320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    See uudis jäi kahe silma vahele

    Kommentaar


      Algselt postitas Even Vaata postitust
      ma panen siia ka ühe


      loe veel kord seda uudist
      möh?? mis ma valesti ütlesin?

      Kommentaar


        Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
        möh?? mis ma valesti ütlesin?
        ei miskit...
        nagu peldikuseina kommentaator kes pealkirja järgi kukub arvamust avaldama
        INTER ARMA CARITAS

        Kommentaar


          Algselt postitas marcello Vaata postitust
          ei miskit...
          nagu peldikuseina kommentaator kes pealkirja järgi kukub arvamust avaldama
          okokokokok

          Kommentaar


            Kahju muidugi ja isegi kuidagi perversne, et selline staadion meistriliiga vutist ilma jääb.
            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

            Kommentaar


              sedant jah...

              a minumeelest täiesti vinks-vonks, et levadia nn. oma statale kolib... rendirahasid kadriorgu maksma ei pea enam... maarjamäel ilus kompleks, investeerivad veel veits sinna ja saavad juba vägagi hubase staadioni, lisaks ei nussi igasugu muud üritused muru.

              Kommentaar


                Kalju võiks siis Tallinna uhkusele vastavalt ka Kadriorgu kolida. Saaksid muruväljaku ka.

                Kommentaar


                  kalju kadriorgu oleks väga halb... nende pluss ongi just olla NÕMME Kalju

                  Kommentaar


                    Milline tribüün Maarjamäel muruväljakute juures on?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                      Milline tribüün Maarjamäel muruväljakute juures on?
                      Eelmine aasta polnd muru ääres eriti midagi vist kuid kusnti juures on umbmes sama mis oli Kalevis

                      Kommentaar


                        Et siis Maarjamäel maksad mingi ~100 kronu ja vaatad mängu püsti seistes kusagilt võrkaia vahelt nagu eelmisel sügisel? Või siiski tehakse mingi tribüüninikerdis sinna muruväljaku äärde (ruumi on selle jaoks seal tegelikult suht vähe)?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sosku Vaata postitust
                          Et siis Maarjamäel maksad mingi ~100 kronu ja vaatad mängu püsti seistes kusagilt võrkaia vahelt nagu eelmisel sügisel? Või siiski tehakse mingi tribüüninikerdis sinna muruväljaku äärde (ruumi on selle jaoks seal tegelikult suht vähe)?
                          Levadia koostöös EJL-iga paigaldavad tribüünid sinna. Ära muretse, ei pea sa enam läbi võrkaia piiluma.
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Kadriorul jääb sel hooajal üsna kõva kopikas saamata,sest mingil ajal maksis vist ML-i mäng 7 või 8 tuhat krooni. Ilmselt jäävad mõned EJL-i korraldatud karikafinaalid , noorteturniirid ja ongi kõik. Aga mina soovitaks EJL-il kiiremini omale veel üks staadion ehitada et ei peaks neid linnaobjekte toitma .Kui linn ei leia raha selleks ,et jalgpallihalle või staadione ehitada siis pole vaja ka linna omanduses olevaid staadione rentida.
                            Maarjamäe on kena koht ja ,kui seal asju õieti ajada siis saab seal väga edukalt mängida.Mäng on isegi lähemal ,kui Kadriorus.Mina Kadriorgu väga taga ei nuta .Olen küll harjunud seal käima aga ta ei ole siiski õige vutikas vaid mõeldud kergeraksu jaoks. Tabloo on muidugi hea aga seegi jääb oma tasemelt alla Tbilisi staadioni vingele tabloole.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Hea, et Maarjamäe areneb. Kütke siis Florale Sportlandil korralik saun ka täna

                              Kommentaar


                                Tubli Levadia!
                                Mäng oli küllaltki võitluslik ja võrdne, mõlemalt poolelt ka hulk söödupraaki aga arvestades praegust ilma ning aega polnud see väga üllatav.
                                Meeldis, et Teniste on lõpuks oma õigele positsioonile nihutatud ja kombineerisid koos Artjuniniga väga meeldivalt seal vasakul äärel.
                                Leitan ja Subbotin olid minu silmis täna Levadia poolel kõige kehvemad. Hästi sekkus Puri, kes endale harjumatul kohal sai ilusti hakkama ja Jürgensonil oli ikka tegemist tema ohjamisel.
                                Üldiselt loodakski sellel hooajal, et Puri astuks selle lõplikku sammu, sama moodi Teniste ning Artjunin. Kahju veel et Pebre mänguaega ei saanud. Ka temalt võiks see hooaeg korralikku mänguaega oodata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X