320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Õnnesoovid!

    Kommentaar


      Hea mäng oli, keskväljal oli mäng küll võrdsem, aga värava all oli Levadia ohtlikum. Teniste paistis hästi silma. Kas Levadial see aasta vormid ei vahetu, mängiti samas mustas mis eelmine aastagi, Flora kullakarva "kaunist" särki kahjuks ei näinudki.

      Levadia fännide hüüded Flora kohta olid päris head

      Kommentaar


        Värava all Levadia ohtlikum? Ega sa ei juhtunud mõnda vanemat mängu vaatama vms?

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Värava all Levadia ohtlikum? Ega sa ei juhtunud mõnda vanemat mängu vaatama vms?
          Ei, olin koha peal ning mulle tundus nii.

          Kommentaar


            levadia fännid laulsid pidevalt mis on hea, aga "tolko stalin, tolko levadia, tolko lenin, tolko levadia" ei sobi

            Kommentaar


              tolko levada võiks ka sinna vahele mahtuda

              Kommentaar


                Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
                levadia fännid laulsid pidevalt mis on hea, aga "tolko stalin, tolko levadia, tolko lenin, tolko levadia" ei sobi
                Mis asja?

                Kuule, oled täis vä? Või kuulete ainult kommunismi sõnu?

                Me laulame, "Tolko Tallinn, Tolko Levadia!". Aga okei, pole hullu, teeme siis järgmine kord Stalinit, siis Jeltsinit jne.
                FCLT.EU
                ----------------------------------------------------------------------
                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                Kommentaar


                  palun vabandust kui valesti kuulsin, stalin ja tallinn võisid küll sassi minna
                  põmst minu arust oli levadia fännigrupp kõvasti aktiivsem kui flora oma, mäng ise oli suht võrdne, kuid floral said ideed ründes otsa ja levadia lõi oma ära

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
                    levadia fännid laulsid pidevalt mis on hea, aga "tolko stalin, tolko levadia, tolko lenin, tolko levadia" ei sobi
                    Haaaaaaaaaaahahaha, ma SIIRALT arvasin et see oli nali. Aga okei. Kuule, Stalin-Tallinn, olgu. Aga kus kohast sa leidsid LENINI? Küsin puhtalt huvi pärast.

                    Kommentaar


                      ..et meil huvitavam lugeda oleks

                      Kommentaar


                        Tänane mäng näitas taas, et kahe meeskonna vahel on siiski klassivahe. Kui veel lisada posu mängijaid kes täna mängu ei saand siis võib öelda, et Levadia võib ML-s küll taas esimesel kohal olla hooaja lõppedes.

                        Kommentaar


                          ei tea, aga ju nii ma kuulsin.

                          Kommentaar


                            Tegin ka siis mõned pildid :


                            Kommentaar


                              FCLT.EU
                              ----------------------------------------------------------------------
                              Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                              Kommentaar


                                Algselt postitas North Vaata postitust
                                Sellel aastal on siis Superkarikas Levadia fännidele väga rõõmustav sündmus. Eelmisel aastal võtsite seda, kui tähtsusetut kaotust treeningmängus, mis oli tegelikult ju ka õige.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X