320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    13 mängijaga reisile lahe elu, masendavam kui eilne 88 pealtvaatajat

    Kommentaar


      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      13 mängijaga reisile lahe elu, masendavam kui eilne 88 pealtvaatajat
      Kas ise käisid eile staadionil?

      Kommentaar


        Ma elan Tallinnast 100km kaugusel, mäng oli argipäeval ja ma poleks sinna jõudnud ega tagasi. Tallinnas aga on ~400k elanikku ja sinna mängule jõudis 88 inimest? Fenomenaalne!

        Kommentaar


          Algselt postitas erxu Vaata postitust
          Ma elan Tallinnast 100km kaugusel, mäng oli argipäeval ja ma poleks sinna jõudnud ega tagasi. Tallinnas aga on ~400k elanikku ja sinna mängule jõudis 88 inimest? Fenomenaalne!
          Kui tahad maailma parandada, alusta iseendast, mitte ära näita näpuga teiste suunas
          Parandamise osas olen ma ka ise süüdi, kuigi asun Eesti teises otsas. Siiski võiks kõigepealt ise võimalusel staadionile tulla ja alles seejärel teisi kritiseerida.

          Kommentaar


            FCLT.EU
            ----------------------------------------------------------------------
            Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

            Kommentaar


              Kuradi korralik sisehall. Oleks eestis üks selline...

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                Kui tahad maailma parandada, alusta iseendast, mitte ära näita näpuga teiste suunas
                Parandamise osas olen ma ka ise süüdi, kuigi asun Eesti teises otsas. Siiski võiks kõigepealt ise võimalusel staadionile tulla ja alles seejärel teisi kritiseerida.
                Jah õige jutt kuid tegelt ma rohkem ironiseerisin siin ühe inimese kallal, kes eile flora teemas ka kõvasti purksas naerma pealtvaatajate kohapelat .. ma nüüd naersin tema üle

                Kommentaar


                  Algselt postitas erxu Vaata postitust
                  Jah õige jutt kuid tegelt ma rohkem ironiseerisin siin ühe inimese kallal, kes eile flora teemas ka kõvasti purksas naerma pealtvaatajate kohapelat .. ma nüüd naersin tema üle
                  Seljuhul pole sa eriti terav pliiats, sest ta ei "pursanud naerma" esiteks, teiseks ei ironiseerinud ta selle üle kui palju või vähe pealtvaatajaid eile oli vaid konkreetse numbri üle!
                  Pehmelt öeldes lasid täis ennast lihtsalt.
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    levadia ikka mõnusa surve all

                    Kommentaar


                      mingi Arsenal-Barca eelmise nädala kordusmäng paistab olevat, ainult et kumbki ei suuda väravat lüüa
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        0-0 vххralt vдljakult nii paljude puudujatega pole paha.

                        Kommentaar


                          Mängu kahjuks ei näe. Millised kommentaarid, kumb domineerib ja mis tulemus oleks õiglane?

                          Kommentaar


                            vuhuuu 0-0 siis

                            Kommentaar


                              Levadia parim oli Lepmets minu arvates ja Neemelo võttis ka palle aga jääi surve alla.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Ruutu Vaata postitust
                                Mängu kahjuks ei näe. Millised kommentaarid, kumb domineerib ja mis tulemus oleks õiglane?
                                no niipalju kui sai vaadatud, siis Levadial vedas ropult, et leedukad ühtegi palli võrku ei suutnud lüüa. eriti lõpus
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X