320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • urmar
    replied
    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Kui Flora polnud riigis esimene, olid ikka väga paljud mehed neilt, keegi ikka mäletab veel seda aega ka nagunii. Siis olid ka teistest peajagu üle? Eks see aasta näeb, mis saab. Üldiselt ma koondise fänn olnud väga palju aastaid ja staadionitel mul naljalt mänge vahele pole jäänud, seega usun alati parimat isegi siis, kui tundub täiesti absurdne line-up.
    Pakuks omakorda vasukaaluks 2015. aasta koondisestatistika, kui toimus 10 mängu, neis osales vaid 7 florakat, kes pidasid kokku 18 mängu:
    Kams ja Alliku 4
    Gussev 3
    Baranov, Jürgenson ja Sappinen 2
    Frolov 1 mäng.

    Flora tuli muuseas 2015. aastal ka Eesti meistriks kaheksa punktilise edumaaga Levadia ees.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas plain Vaata postitust
    Saliste on see hooaeg mulle juba parema mulje jätnud kui nüüd aus olla ja no Beglarishvili puhul oleks pidanud sa ise kodutöö ära tegema.

    Selle pooleteist aasta taguse uudise kohaselt peaks juba suht kindlalt see eriluba olemas olema. Kui just Zakaria sellist otsust pole vastu võtnud, et ta ei saatnud FIFA-sse oma passikoopiat. Ise muidugi sellesse varianti väga ei usu. Kõige huvitavam on minu jaoks see, et kui Zakaria veel Floras mängis siis ikka mitmed inimesed nagu ootasid teda koondisesse ja enamus olid nõus, et ta teeks koondist tugevamaks aga nüüd kui Florast on ära läinud siis on täielik vaikus. Hurda puhul jääb vägisi selline tunne, et teiste klubide meestele ei anta võimalustki ennast tõestada kasvõi treeningmängudel ja ainult temal on õigus millised mängijad üldse koondisesse sobivad.
    Ma olen jällegi kuulnud, et Zakal ei ole seda luba endiselt, ega tule ka tulevikus, kahjuks. Ehk lähipäevil tuleb mõni artikkel sel teemal.

    Leave a comment:


  • plain
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Saliste ei saa hakkama sellisel tasemel. Vaata kasvõi Flora-Paide mängu möödunud sügisest. Kas Zaka on FIFA-lt eriloa saanud, et esindada Eesti koondist? Ei ole kuulnud, et oleks saanud.
    Saliste on see hooaeg mulle juba parema mulje jätnud kui nüüd aus olla ja no Beglarishvili puhul oleks pidanud sa ise kodutöö ära tegema.

    Selle pooleteist aasta taguse uudise kohaselt peaks juba suht kindlalt see eriluba olemas olema. Kui just Zakaria sellist otsust pole vastu võtnud, et ta ei saatnud FIFA-sse oma passikoopiat. Ise muidugi sellesse varianti väga ei usu. Kõige huvitavam on minu jaoks see, et kui Zakaria veel Floras mängis siis ikka mitmed inimesed nagu ootasid teda koondisesse ja enamus olid nõus, et ta teeks koondist tugevamaks aga nüüd kui Florast on ära läinud siis on täielik vaikus. Hurda puhul jääb vägisi selline tunne, et teiste klubide meestele ei anta võimalustki ennast tõestada kasvõi treeningmängudel ja ainult temal on õigus millised mängijad üldse koondisesse sobivad.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas plain Vaata postitust
    Tunnistan ausalt, et Hurt mulle Floras meeldis, kuna tal oli hea süsteem ja tõmbas selle klubi uuesti käima aga tema filosoofia, et võtame ainult Flora mängijaid, kuna see on meistriklubi ei sobi koondisesse. Tahaks näha kui nüüd Flora üks aasta reaalselt ei võida seda tiitlit, mis meil siis selle koondisega juhtuma peaks. Praegu oleks juba võinud tegelikult veel Saliste kaasa võtta, kui otsiti endale äärekaitsjat ja Levadiast jäi Beglarashvili kutsumata, keda Toomas Vara pidas küll vanameheks aga tegelikult on ju sama vana kui Anier. Pigem tekkis praegus valiktsükliga tunne, et meil on teistes klubides ka kvaliteetseid mängijaid aga neid lihtsalt ei ole koondisesse kutsutud kuna Floraga pidi Hispaaniasse soojamaareisile minema talvel.
    Saliste ei saa hakkama sellisel tasemel. Vaata kasvõi Flora-Paide mängu möödunud sügisest. Kas Zaka on FIFA-lt eriloa saanud, et esindada Eesti koondist? Ei ole kuulnud, et oleks saanud.

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Kui Flora polnud riigis esimene, olid ikka väga paljud mehed neilt, keegi ikka mäletab veel seda aega ka nagunii. Siis olid ka teistest peajagu üle? Eks see aasta näeb, mis saab. Üldiselt ma koondise fänn olnud väga palju aastaid ja staadionitel mul naljalt mänge vahele pole jäänud, seega usun alati parimat isegi siis, kui tundub täiesti absurdne line-up.

    Leave a comment:


  • plain
    replied
    See Anieri kohta öeldu oli pigem Ferencvarose mängule mõeldes ja poolnaljaga kommentaar, aga no mind ajas juba siis päris närvi kui Anieri ei kutsutud. Kõige rohkem häirib Eesti koondise juures seesama asi mida Kink rääkis podcastis, et koondise treenerid ei uuri klubidelt, kus mingid mängijad tugevad on ja kus neid mängitama peaks. Saan aru, et koondis pandi sisuliselt ühe õhtuga kokku aga siis on ju klubide treeneritel palju parem ülevaade mängijatest kui koondisetreeneritel, kes saavad enne Tšehhi mängu 2 tunnise trenni teha ja pannaks koosseis paika. Sulle ütleb Hurt lihtsalt, et teised vennad ei ole piisava tasemega ja teatud kohtadele pole mängijaidki. Hakkab Rootsi mäng pihta ning meil istuvad Frolov ja Antonov pingil aga kangutatakse Vassiljevile 90 minutit Rootsi vastu, kus mees tegi kõige kohutavama mängu koondise särgis mida mina näinud olen. Kuidagimoodi olid treenerid lihtsalt ära unustanud, et Antonov on enamus enda elu alumise poolikuna mänginud aga noh see selleks.

    Tunnistan ausalt, et Hurt mulle Floras meeldis, kuna tal oli hea süsteem ja tõmbas selle klubi uuesti käima aga tema filosoofia, et võtame ainult Flora mängijaid, kuna see on meistriklubi ei sobi koondisesse. Tahaks näha kui nüüd Flora üks aasta reaalselt ei võida seda tiitlit, mis meil siis selle koondisega juhtuma peaks. Praegu oleks juba võinud tegelikult veel Saliste kaasa võtta, kui otsiti endale äärekaitsjat ja Levadiast jäi Beglarashvili kutsumata, keda Toomas Vara pidas küll vanameheks aga tegelikult on ju sama vana kui Anier. Pigem tekkis praegus valiktsükliga tunne, et meil on teistes klubides ka kvaliteetseid mängijaid aga neid lihtsalt ei ole koondisesse kutsutud kuna Floraga pidi Hispaaniasse soojamaareisile minema talvel.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Aga kui Hurt on Floras sarnase töö juba ära teinud? Ehk sorteerinud tema hinnangul kehvemad mehed välja ja jätnud paremad alles? Kas siis ta neid samu teadmisi ei võiks rakendada ka koondises?
    Absoluutselt, aga võtmeküsimus seisnebki selles, et kas inimene, kes konkreetselt ühe klubi komplekteerimise eest hoolitseb, peaks ka koondise valikutes niite tõmbama. Ei ole nagu 90ndad enam hetkel. Praegu on suures plaanis tõesti lihtne ka seda maha müüa, sest Flora on kodust jalgpalli domineerinud, aga kui jõuvahekorrad peaksidki ükskõik mis põhjusel muutuma, et siis enam ei mängi Hurda hinnangul enam parimad eestlased Floras?

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Häberli ise andis väga suure kondi hammaste vahele kaasaarvatud minule. Ma olin algusest peale tema osas optimistlik ja ka kaitsesin teda siinsamas foorumis ning usun siiani, et ta on õige treener lihtsalt see Flora-Ferencvarose sõpruskohtumine oli väga loll ja nogo käik. Las ta kutsus need mehed koondisesse, aga ta tõesti vaatas ainult ühte klubi ja jäi ikka väga piiratud ringiga.

    Ega ükski treener ei suuda tänapäeval kõike ise teha abitreenereid on vaja see on fakt. Lihtsalt Poom on väravavahtide peal, Oper on trennides kohapeal ning ainsana jääbki valikutegemiste ja juurde lisaks Häberlile ka Hurt, mis tahes tahtmata inimlikult ehk natukene võibki liialt kallutada seda kompotti ühe klubi poole.
    Aga kui Hurt on Floras sarnase töö juba ära teinud? Ehk sorteerinud tema hinnangul kehvemad mehed välja ja jätnud paremad alles? Kas siis ta neid samu teadmisi ei võiks rakendada ka koondises? Me ju kõik teame neid nimesid, kes Florast viimase 3-4 aasta jooksul lahkunud on ja me kõik nägime eelmine sügis, kuidas need "suvalised" Seppikud-Pürgid-Sheinid-Poomid-Allikud lükkasid Paidele, Levadiale ja Kaljule päris valusalt sumpsi. Ja ikka on mingid vennad, kes igatsevad Salistet koondisesse, olgugi, et sügisel lõi Flora ühes mängus 7 väravat tema äärest.

    Kui kevadel-suvel Levadia-Paide-Kalju mehed näitavad paremat minekut, kui Flora mehed, siis tuleb muidugi need otsused ringi vaadata. Täna aga sellist infot meil pole, mille pealt arvata või eeldada, et seda tegema peaks.

    Ja muidugi on koondise treeneritel kohustus võtta koondisesse ka neid mehi, kes ei ole Floraga seotud (ega kunagi seotud olnud), kui nende kvaliteet on vastav. Ja neid mehi me oleme ka nüüd ikkagi koondises näinud. Pole päris nii, et võtakse ainult praeguseid Florakaid. Ma usun, et näeme ka järgmisel koondisekogunemisel Anieri, Vaštšuki, Õigust, Vallnerit.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    See ju ilmselgelt naiivne ja rumal arvamus, et Häberli pole meestega tutvunud. Arvab keegi tõsiselt, et Šveitsi kooliga (tipp)treener on kuidagi lohakas, laisk või rumal ja kehvem ekspert kui Tarmo Kink?
    Häberli ise andis väga suure kondi hammaste vahele kaasaarvatud minule. Ma olin algusest peale tema osas optimistlik ja ka kaitsesin teda siinsamas foorumis ning usun siiani, et ta on õige treener lihtsalt see Flora-Ferencvarose sõpruskohtumine oli väga loll ja nogo käik. Las ta kutsus need mehed koondisesse, aga ta tõesti vaatas ainult ühte klubi ja jäi ikka väga piiratud ringiga.

    Ega ükski treener ei suuda tänapäeval kõike ise teha abitreenereid on vaja see on fakt. Lihtsalt Poom on väravavahtide peal, Oper on trennides kohapeal ning ainsana jääbki valikutegemiste ja juurde lisaks Häberlile ka Hurt, mis tahes tahtmata inimlikult ehk natukene võibki liialt kallutada seda kompotti ühe klubi poole.

    Ja edit: ma su esimese lõigule muidugi kirjutan alla

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Tema leidis, et oli paremaid, aga mõte oli ju see, et Häberli ei ole meestega tutvunud ja tal puudub ülevaade, kes meil siin üldse mängivad.

    Aga noh tegelt mõte oli, et Kink ütleb reaalselt osasid vajalike asju otse välja. Meie vutimaastikul seda poliitilist lõuakoerte tindikeerutamist on südame pahaks ajamiseni niipalju, et üks selline paugutaja vend kellel ka jalgpalli knowhowd on mõjub värskendavana.
    See ju ilmselgelt naiivne ja rumal arvamus, et Häberli pole meestega tutvunud. Arvab keegi tõsiselt, et Šveitsi kooliga (tipp)treener on kuidagi lohakas, laisk või rumal ja kehvem ekspert kui Tarmo Kink? Miks ta ei peaks teadma U21 koondise meeste kvaliteedi kohta? Miks sellises olukorras U21 kapteni põhimeeskonda edutamine poliitiline otsus on? Ja endiselt - millised olid need paremad mehed, kes kutsumata jäid? See, et Subkast oleks võinud paremaid mehi leida, keegi ei vaidle vastu. Aga no, vaadake ka, mis kell neid mehi otsima hakati. Mõttetu selle ühe nime osas ohkida, ja mõttetu ohkida ka nende järgmiste nimede osas. Mängu ju keegi neist niikuinii ei saanud, oli vaja leida lihtsalt keegi, kes trennis sparringpartneriks põhimeestele.

    Kui meil on olemas Klavan-Mets-Tamm-Kuusk-Seppik-Paskotši-Baranov-Pürg, ja mingil põhjusel ei saanud tulla järgmised mehed Avilov-Pelt, ja tulid 10+ valik a'la Villota-Kaljumäe-Kase, siis miks me endiselt arutame selle üle, kes on seal 15. valik keskkaitsesse? Täiesti savi. Seal pole niikuinii enam ühtegi venda võtta, kelle tase rahvusvahelisel tasemel piisav oleks.

    Ja see, et meil on mõni terava suuga vend, kes ei karda asju välja öelda - väga tore, aga no päris paska ei maksa ka suust välja ajada. Iga arvamus, mida karismaatiliselt, värvikalt ja humoorikalt suust välja aetakse, ei ole veel adekvaatne jutt. Tore oleks, kui kogu selle karisma juures faktid jäävad faktideks, ning kui midagi väidetakse, siis see ka ära tõestatakse. Muidu on selline tore, naised saunas rääkisid jutt.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Noh, olgu. Nõus. Aga kes siis seal koondises pidanuks olema, kui paremad mehed ei saa tulla? Mõttetu paukumine.
    Tema leidis, et oli paremaid, aga mõte oli ju see, et Häberli ei ole meestega tutvunud ja tal puudub ülevaade, kes meil siin üldse mängivad.

    Aga noh tegelt mõte oli, et Kink ütleb reaalselt osasid vajalike asju otse välja. Meie vutimaastikul seda poliitilist lõuakoerte tindikeerutamist on südame pahaks ajamiseni niipalju, et üks selline paugutaja vend kellel ka jalgpalli knowhowd on mõjub värskendavana.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Drogba Vaata postitust
    Ma ei usu, et Kink teda päriselt ei tea. Pigem ta pidas silmas, et ta ei ole koondise tasemel mängumees. Tõsi kõige ilusamini see öeldud ei ole, aga sellepärast ta oma mahlakate ütlemistega meeldibk, samas nende ütlustega kogub ta ka omajagu vaenlasi endale.
    Noh, olgu. Nõus. Aga kes siis seal koondises pidanuks olema, kui paremad mehed ei saa tulla? Mõttetu paukumine.

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    "mida me keerutame, ma vaatan neid nime, mdmdm, mai tia nimesid, Magnus Villota, no joppenpuhh onju"
    Ma ei usu, et Kink teda päriselt ei tea. Pigem ta pidas silmas, et ta ei ole koondise tasemel mängumees. Tõsi kõige ilusamini see öeldud ei ole, aga sellepärast ta oma mahlakate ütlemistega meeldibk, samas nende ütlustega kogub ta ka omajagu vaenlasi endale.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
    Kink ei teadnud Mattias Sappi ja tema jutu järgi sain aru, et ta kuulis kuskilt mingeid kõlakaid, et Häberli polnud Anierist midagi kuulnud. Seda ta ei öelnud, et lehest luges seda.
    "mida me keerutame, ma vaatan neid nime, mdmdm, mai tia nimesid, Magnus Villota, no joppenpuhh onju"

    Leave a comment:


  • Veel1v2rav
    replied
    Kink ei teadnud Mattias Sappi ja tema jutu järgi sain aru, et ta kuulis kuskilt mingeid kõlakaid, et Häberli polnud Anierist midagi kuulnud. Seda ta ei öelnud, et lehest luges seda.

    Leave a comment:

Working...
X