320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Mängiti siis murul ikka?
    Jah, mängiti naturaalmurul.

    Kommentaar


      Tänases Õhtulehes meenutab Kostja Vasiljev üsna karmilt oma lahkumist Viktor Levada tsaaririigist ,kus oli ja on ainult üks baatjushka , mõned bojaarid ja ülejäänud ( mängijad) põhiliselt kõik holopid.
      FCF Forever

      Kommentaar


        Lugesin ka seda lugu ja tegelikult tore, et Kostja julges välja öelda mida tunneb ja mõtleb. Eks slaavlane on olnud ju alati otsekohesem.
        Tore lugemine ja kes viitsib visaku pilk peale- http://ohtuleht.ee/index.aspx?id=352813#1
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Tahaks teada, kas see laupäev on need Maardu Ultras vennad ka kohal?



          // loodan ,et HaTe'l nüüd hea meel, et ma smaili maha võtsin

          Kommentaar


            Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
            Tahaks teada, kas see laupäev on need Maardu Ultras vennad ka kohal?
            Nalja pakub misasi? Mina teie asemel ei võtaks asja nii naljaga mõeldes sellele millised te olete ning võrreldes teid Maardu Ultratega,nagu ütlesin, jõle palju halbu asju hakkab JÄLLE juhtuma
            sa oled nii mõtetu mees , et põrandast kukud ka mööda ... lutsi lahti , pipi ! kuradi , homo , sitapea sina keppisidki mu aidsihiget koera , munn , sinu pärast tal perse ikka veel valus , haige pedofiil oled ..

            Kommentaar


              Algselt postitas HaTe Vaata postitust
              Nalja pakub misasi? Mina teie asemel ei võtaks asja nii naljaga mõeldes sellele millised te olete ning võrreldes teid Maardu Ultratega,nagu ütlesin, jõle palju halbu asju hakkab JÄLLE juhtuma
              Ära hirmuta lapsi, pole nad nii hullud midagi
              Tsiteeriks siin ühte blogi mis kajastas tammeka-levadia mängu 24.okt:
              "Paraku jäi mul mingi osa mängust vaatamata, sest vägeva show korraldasid ka kolm kohalesaabunud umbjoobes Maardu ultrat, kes nägid kole suurt vaeva jalulseismisega ja seda teatrit pidi ju ometi silmanurgast jälgima. Näiteks jäi nägemata ka Leitani suurepärane värav, sest täpselt sel hetkel kukkus üks vend hirmsa kolksuga nägu ees vastu tribüüni. Tribüün nägi küll välja selline väheke väsinud, aga jäi terveks."

              Kommentaar


                levadia tšempion
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Oli väga meeldiv vaadata kuidas poisid mängisid. Ilus jalgpall, 100 kasutamata võimalust. Sorry, Kalju, teie meeskond oli SITT. Vapsee. Ei tea milleks üldse tulla platsile ki ei viitsi midagi teha. Oli ka ebameeldiv kui jõhkralt Kalju mängis. Tõsiselt ka, kohtunik pidi andma rohkem kaarte kui ta andis. Samas, iroonia on sellest et ainuke tõsine vigastus oli just Kalju mängijatel.... sorry, Terja, loodan et midagi hullu seal ei olnud!

                  Meie toetus oli kuidagi laisk, aga tuju oli küll hea. Ei saanud aru miks pool kaljukaid ISTUSID teistest eraldi... äkki keegi valgustab.

                  Kommentaar


                    Päevaleht on huvitava pildi pannud tänase mängu kirjutise kõrvale
                    Kas Kalju mängijast samalaadset pilti polnud?
                    Eesti Päevaleht ilmub teisipäevast neljapäevani ning reedel ilmub mahukam nädalalõpuleht LP. Lehe toimetusse kuuluvad tunnustatud ajakirjanikud, kes teevad Eesti parimat ajakirjandust. Iga eestlane väärib tõde, läbipaistvat ühiskonda ja paremat homset päeva.

                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Valgustuseks niipalju, et enamik on lootuse kaodanud, a ei leia m6ttet f2nnata. L6puks oli meid pmst 4 kes veel h22lt tegid yldse. Kuid ega kui ei oleks kirge f2nnamise vastu, siis ma pakun, et need viimased ka oleks l66nud k2ega.
                      www.jkkalju.ee

                      Kommentaar


                        heh...........
                        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                        Kommentaar


                          See oli kole, kui 5-aastased Levadia fännid karjusid "roosad peded" ja muid debiilsusi, muidu aga vahva.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            See oli kole, kui 5-aastased Levadia fännid karjusid "roosad peded" ja muid debiilsusi, muidu aga vahva.
                            5-aastased? Okei. Aga loodan et su tool oli mugav. Edu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                              5-aastased? Okei. Aga loodan et su tool oli mugav. Edu.
                              No samasugused lapsed kui Kalju nooremod ju.

                              Kommentaar


                                Tere,
                                Kas Teid Sillamäele tulemas on? Tööpäev siiski juu
                                Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                                Kommentaar

                                Working...
                                X