320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Tähendab õige moraal on siis selline, et kui võimalik on, siis muudkui varastan ja olen tubli. Ja nii peabki olema. Kui aga kohtunik eksib, siis olen kohe kõva õiendaja.
    no aga nii see üldjoontes ongi ju. Ja pole tähtsust kas varastan sendi või pool meetrit, enivei on rikkumine ja nende fikseerimiseks on platsil kohtunik. Võistlustuhinas ei aja keegi mingit moraali või spordieetikat taga. Ma ei kiida Janari tegu heaks aga mingi surmapatt see ka ei olnud, et oleks põhjust oma arvamust temast kardinaalselt muutma.


    edit:
    ei hakka su tuju rikkuma aga viimati kraaklesid sa 16 aastase teismeliseg jalka teemas. See ytleb nii mõndagi...
    INTER ARMA CARITAS

    Kommentaar


      Nagu näha, oled sa vahel võimeline isegi normaalselt vastama. Ma rohkem ei torgikski.

      Kommentaar


        Algselt postitas Shermann Vaata postitust
        Ja Flora on eesti nimi? Ei
        Muutke enda nimi Flooraks, A. le Coqi nimi A. Kuke nimeliseks jalgpallistaadioniks ja siis kurtke edasi.
        Esiteks, miks ma peaksin oma nime Flooraks muutma ja teiseks miks sa minuga mitmuses räägid ?
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Tean päris palju jalgpalliga seotud inimesi, paraku ei tea ühtegi eestlast, kes Levadiale pöialt hoiaks.
          Noh, billyl on näiteks vähemalt kaheksa sugupõlve tagasi ainult puhas eesti veri, iga aarialane oleks uhke.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Issand Jumal, päikest olete liiga palju saanud?
            Mina eile jällegi avastasin mängukava vaadates, et Levadias on kõikidel poistel Eesti kodakondsus peale ukrainlasest väravavahi. Eesti kodandsetel mängijatel 6 on vene nimed. Selle tulemusega tehakse isegi Florale silmad ette.
            Levadia on sama vähemalt sama palju Eesti klubi, Flora, Kalju või Tammeka.
            Kuidas on võimalik, et kõigil on kodakondsus, kuid rääkida oskavad parimal juhul pooled?

            Kommentaar


              Algselt postitas Tom K Vaata postitust
              Kuidas on võimalik, et kõigil on kodakondsus, kuid rääkida oskavad parimal juhul pooled?
              Eesti kodanikuks saadakse sündimisega või hilisema seadusliku toiminguga.

              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                Kuidas on võimalik, et kõigil on kodakondsus, kuid rääkida oskavad parimal juhul pooled?
                Nimesid paluks, tundub, et paned lambist puusalt.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                  Kuidas on võimalik, et kõigil on kodakondsus, kuid rääkida oskavad parimal juhul pooled?
                  Pikker,Morozov,Ingermann,Holst,Raudsepp,Toomet,Ust aal,Taar,Pebre,Kaljumäe,Rättel,Järv,Laurits,Elhi,H unt -15 eesti keelt rääkivat kodakondset.

                  Nende eesti keele oskuse kohta ei saa ma faktiliselt väita aga neid tuleb ilma Šmisko´d arvestamata kokku ainult 7 (Artjunin,Podholjuzin,Kulinits,Antonov,Subbo, Martõnov,Leitan) .

                  Ehk siis üpris kerge arvutus 15 + 7 =22 ja seega on eesti keel mitte-oskajaid veits üle 30 protsendi ainult. Su argument on küll sitaks nõrk.

                  Kommentaar


                    Peaks üldteada fakt olema, Rimo Hunt mingis linnalehe artiklis ka rääkis. Eelmisel lehel annab Levadia mängija intervjuud samuti vene keeles.

                    E: ning ilmselgelt pidasin ma silmas vene nimedega kodakondseid, sellega, et eestlased tõepoolest eesti keelt oskavad ära üllatama tule.

                    Kommentaar


                      NO ja siis??? Ma lihtsalt lükkasin su enda üdini rumala lause ümber nagu enamus Levadia mängijatest ei oskaks eesti keelt kuigi on ise kodakondsed.

                      Morozov,Rättel,Taar pole siiski eesti nimedega ning tulevad algselt venekeelsest kodust aga siiski räägivad praegu puhtalt eesti keelt.

                      Kommentaar


                        Miks inimene ei või anda intervjuud oma emakeeles? See ei näita veel, et sa eesti keelt ei oska.
                        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Wr1ght Vaata postitust
                          Pikker,Morozov,Ingermann,Holst,Raudsepp,Toomet,Ust aal,Taar,Pebre,Kaljumäe,Rättel,Järv,Laurits,Elhi,H unt -15 eesti keelt rääkivat kodakondset.

                          Nende eesti keele oskuse kohta ei saa ma faktiliselt väita aga neid tuleb ilma Šmisko´d arvestamata kokku ainult 7 (Artjunin,Podholjuzin,Kulinits,Antonov,Subbo, Martõnov,Leitan) .

                          Ehk siis üpris kerge arvutus 15 + 7 =22 ja seega on eesti keel mitte-oskajaid veits üle 30 protsendi ainult. Su argument on küll sitaks nõrk.
                          Artjunin räägib vabalt eesti keelt 100%, ei tea, kuidas tal selle praktikaga viimane aeg on olnud, aga paar head aastat tagasi oskas ikka väga hästi.
                          Subbotin - suudab samuti rääkida, ennast väljendada - suhtlemisel ei peaks probleeme tekkima.

                          Kommentaar


                            Seda enam v'ivad Flora Keemiakombinaadi omad ja muud debiilikud oma jutuga p###i põrgata nagu oleks Levadia Notšnoi Dozor v mõni muu negatiivne üritus.

                            Kommentaar


                              sellega seoses tuli meelde
                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Eilsel karikamängul oli nii naljakas kuulata ,kuidas väiksed poisid jumal teab ,mis klubidest ja maakondadest karjusid üksteisevõidu seda naljakat nime,, Levaadja, Levaadja
                              äkki keegi lingivistikaspets oskab seletada, et kust see tuleb, et FC Flora nime häältatakse floora, mitte flora (vrdl lora või Albert Prosa)?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eika Vaata postitust
                                äkki keegi lingivistikaspets oskab seletada, et kust see tuleb, et FC Flora nime häältatakse floora, mitte flora (vrdl lora või Albert Prosa)?
                                harrastuslingvistikuna võin öelda et sõna "flora" tuleneb sõnast defloreerima
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X