320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ERR-i spordiportaali andmetel on mängija nimeks Eric Ntambwe Tshibangu.
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Südamest loodan, et see vend on hea vv ja jääb pikemaks ajaks eestisse. Vahva oleks prantslast näha Eesti liigas.
      Ela ja tunne, et elad
      see on kõige lihtsam
      filosoofia, mis toimib
      sule silmad ära vaata
      tagasi, hinga sügavalt ja
      hüppa üle iseenda varju
      tule koos minuga.

      Kommentaar


        Väga meeleolukas uudis. Tüüp tuli Küprosel tutvutud eesti naisele järgi. Küprosel sai tüübil leping läbi ja nüüd on töötu. Kuid armastus on suur ja nähtavasti tahab siia jääda. Töökaaslane on selle pärast igatahes endast väljas, sest õnnelik tüdruk on ta naise tütar

        Kommentaar


          Algselt postitas Iceman Vaata postitust
          Südamest loodan, et see vend on hea vv ja jääb pikemaks ajaks eestisse. Vahva oleks prantslast näha Eesti liigas.
          Nime järgi tundub nn. prantslane olevat mingist Kongo DV-s esinevast rahvusest , missugusest, raske öelda, nähtavasti on tegu bantuga, kuigi Kongo DV- s elutseb üle 200 erineva etnilise grupi.

          Kommentaar


            Loogika on hea. Ennem paneme neegri pinki nühkima, kui mingile kohalikule pärismaalasele võimaluse anname.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Algselt postitas mg Vaata postitust
              et näeb siis luxemburgi jalgpalli taseme ka ära, vast levadia ei komista.

              luxemburgi 4. kusjuures veel.
              2. ja 3. koht ei jäänud tabelis kaugele ja kui ma ei eski, siis on tegu LUX karikavõitjaga

              Kommentaar


                Eilselt Ajax-Levadia mängult - Levadia fännid veel elavad aga tundub, et teevad viimseid hingetõmbeid, kui ikka meeskond meister pole, siis kaob ilmselt isu ära.
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Probleem pole meeskonnas, paljud ei saa lihtsalt mängudel käia. Aga uued fännid ei tule, nii et raske aeg meil. Aga WGS ei kao kuskile.
                  FCLT.EU
                  ----------------------------------------------------------------------
                  Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

                  Kommentaar


                    Ma ise kardan ka, et enne kaob klubi ära, aga fännid jäävad! Levadia fännid on tublid!

                    Kommentaar


                      On küll, minu lugupidamine Germani vastu. Eestis pole palju fänne, kes üksinda laulu üles võtaks. Ise pole ma seda ka teinud.. kahekesi aga küll.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Kurb küll aga tabelisse täheb skoor FC Kuressaare - FC Levadia 0:-

                        Väljavõte Dis.kom protokollist:
                        A. Taar eemaldamine vägivaldse käitumise eest Esiliiga kohtumises Puuma võistkonnaga 15.06.2011.

                        3.1 Diskvalifitseerida võistkonna Tallinna FC Levadia II mängija Albert Taar kolmeks Eesti MV-te mänguks (1 mäng tulenevalt juhendist + 2 mängu lisaks).

                        Siin on levaadikud ära unustanud, et Taar sai nimetatud Puuma mängus ka ühe kollase kaardi, mis oli temale aga esiliigas hooaja kolmandaks. Seega pidanuks Taar esiliigas vahele jätma 4 kohtumist (3 punase eest + 1 kollase eest). Levadia-II on aga peale seda mängu pidanud ainult kolm kohtumist, mitte 4 nagu olnuks tarvis, et kõik oleks JOKK.

                        Kommentaar


                          ma hüüdsin juba laivi alguses selle maha, et Taar ei tohiks mängida, aga Levadia onud ei jälgi vist soccerneti laivi.

                          Kommentaar


                            Kui mängija saab mängus 1 kollase ning otse punase, kas siis kollane kaart läheb arvesse? Kuna kui mängija saab 2 kollast = punane, siis kollased kaardid ei loe, või olen ma millesti valesti aru saanud...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                              Kui mängija saab mängus 1 kollase ning otse punase, kas siis kollane kaart läheb arvesse? Kuna kui mängija saab 2 kollast = punane, siis kollased kaardid ei loe, või olen ma millesti valesti aru saanud...
                              Kui saab otse punase ning enne seda on saanud ka kollase, siiis kollane kaart jääb jõusse. Aga kui saab 2 kollast = punane , siiis tõesti kollased ei loe.

                              Kommentaar


                                Mängu ankeedid

                                02.07.2011


                                Diskvalifitseeritud mängijad / Albert Taar

                                09.07.2011


                                Diskvalifitseeritud mängijad / Sami-Sander Kivi -- Diskvalifitseeritud mängijad / ---------------

                                Kommentaar

                                Working...
                                X