320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

Ma ise kardan ka, et enne kaob klubi ära, aga fännid jäävad! Levadia fännid on tublid!

Kommentaar

On küll, minu lugupidamine Germani vastu. Eestis pole palju fänne, kes üksinda laulu üles võtaks. Ise pole ma seda ka teinud.. kahekesi aga küll.
      BVB - Vaprus

Kommentaar

Kurb küll aga tabelisse täheb skoor FC Kuressaare - FC Levadia 0:-

Väljavõte Dis.kom protokollist:
        A. Taar eemaldamine vägivaldse käitumise eest Esiliiga kohtumises Puuma võistkonnaga 15.06.2011.

3.1 Diskvalifitseerida võistkonna Tallinna FC Levadia II mängija Albert Taar kolmeks Eesti MV-te mänguks (1 mäng tulenevalt juhendist + 2 mängu lisaks).

Siin on levaadikud ära unustanud, et Taar sai nimetatud Puuma mängus ka ühe kollase kaardi, mis oli temale aga esiliigas hooaja kolmandaks. Seega pidanuks Taar esiliigas vahele jätma 4 kohtumist (3 punase eest + 1 kollase eest). Levadia-II on aga peale seda mängu pidanud ainult kolm kohtumist, mitte 4 nagu olnuks tarvis, et kõik oleks JOKK.
        Ott Järvela klassika
        "Valga Warriori näol on tegemist järjekordse Flora süsteemi klubiga, mil on Valgaga sama palju pistmist kui Transil fair play’ga."

Kommentaar

ma hüüdsin juba laivi alguses selle maha, et Taar ei tohiks mängida, aga Levadia onud ei jälgi vist soccerneti laivi.

Kommentaar

Kui mängija saab mängus 1 kollase ning otse punase, kas siis kollane kaart läheb arvesse? Kuna kui mängija saab 2 kollast = punane, siis kollased kaardid ei loe, või olen ma millesti valesti aru saanud...

Kommentaar

Algselt postitas rallikas Vaata postitust
              Kui mängija saab mängus 1 kollase ning otse punase, kas siis kollane kaart läheb arvesse? Kuna kui mängija saab 2 kollast = punane, siis kollased kaardid ei loe, või olen ma millesti valesti aru saanud...
              Kui saab otse punase ning enne seda on saanud ka kollase, siiis kollane kaart jääb jõusse. Aga kui saab 2 kollast = punane , siiis tõesti kollased ei loe.

Kommentaar

Mängu ankeedid

02.07.2011
                http://www.jalgpall.ee/lpregame.php?..._id=44550&b=ML

Diskvalifitseeritud mängijad / Albert Taar

09.07.2011
                http://www.jalgpall.ee/lpregame.php?..._id=44555&b=ML

Diskvalifitseeritud mängijad / Sami-Sander Kivi -- Diskvalifitseeritud mängijad / ---------------

Kommentaar

siis on ejl ise ka puusse pand ja pole märgand et ta ka kolmanda kollase selles mängus sai.

Kommentaar

Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
                    siis on ejl ise ka puusse pand ja pole märgand et ta ka kolmanda kollase selles mängus sai.
                    seda mängueelset ankeeti täidavad klubid ise

E: kuigi seda lahtrit võiks muidugi EJL kontrollida, milleks see muidu üldse seal on...

Kommentaar

loodedavasti kure jälle tänamatult punkte ei teeni
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

Kommentaar

http://www.jalgpall.ee/lpregame.php?...l_id=45097&b=I - siin on kirjas et Taar peab mängu vahele jätma (pühapäevane mäng esiliigas) ja teatavasti peab enne karistuse esiliigas ära kandma kui mujal platsile saad.

http://www.jalgpall.ee/docs/Eesti%20...a%20juhend.pdf - Artikkel 63 punkt 11 ütleb et "11. EJL ei ole kohustatud teavitama võistkondi mängudes saadud kollastest ja punastest kaartidest. Mängijate saadud kollaste ja punaste kaartide arvestuse eest vastutab klubi." Samamoodi on see FIFA ja UEFA mängudel.
                        http://ufa-gruztaxi.ru/16154

Kommentaar

Pari teadis, et ei tohi mängida, aga Puštovile ei öelnud...

Kommentaar

oi-oi, mis tulevärk praegu Maarjamäe kunstmurul Kiviõli väravale käib. Paraku - JÄLLE asjatult, sest tulemus läheb hiljem niikuinii tühistamisele. Seekord on patuseks K. Ingermann, kel mängukeeld. DD
                            Administratiivtöö ja juhendi tundmine meie klubides on ikka kõva!
                            Ott Järvela klassika
                            "Valga Warriori näol on tegemist järjekordse Flora süsteemi klubiga, mil on Valgaga sama palju pistmist kui Transil fair play’ga."

Kommentaar

Uskumatu, tõesti uskumatu.

Kommentaar

Järvela rubriik "Ainult Eestis" saab täiendust.

Kommentaar

Working...
                                X