320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Äsja lõppes CL kolmanda eelringi loosimine ning kui Levadial õnnestub madjarid välja lülitada, siis ootab ees juba klassikalisem CL meeskond- FC Basel.
    Wij komen terug met de cup in de hands

Kommentaar

Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
      Kohe näha et sa ei olnud mängul. Kõik oli korraldatud nii, et JUST pallurid seda nägid. Aga ajakirjanikute kohta - kui nõustuda et ajakitjaniku töö on lihtsalt pildistada suvaliseid asju (nagu me oleme siin harjunud) mitte aga otsida ja olla tänelepanulik ning kiire kui platsil või tribüünil toimub midagi ebatavaline - siis olgu. Igal juhul me korraldasime seda palluritele ja vastastele. Mõlemad seda nägid. Ka tavalised paltvaatajad-osalejad said aru kuidas tegutseda.
      ..millal te selle aktsiooni siis tegite..ise jõudin 2..3 min. peale avavilet mängule ja olin päikesetribüünil... ma küll mingit paberite lehvitamist vms. ei näinud.. ja üldse oli ungarlaste laulmine ja kaasaelamine (vähemalt I p.a.) oluliselt ilusam ja kordineeritum kui vastastribüünil 12..15 levaadia poolehoidja oma..aga see selleks.
      RummaBastards!

Kommentaar

Algselt postitas jansa Vaata postitust
        ..millal te selle aktsiooni siis tegite..ise jõudin 2..3 min. peale avavilet mängule ja olin päikesetribüünil... ma küll mingit paberite lehvitamist vms. ei näinud.. ja üldse oli ungarlaste laulmine ja kaasaelamine (vähemalt I p.a.) oluliselt ilusam ja kordineeritum kui vastastribüünil 12..15 levaadia poolehoidja oma..aga see selleks.
        no tõenäoliselt tehtigi enne avavilet meeskondade rivistumise ajal - milla siis veel meeskonna jaoks teha?
        BVB - Vaprus

Kommentaar

Algselt postitas jansa Vaata postitust
          Loen: "Istusin 5m kaugusel ungarlastest, nad laulsid palju parem kui Teie."
          Aga see on sinu arvamus... Jah, meil on väga palju arenguruumi, seda ma ei saa eita.
          FCLT.EU
          ----------------------------------------------------------------------
          Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

Kommentaar

aktsioon

Siim Semiskaril on õnnestunud natuke tabada
            kaks firmatorti, kast pepsit!

Kommentaar

Kogu point oligi valgete ja roheliste A4 lehvitamine? Ma ootasin sellise kära peale küll rohkemat.. Überkõva!
              Last edited by Silver; 20.07.10, 08:46.

Kommentaar

Algselt postitas Silver Vaata postitust
                Kogu point oligi valgete ja roheliste A4 lehvitamine? Ma ootasin sellise kära peale küll rohkemat.. Überkõva!
                Mida sa siis ootasid? Et tribüünitäis inimesi, kellest enamik ei käigi regulaarselt jalkat vaatamas, pannakse peapeal seisma ja marseljeesi laulma?

Kommentaar

Algselt postitas billy t Vaata postitust
                  Mida sa siis ootasid? Et tribüünitäis inimesi, kellest enamik ei käigi regulaarselt jalkat vaatamas, pannakse peapeal seisma ja marseljeesi laulma?
                  midagi sellist ikka ju võiks:P
                  BVB - Vaprus

Kommentaar

Algselt postitas elx Vaata postitust
                    midagi sellist ikka ju võiks:P
                    võiks küll. vaja palgata kõigest paarkend tuhat hiina näitlejat. kukepea

Kommentaar

Mängu streami ka tänaseks on?

Kommentaar

Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                        Mängu streami ka tänaseks on?
                        http://www.myp2p.eu/broadcast.php?ma...49&part=sports
                        http://livetv.ru/en/eventinfo/49752_debrecen_levadia/
                        http://www.atdhe.net/21348/watch-deb...evadia-tallinn
                        http://www.fromsport.com/v-0/2/10/v-21142.html

Kommentaar

Nahkkk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 1:0

Kommentaar

Nahk on loom kurat!

Kommentaar

Kostja Nahk! Kostja Nahk!

Kommentaar

Ah sa armas Kostja Nahk!!! Только Левадия - Только Победа!
                                FCLT.EU
                                ----------------------------------------------------------------------
                                Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

Kommentaar

Working...
                                X