320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ole nüüd rahulik Jaan.Mõned omavad infi,mõned plõksuvad niisama.

    Kommentaar


      Algselt postitas optiums Vaata postitust
      kui info peaks valeks osutuma, siis võiksid lõplikult reakommijaks hakata
      ...aga ka mitte

      Kommentaar


        Aga õhtuleht,delfi ja teised tublid ajakirjanikud.Nats võiks nagu mõelda,et üks tubli eestistumas itaalia-eesti jalgpalli ajakirjanik on teist nagu 2-3 päevajagu ees oma uudistega.

        Kommentaar


          No nii nahui....

          Vana hea Levadia tagasi....

          Seega Pareiko jätkab karjääri, meeskonna esimesed täiendused: Fenin, Rõtškov, Bragin, Kalimullin, Nahk (vahetab perekonnanime tagasi Kolbassenko vastu) Martinsons, vennad Kazakovid, Tšurilkin, Prins ja nii edasi....

          Eksklusiivne foto Ratnikovi ja Levada kokkusaamisest: 592935.jpg

          Esimest kord elus ööö'ga jään nõusse tase on jah selline et noh jah.....

          Peace kõigile!

          Kommentaar


            sina ju peaksid hõiskama oma pseudoga hetkel,või olred nii sitt vend ,et nüüd on kaputt!Äkki peaks pseuudot vahetama!

            Kommentaar


              Algselt postitas ööö Vaata postitust
              sina ju peaksid hõiskama oma pseudoga hetkel,või olred nii sitt vend ,et nüüd on kaputt!Äkki peaks pseuudot vahetama!
              Härra Tõnis Mägi, äkki see hoopis Daniil Ratnikovi auks võetud? Või Eduardi ?

              Kommentaar


                Ja Pareiko saadeti mingite krüsamteenioega täna minema.Suht lahjana tundus se hüvastijätmine hretkel aga noh eks nii see meie elu on hetkel.Aga nagu nats sümboolne.Estonia air ja Pareiko "the END!

                Kommentaar


                  Ja ma ei saa aru, kui sa ei tee TÕNIS MÄE,kes n minu väga hea tutav ja minu vahet siis sa oled nagu suht kohtlane või mis?

                  Kommentaar


                    No lõpeta ära, Tõnis!
                    1.jpg
                    Kõik me teame et sina oled sina....

                    Kommentaar


                      No kurat miks sa siis kisud siia kommidesse T. Mäge,kes juhtumisi ongi minu hea tutav.Eesti on nii sitaks väike,et sa pead tihti vastutma mida sülg sühu toob või mis?

                      Kommentaar


                        Nädalavahetus jätab kommentaariumile oma jälje

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ööö Vaata postitust
                          Aga õhtuleht,delfi ja teised tublid ajakirjanikud.Nats võiks nagu mõelda,et üks tubli eestistumas itaalia-eesti jalgpalli ajakirjanik on teist nagu 2-3 päevajagu ees oma uudistega.
                          +5 ....

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ööö Vaata postitust
                            No kurat miks sa siis kisud siia kommidesse T. Mäge,kes juhtumisi ongi minu hea tutav.Eesti on nii sitaks väike,et sa pead tihti vastutma mida sülg sühu toob või mis?

                            Klassikuid tsiteerides: uuuu jaaa ma leian su heidi ma leian

                            Aga ma nägin Teid hr TM eile Kadriorus.......

                            Kommentaar


                              Hr. pseudo Ratnikov on seekord eksiteele sattunud, mis viib rappa. Lisaks võiksid siiski paluda erakorralist nimevahetust.

                              Kommentaar


                                Ratnikovi intervjuu järgi ootab Levadiat suur noorenduskuur.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X