320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • -RoMaRiO-
    replied
    Heh, sõbrad. See on ju täielik katastroof. Levadia kaotas esimest korda punkte pärast 19. maid. Ajal, kui isegi publikut veel ei lastud tribüünidele. Viljandile otseloomulikult kiitus vägeva esituse ja kaartide segamise eest, aga see on täiesti loomulik asjade käik isegi meie liigas, kus paberil asjad on justkui selgemad kui mõnes teises liigas. Erapooletu vaatajana tõotab ikka väga vägev lõpplahendus tulevat, kus Flora kasuks on kõrgem algkoosseisu kvaliteet ning suurte mängude kogemus ja Levadia kasuks väiksem mängukoormus ja pikem pink.

    Leave a comment:


  • Hyrax
    replied
    Ma arvan, et tuleb igav vastus, et tiim mängis sitasti ja Tulevik hästi. Nii oli, sest 3 väravat lasti endale lüüa ja tegelt Tulevikul oli veel rohkem momente lithsalt joppas, et ei suudeta ära lüüa (Mudinovil 2 väga head võimalust). Pidevalt said Tuleviku mehed hästi kontrasse tulla ja tõmmata Levadia mäng laiali.

    Ei oleks need kohtuniku otsused ega miski päästnud seda mängu.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
    Ootaks huviga Kingi kommentaare ülehomme Betsafe podcastis. Kes nüüd kõik jälle süüdi on.
    No kui Paide peaks võitma või viigi saama on ilmselt suht vaikne Aga kui Flora peaks võitma..

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Pohlaku juhitud kohtunikud ei andnud piisavalt üleminuteid ja penalti oleks pidanud olema ja punane jne,

    Leave a comment:


  • -vandersell-
    replied
    Ootaks huviga Kingi kommentaare ülehomme Betsafe podcastis. Kes nüüd kõik jälle süüdi on.

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Lutt. Kõvad koondisemehed

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas käbi Vaata postitust
    Kui Kink täiesti rööpalt maha jookseb, kas saaks ta Objektiivi Petersoo juurde äkki hoopis saata?
    Tulge meistriks, minge euroopasse ja siis kiruge, et süsteem on rigged kui ikka veel Flora mängijaid liialt palju on. A ja kasutagu väljakul, siis mõnda mängijat ka, kes koondise eest mängima kvalifitseerub.
    See probleem ulatub ikka palju palju kaugemale minevikku kui tänavune aasta.

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Kui Kink täiesti rööpalt maha jookseb, kas saaks ta Objektiivi Petersoo juurde äkki hoopis saata?
    Tulge meistriks, minge euroopasse ja siis kiruge, et süsteem on rigged kui ikka veel Flora mängijaid liialt palju on. A ja kasutagu väljakul, siis mõnda mängijat ka, kes koondise eest mängima kvalifitseerub.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Brent Lepistu monoloog on täna põnev.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Levadia seiklused TikTokis jätkuvad.



    Leave a comment:


  • Ott Järvela
    replied
    "Kui vaatan tagasi oma ajale Levadias, siis tean väga hästi, mis oli mu stardipunkt ja milliste väljakutsetega silmitsi seisin. Olen Levadias tehtud töö üle väga uhke. Muud mul öelda pole."

    "Ma ütlen alati oma arvamuse välja ja usun, et just nii saan ma olla professionaalne, aus ja lojaalne. /.../ Ma ei otsinud tähelepanu, vaid tahtsin aidata. Muidugi kaitsesin ma samal ajal oma mängijaid ja klubi."

    "On väga oluline erinevus, kas tegemist on ametliku pakkumise või niisama huvi tundmisega. Seda viimast jõuab minuni igal nädalal. Ametlikke pakkumisi tehti mulle möödunud suvel paar tükki."

    "Mina tahan jalgpalli nautida ja töötada keskkonnas, kus mängitakse väga head jalgpalli, kus on palju pealtvaatajaid, suur ajakirjanduse huvi, kõvad pinged, väga tugevad vastased ja põnevad kohtumised. Tahan kohtuda väga heade treenerite juhendatud meeskondadega, et endale väljakutse esitada ja oma oskusi parandada."

    "Pole palju riike, kus oleks nii palju andekaid mängijaid kui Serbias. Ning iga treener, isegi lastetreener võtab tööd tohutu kirega. Seetõttu oodatakse läbi terve koolipäeva sellele järgnevat treeningut ning treeneri arvamus on Serbia laste jaoks tähtsam vanemate omast."

    "Ei oleks üldse imelik, kui Partizani peatreener, kelle meeskonnal algab nelja tunni pärast mäng Floraga, tuleks praegu siia restorani, istuks minuga samasse lauda ja arutaks paar tundi erinevaid jalgpalliasju ning läheks siis staadionile mängule. See on kirg jalgpalli suhtes. Jalgpallitreeneriks olemine on Serbias elustiil, mitte elukutse."

    Serbia jalgpallitreener Aleksandar Rogic lahkus FCI Levadia juhendaja ametist 2019. aasta septembris ja naasis kodumaale, aga tema igapäevaelus on väike tükike Eestit siiani ja see killuke paneb ta tohutult siiralt küsima: mida tähendab sõna "sepapoisid"?

    Leave a comment:


  • julm1
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Palju selline reklaam maksab ka?

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied

    Leave a comment:


  • EldurKull
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Aparinit nägin haiglas EMO vastuvõtus.
    EI mõtle Aparinsit. Vaid üks 2005 talent.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Aparinit nägin haiglas EMO vastuvõtus.

    Leave a comment:

Working...
X