaeg on ikka hea olnud!
    See on tegelikult päris huvitav olnud, et kui nii mõnegi kohaliku mängija panus on Levadias jäänud oodatust kasinamaks, siis vaevalt neid inimesi enne hooaega liiga palju oli, kes oleks uskunud, et Kirss ja Peetson nii tähtsasse rolli kerkivad. Eks asjalood on nende jaoks kenasti kokku jooksnud, aga mehed on selle võimaluse ka ideaalselt ära kasutanud. Nii nagu hästi komplekteeritud meeskonnas asjad olema peavadki, et garanteeritud pole midagi, aga kui ise mees oled, siis on kõik võimalik.

    Eilne oli ikka väga mõnus lahing. Atraktiivsuse kohapealt on Paide - Levadia paar selle aasta parim olnud, aga erapooletu vaataja jaoks tulemus soodne ei olnud. Tahaks, et kõik oleks lahtine kuni viimase mänguni, aga nüüd on lausa võimalus, et juba enne esimest omavahelist on kõik selge. Floral on päris keeruline ülesanne ees, et kuidas kahe puhkepäeva ja kattevahetusega hoida mängijad piisavalt värsked, et tulemus Paide käest kätte saada. Levadia tegi eile muidugi väga tugeva avalduse ja hetkeseisuga on nende meistritiitli võimalus mu hinnangul juba veidi üle 80%.

    Leave a comment:


  • matys
    replied
    Head minekut on näidanud mitmed mängijad (Zaka, Bogda, Kirss), kuid ma tahaks eraldi kiita Peetsoni, see hooaeg on ikka hea olnud!

    Leave a comment:


  • urmar
    replied
    üle -6 pole ju olnud, tiitel kogu aeg lahtine

    Leave a comment:


  • ElNino9
    replied
    See oleks ikka epic käkk, kui tiitel käest läheb. Palju see vahe oli vahepeal?

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Kuskil podcastis räägiti kuidas Legion ilmselt ei viitsi väga pingutada enam.. Ega see punkt täna lihtsalt ei tulnud.

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Vennad kaotavad üle pika aja ja juba mingid räägivad siin, et draama ja jama majas. Kaotused on osa protsessist, lihtsalt mainin. Tiitlikaardid endiselt Leva käes.

    Leave a comment:

Working...
X