320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    Esiliigast üks klubi ruttu meistrikasse ja asi klaar. Trans out
    ja boonuseks võiks anda Transi 6 punkti neile.

    Kommentaar


      jääksid hooaja lõpus ju kohe kurest ette siis. 6 punni liiga palju

      Kommentaar


        Algselt postitas zip Vaata postitust
        Transi võrra vaesemaks? Pealtvaatajaid neil ei ole, Euroopas nad hakkama ei saa (või siis lihtsalt panustavad enda kaotustele) ja Eesti jalgpallile midagi juurde ei anna. Ei oleks kuigi suur kaotus kui Trans välja visataks.
        EI oleks suur kaotus??? Igatahes annavad meistriliiga tasemele märgatavalt rohkem juurde kui ükskõik milline esiliiga klubi või ML teine pool tabelist!
        Ning kui mingi mängija on tropp siis toppigu see hoopis vangi kui vaja.

        Kommentaar


          jube OT ikka

          tolko stalin, tolko lenin

          Kommentaar


            Jälle probleemid Sillaga. Mitte keegi seal ei näidanud suurt midagi, võrdne igav mäng.
            Kostja on parim!

            Kommentaar


              Sattusin ka Sillamäe - Levadia mängu nägema. Nojah, eks see viik oli kohtumise kulgu arvestades üsna õiglane tulemus.

              Müstiline mees on minujaoks see Subbotin. Ma olen ka varem tähele pannud, et kui see tüüp platsil on, siis pole teda sisuliselt mitte kunagi märgata. Huvitav, palju talle keskmiselt üldse pallipuuteid mängu jooksul koguneb.

              Ääre kohta ikka üpris haruldane, eriti kui võrrelda vasakäär Tenistega, kes on koguaeg aktsioonis ja pildil.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Sattusin ka Sillamäe - Levadia mängu nägema. Nojah, eks see viik oli kohtumise kulgu arvestades üsna õiglane tulemus.

                Müstiline mees on minujaoks see Subbotin. Ma olen ka varem tähele pannud, et kui see tüüp platsil on, siis pole teda sisuliselt mitte kunagi märgata. Huvitav, palju talle keskmiselt üldse pallipuuteid mängu jooksul koguneb.

                Ääre kohta ikka üpris haruldane, eriti kui võrrelda vasakäär Tenistega, kes on koguaeg aktsioonis ja pildil.
                Kui oled sel hooajal näind veel Levadia mänge siis äkki mõistad,et Subbotini ülesanne polegi teravuste tekitamine, kuid kui sa seda ei mõista siis ma sind harida ka ei saa.

                Kommentaar


                  Sillamäe - Levadia pildid: http://pildid.sportiv.ee/thumbnails.php?album=1296

                  Kommentaar


                    Laupäeval võib teie "sektoris" hängida v?
                    Sillamäe Kalev lööb meistriliigas laineid

                    Kommentaar


                      Algselt postitas PraS Vaata postitust
                      Kui oled sel hooajal näind veel Levadia mänge siis äkki mõistad,et Subbotini ülesanne polegi teravuste tekitamine, kuid kui sa seda ei mõista siis ma sind harida ka ei saa.
                      Oot oot, mis ta ulesanne siis platsil on, kekutada oma uute papudega vää?
                      Ilmselgelt eelistaks selle subbotini asemel näha mõnda nooremat poissi duublist ja tundub üdlse isutumängija olevat, eriti kaitse tööd teha ei viitsi ja ründes pask. a kes teab, äki peale jaanipäeva pean oma arvamust muutma, aga sügavalt kahtlen
                      i don t like u u don t like me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                        Ilmselgelt eelistaks selle subbotini asemel näha mõnda nooremat poissi duublist
                        Eks Subbotin oma 19 eluaastaga on jah ilmselgelt juba lähenemas oma mängijakarjääri kliimaksile.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas fitti Vaata postitust
                          Eks Subbotin oma 19 eluaastaga on jah ilmselgelt juba lähenemas oma mängijakarjääri kliimaksile.
                          19? seljuhul tegin sääsest elevandi, miskipärast olen arvanud et ta pea 22 vana
                          i don t like u u don t like me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas kitty72 Vaata postitust
                            Laupäeval võib teie "sektoris" hängida v?
                            Sillakatel ikka võib!

                            Kommentaar


                              Mis värk Puriga on, et pole mänginud viimasel ajal?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Despoot Vaata postitust
                                Mis värk Puriga on, et pole mänginud viimasel ajal?
                                Vigastas jalga Kalju mängus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X