320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siin ikka tagantjärele targutada ja Prinsi süüdistada. Debrecen ründas lõpus maruliselt ja küsimus oli vaid selles, kas saavad ka värava kirja. Pooleldi juhuslikult said ja vaevalt siin vahetused midagi muutnuks.

    Kui Prins kavatsenuks kolme vahetust teha, siis olnuks võimalik ka Neemelo varasem väljavahetamine ja siis poleks üldse väravat tulnud.

    Ka Nahk tegi mängu jooksul mitu täiesti adressaadita söötu, kuid tema tugevus peitub selles, et kui midagi õnnestub, siis tuleb ka värav, kui just posti ei kõmmuta.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      Esimest ei oska kommenteerida kuna pole näinud aga teine pool lausest...ära mölise kui ei tea!
      Ma usun statistikat ning kui need 632 pealtvaatajat grusiinide vastu on sinu jaoks rahuldav hulk siis annan alla Teie Meistriliiga numbritest v.a. fännisektor pole isegi mõõtet rääkida.

      Kommentaar


        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
        Ma usun statistikat ning kui need 632 pealtvaatajat grusiinide vastu on sinu jaoks rahuldav hulk siis annan alla Teie Meistriliiga numbritest v.a. fännisektor pole isegi mõõtet rääkida.
        ega teil ka need numbrid paremad pole, nii nagu kõikidel teistel klubidel..



        Florakad on teist ikkagi eespool

        Kommentaar


          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
          Ma usun statistikat ning kui need 632 pealtvaatajat grusiinide vastu on sinu jaoks rahuldav hulk siis annan alla Teie Meistriliiga numbritest v.a. fännisektor pole isegi mõõtet rääkida.
          1) 632 on päris hea ilma reklaamita ja tasuta piletiteta mida aga Levadia tegi ohtralt.
          2) Aru ma kohe mitte ei saa mida sul hõisata on meie publiku hulga kohta Meistriliigas kui teil endil on see veidi hädisemgi?
          3) Sain alguses valesti aru sinu lausest ja alguses mõtlesin, et mõtled, et palju toetajaid välismaal on (fännid kes elavad välismaal siis).
          4) Fännide kohapealt ei ole sul kohe mitte kuidagi võimalik hõisata kui meiega võrdled. Arv siiski on jama ja vajab suurendamist.
          5) Ma ei ole mitte kusagil öelnud, et 632 pealtvaatajat on rahuldav hulk. Kui arvestada reklaami puudumist siis on normaalne aga üldises plaanis ei ole see üldse hea.

          Kommentaar


            Kas keegi ei suvatsenudki pildistada seda paberilehtede moodustist?
            tahaks näha, milline välja nägi.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mister Vaata postitust
              Kas keegi ei suvatsenudki pildistada seda paberilehtede moodustist?
              tahaks näha, milline välja nägi.
              Nägu näha ei ole ühtegi head pilti sellest, niisugused reporterid meil on.
              FCLT.EU
              ----------------------------------------------------------------------
              Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

              Kommentaar


                Algselt postitas North Vaata postitust
                Nägu näha ei ole ühtegi head pilti sellest, niisugused reporterid meil on.
                ole normaalne - see, kes asja organiseeris, oleks pidanud organiseerima ka selle jäädvustamise, sest kellele seda tehti? Mehed platsil ei vaadata, nemad mängivad. Vastastribüünil oli vähe inimesi, seega jääbki üle vaid fototehnika - see tähendab aga seda, et ei tohi jääda lootma pimedale õnnele vaid ise ka organiseerida, et tegevus jäädvustatud saaks. Vastasel korral võib kogu tegevuse läbikukkunuks tunnistada.. nagu praegu vist juhtus.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  ole normaalne - see, kes asja organiseeris, oleks pidanud organiseerima ka selle jäädvustamise, sest kellele seda tehti? Mehed platsil ei vaadata, nemad mängivad. Vastastribüünil oli vähe inimesi, seega jääbki üle vaid fototehnika - see tähendab aga seda, et ei tohi jääda lootma pimedale õnnele vaid ise ka organiseerida, et tegevus jäädvustatud saaks. Vastasel korral võib kogu tegevuse läbikukkunuks tunnistada.. nagu praegu vist juhtus.
                  Kohe näha et sa ei olnud mängul. Kõik oli korraldatud nii, et JUST pallurid seda nägid. Aga ajakirjanikute kohta - kui nõustuda et ajakitjaniku töö on lihtsalt pildistada suvaliseid asju (nagu me oleme siin harjunud) mitte aga otsida ja olla tänelepanulik ning kiire kui platsil või tribüünil toimub midagi ebatavaline - siis olgu. Igal juhul me korraldasime seda palluritele ja vastastele. Mõlemad seda nägid. Ka tavalised paltvaatajad-osalejad said aru kuidas tegutseda.

                  Kommentaar


                    mis seal paberitest siis välja tuli, kui ma mängule jõudsin, siis ma seda ei näinud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                      Aga ajakirjanikute kohta - kui nõustuda et ajakitjaniku töö on lihtsalt pildistada suvaliseid asju (nagu me oleme siin harjunud) mitte aga otsida ja olla tänelepanulik ning kiire kui platsil või tribüünil toimub midagi ebatavaline - siis olgu.
                      Milline ajakirjanik sul seal fotokaga ringi käis? Jumal nägi ja müristaski.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Milline ajakirjanik sul seal fotokaga ringi käis? Jumal nägi ja müristaski.
                        Ajakirjanik, reporter, fotoreporter, fotograaf - suurt vahet pole. Peamine on see et asi toimis, mina toetajana olen jumala rahul ning kui keegi küsib "kuidas läks" ja mitte kuskil ei ole pilte/videomaterjale vms siis vabandust, shit happens, meedia ei olnud huvitatud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                          Ajakirjanik, reporter, fotoreporter, fotograaf - suurt vahet pole.
                          Muidugi ei ole, nagu pole vahet, et kas korstnapühkija või torumees.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Muidugi ei ole, nagu pole vahet, et kas korstnapühkija või torumees.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas jkj Vaata postitust
                              mis seal paberitest siis välja tuli,
                              küsiks sama küsimuse uuesti
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                                Kohe näha et sa ei olnud mängul. Kõik oli korraldatud nii, et JUST pallurid seda nägid. Aga ajakirjanikute kohta - kui nõustuda et ajakitjaniku töö on lihtsalt pildistada suvaliseid asju (nagu me oleme siin harjunud) mitte aga otsida ja olla tänelepanulik ning kiire kui platsil või tribüünil toimub midagi ebatavaline - siis olgu. Igal juhul me korraldasime seda palluritele ja vastastele. Mõlemad seda nägid. Ka tavalised paltvaatajad-osalejad said aru kuidas tegutseda.
                                Jah, kahjuks polnud ma tõesti mängul, kuigi oleks tahtnud seal olla. Pidasin trenni tähtsamaks. Aga kui see üritus toimus sel ajal kui meeskonnad publiku ette üles rivistati, siis saan aru küll - täitis oma eesmärgi. Siiski oleksite võinud ju ise orgunnida, et sellest ka mõni pilt saaks tehtud.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X