320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    FB info:

    PILETIINFO:
    TÄISPILET: 10 €
    SOODUSPILET 5€ ( 8 - 18-aastastele lastele ja pensionäridele)
    Kuni 7 - aastastele lastele on sissepääs tasuta.

    piletilevi:

    Täispilet 10€
    Õpilane, tudeng, pensionär 5€

    Lastele vanuses kuni 7 eluaastat (k.a) on sissepääs tasuta
    Soodustuse saajal palume kaasa võtta soodustust tõendava dokumendi!

    ehk palju siis tudengite käest raha nõutakse?

    Kommentaar


      5 euri

      Kommentaar


        Tarmo Kink siis. Nagu oli ka oodata.

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          Tarmo Kink siis. Nagu oli ka oodata.
          Eurohooajaks tõhus täiendus.

          Kommentaar


            oleks olnud küll jah, aga näed jäi sutsu hiljaks

            Kommentaar


              Miks alles nüüd??? Oleks edasi saanud, siis oleks mingi suurem kala palgatud? Või plaanib metallijumal meeskonna tühjaks müüa? Levadia nimekirja vaadates ja eilsele "Paide" mängule mõeldes on ikka väga omfg. Kinky enda poolt ka imelik samm, teistes klubides saaks veel euroopat mängida ja reaalselt keegi käib teiste klubide mänge vahel vaatamas nüüd peab kohaliku abramovichi ja kahe "Tallinn Pride"-ga leppima.

              Kommentaar


                Oleks Florasse või Kaljusse läinud, oleks saanud vähe ilusamat mängu mängida ja Euroopaski võib-olla võimalus mängida veel.

                Kommentaar


                  Miks arvate, et Kink saab lihtsalt endale Eestis klubi valida? Flora ei olnud temast kindlasti huvitatud, kahtlan, et ka Kalju. Võibolla Infonet, aga see on halvem variant kui Levadia.
                  www.playmaker.ee

                  Kommentaar


                    Pigem levadia jälle kingile hüppelauaks..talvisel üleminekul tahab kindlasti kuhugi kaugemale jõuda, nagu iga aasta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                      Pigem levadia jälle kingile hüppelauaks..talvisel üleminekul tahab kindlasti kuhugi kaugemale jõuda, nagu iga aasta.
                      Siis oleks pigem ainult hooaja lõpuni sõlminud.
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Tundub, et Lipinilt võeti nr 7 ära ning anti Kinkile

                        Kommentaar


                          Crusaders toodi albaanlaste poolt avamängus korralikult maa peale või toodi nende reaalne tase välja - avamängus võõrsil 4:1 kaotus.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Crusaders toodi albaanlaste poolt avamängus korralikult maa peale või toodi nende reaalne tase välja - avamängus võõrsil 4:1 kaotus.
                            ühtlasi toodi ka Levadia reaalne tase välja, sealt edasi ka Eesti liiga tase

                            Kommentaar


                              Algselt postitas willane Vaata postitust
                              ühtlasi toodi ka Levadia reaalne tase välja, sealt edasi ka Eesti liiga tase
                              Ma olen seda vist siin foorumis ka juba maininud, aga ma olen üpris kindel, et Kalju, Flora või Sillamäe oleks sellest paarist väljunud võitjana, mis ei tähenda seda, et koduses liigas Levadia eelmainitud tiimidest tugevam poleks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas willane Vaata postitust
                                ühtlasi toodi ka Levadia reaalne tase välja, sealt edasi ka Eesti liiga tase
                                Ma paneks selle ka treeneri arvele, kes taktikaliselt läbi kukkus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X