320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
    Rimo Hunt siis ikkagi ei ole midagi erilist!
    Miks kohtunik siis käega mängu eest pennut ei andnud?
    Kes siis seal pankrotis saare peal Levadia eest väravaid lööma hakkab,kui nende top scorer kaartidega väljas on?
    Kas Kaljumäe on levadia top scorer? Tema on kaartidega väljas? oh budu.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Kas Kaljumäe on levadia top scorer? Tema on kaartidega väljas? oh budu.
      Morozov on ka kaartidega väljas..
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kas Kaljumäe on levadia top scorer? Tema on kaartidega väljas? oh budu.
        Oh urmar,sa oled ikka vanadusest seniilseks muutunud
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Kui kasutate Soccerneti andmeid, siis on Morozov väljas küll, aga UEFA neid andmeid ei kasuta.

          Kommentaar


            Mulle tundus, et viimasel minutil oli vastastel karistusalas veelgi kindlam käsi kui Kulinitšil, aga penaltit Levadia ei saanud. Nägi keegi veel seda situatsiooni või nägin ma valesti?
            Küprose klubi taseme poolest nii üle polnud kui arvasin. Siiski suudavad Eesti klubid kergesti vajaliku arvu väravaid sisse imeda.

            Kommentaar


              Noh, Budulojus, kas jäid seniilseks?

              Kommentaar


                No üks tuli mängule sisuliselt treeningupealt ja teisel on hooaeg haripunktis ning esimene võtab kindla võidu. Selline ongi see klassivahe.

                Pole vaja illusioone luua, Eesti klubidel peab roppumoodi õnne olema kui me suudaksime mõne Küprose tippklubi või Šveitsi suveräänse valitseja auti lüüa. Leedu tabeli keskmikuga madistamine pole päris selle kaliibriga.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Noh, Budulojus, kas jäid seniilseks?
                  Mina võtsin selle soccerneti info põhjal. Ja mina olen veel noor
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                    Mina võtsin selle soccerneti info põhjal. Ja mina olen veel noor
                    Budu, miks sa vaevud, tegu on ju tõsise debiilikuga!
                    INTER ARMA CARITAS

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marcello Vaata postitust
                      Budu, miks sa vaevud, tegu on ju tõsise debiilikuga!
                      No ehk muutub midagi...
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Budu, ma püüdsin sulle selgeks teha, et kasutad mängukeelu arvutamiseks mitteametlikke andmeid. Täpsemad faktid saab ikka UEFA kodukalt, kui on tegemist euromängudega. Kui Eestisisesed mängud, siis aga EJLi kodukalt. Soccerneti omadel pole aega, et mitteametlikke andmeid hiljem korrigeerida. Muud midagi.

                        Kommentaar


                          Palju õnne USSi turvadele, kes lasid Öise Vahtkonna liikmel 20 minutit küproslaste fännisektoris provotseerida, ennem kui Anorthosise fännide tungivatele pöördumistele lõpuks alluti ja Russia tressides tross lõpuks välja eskorditi. Pärast etteastet vantsis "fänn" mitte istekohale vaid loomulikult koju - töö oli ju tehtud!




                          Sama taat pronkssõduri endist asukohta "kurja" eesti meedia eest kaitsmas:



                          Ja siin me näeme teda õnnetu "serbia fännina" kurtmas ülekohtu üle, mis sai talle osaks, kui teda ei lastud Arenale, eesti fännide sekka:



                          Hakkab vast mingi pilt tekkima kellega on tegu ja mis võiksid olla ta tegelikud eesmärgid..

                          Kommentaar


                            Levadia keskmine pealtvaataja on Russia atribuutikas, mõned vahvad härrad avaldasid ka toetust Zenitile. Ei suutnud kaua seda jama taluda. Isegi need mõned pasunad, mis vahepeal atmosfääri lõid, ei olnud nii masendav. Kole, väga kole...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Palju õnne USSi turvadele, kes lasid Öise Vahtkonna liikmel 20 minutit küproslaste fännisektoris provotseerida, ennem kui Anorthosise fännide tungivatele pöördumistele lõpuks alluti ja Russia tressides tross lõpuks välja eskorditi. Pärast etteastet vantsis "fänn" mitte istekohale vaid loomulikult koju - töö oli ju tehtud!




                              Sama taat pronkssõduri endist asukohta "kurja" eesti meedia eest kaitsmas:



                              Ja siin me näeme teda õnnetu "serbia fännina" kurtmas ülekohtu üle, mis sai talle osaks, kui teda ei lastud Arenale, eesti fännide sekka:



                              Hakkab vast mingi pilt tekkima kellega on tegu ja mis võiksid olla ta tegelikud eesmärgid..
                              Sama vend oli aastaid vist kaks tagasi Eesti-Armeenia mängul armeenlaste sektoris uhkelt Vene lippu lehvitamas.
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Mulle jääb ausalt öeldes selgusetuks mida see ajuinvaliid selle käitumisega(ja nende varasematega) saavutada tahtis. Vennastuda? Provotseerida? Ilmselgelt mehel ajude asemel hein.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X