320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Milles küsimus üldse?

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Urmar on mingeid asju seletanud, see võib mingi uus mängija lihtsalt olla kelle nime veel süsteemis õigesti pole?
      Vend on lihtsalt regatud nii Leva U17 kui LevaIII aga LevaIII poleks ta tohtind regatud olla kui tahta teda Leva esinduse eest kasutada. Nii sain mina asjast aru.
      Zelinski võib hakata võileibu Castovannile vorpima
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        Vend on lihtsalt regatud nii Leva U17 kui LevaIII aga LevaIII poleks ta tohtind regatud olla kui tahta teda Leva esinduse eest kasutada. Nii sain mina asjast aru.
        Zelinski võib hakata võileibu Castovannile vorpima
        Ok, kui te teate kes see konkreetne vend oli, siis küll. Ma vaatasin lihtsalt protokolli ja selliseid registreerimata mängijaid on varemgi sisse sattunud..

        Ericabana, ma ka alguses aru ei saanud aga Levadial oli täna karikamäng ning kui lähed vaatad selle mängu protokolli jalgpall.ee lehel, siis seal on Levadia eest platsil käinud keegi "registreerimata mängija 1".
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          Algselt postitas elx Vaata postitust
          Urmar on mingeid asju seletanud, see võib mingi uus mängija lihtsalt olla kelle nime veel süsteemis õigesti pole?
          Tegemist on Levadia III võistkonna mängijaga, kes ei tohi tegelikult esinduse eest mängida.

          Kommentaar


            Algselt postitas urmar Vaata postitust
            Tegemist on Levadia III võiskonna mängijaga, kes ei tohi tegelikult esinduse eest mängida.
            Et ühesõnaga ongi ametlikult perses Levadial?

            Kommentaar


              Algselt postitas elx Vaata postitust
              Urmar on mingeid asju seletanud, see võib mingi uus mängija lihtsalt olla kelle nime veel süsteemis õigesti pole?
              Kellele ma üldse selgitasin? Ma ise ei mäletagi.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Kellele ma üldse selgitasin? Ma ise ei mäletagi.
                Ei mäleta, see oli ammu.. ehk isegi eelmisel hooajal. Ja ehk polnud see sina vaid keegi muu aga samas.. kes siis veel?
                BVB - Vaprus

                Kommentaar


                  Algselt postitas elx Vaata postitust
                  Ei mäleta, see oli ammu.. ehk isegi eelmisel hooajal. Ja ehk polnud see sina vaid keegi muu aga samas.. kes siis veel?
                  Võimalik, ma mõtlesin, et ma täna selgitasin.

                  Kommentaar


                    Koos Uibolehe kommentaariga: http://soccernet.ee/levadia-astus-ambrisse

                    Kommentaar


                      Täiesti arusaamatu, kuidas saavad sellised asjad üldse juhtuda. Kui mõni eelmise aasta kandmata karistus on kahe silma vahele jäänud, siis saab veel inimlikult aru, aga selline asi - seda tuleb vist pehmelt öeldes rumaluseks tituleerida.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Täiesti arusaamatu, kuidas saavad sellised asjad üldse juhtuda. Kui mõni eelmise aasta kandmata karistus on kahe silma vahele jäänud, siis saab veel inimlikult aru, aga selline asi - seda tuleb vist pehmelt öeldes rumaluseks tituleerida.
                        No tõesti. Sul on mängul paar tüüpi, kellega teoreetiliselt mingi juhendi jama võib olla üldsd, aga sa ei suuda seda üle kontrollida?!? Kes Levadias üldse tegeleb selliste küsimustega?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Kui mõni eelmise aasta kandmata karistus on kahe silma vahele jäänud, siis saab veel inimlikult aru, aga selline asi - seda tuleb vist pehmelt öeldes rumaluseks tituleerida.
                          Mina ei mõistaks isegi sellist asja inimlikult. See nimekiri mängijatest, kellel on karistus kandmata, on küllaltki lühike, ning see saadetakse meeskondadele hooaja alguses. Äärmiselt lihtne ühe minutiga nimekiri üle lasta ning veenduda, et kõik oleks korras.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Tuleb välja, et ei suudeta mängijate nimekirjagi hallata. Rääkimatta karistustest.

                            Kommentaar


                              Äkki timmitakse u17 levadia järelkasvu meeskonnaks ja kõik on chill

                              Kommentaar


                                See ei loe. Mees oleks pidanud olema Levadia nimekirjas. Karikamängudes ei tohi duublid ka põhikoosseisu mängijaid kasutada ja vastupidi. Kui pole nimekirjas, siis jokk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X