320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Sain aru et kui ta tahab minna kellelgi selle vastu pole midagi... Hooaja alguses loodeti väga et teeb eduka hooaja, aga maandus pingile jne...
    Ole mureta, Raudsepal veel aastane leping ei lähe ta kuhugi.
    Ja pingile langes ta tõsise vigastuse tõttu millega 6 kuud eemal oli, vaikselt vormi kogudes pidi juba sõjaväkke minema, tasuks ikka enne kurssi viia ennast asjadega, mitte plähmida siin

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Hunt tuleb kindlasti lisaks noort satsi tugevdama. Muidugi iseenesest mulle meeldis Sergei intervjuus eriti üks lause-

      "Eestis räägivad, et 20-21 on veel noored mängijad... mul on hoopis teine arusaam. Ma arvan, et 17-18-aastane mängija peab juba valmis olema."

      Jutt jumala õige, Pohlak võib selle jutu, et "mängija peaks arenema kuni 25 aastaseni Eesti liigas" omale sisse istuda.
      Kas sellest tuleks aru saada nii, et Levadias hakkavad paljud 17-18 aastased pidevalt mängima? See oleks lausa samm edasi Flora noorte mängitamisest.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Kas sellest tuleks aru saada nii, et Levadias hakkavad paljud 17-18 aastased pidevalt mängima? See oleks lausa samm edasi Flora noorte mängitamisest.
        Mina saan aru, et nad peaksid olema valmis mängima Premium Liigas, põhiraskust loomulikult kõik ei vea välja, aga Kaspar Mutso oli täitsa soliidne.

        Kommentaar


          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
          infokildude kohaselt jäämas: Luts (kui välismaale ei lähe), Laitinen, Teever (kui karjääri ei lõpeta), Kruglov (onu V lemmik), Pikker, Artjunin, Subbotin, Peetson, Mutso, Antonov,Marin, Ojamaa (Hindrek), Pikk... Lisaks Tamme ja Saarts

          Samas peale Roosnupu pole duublist kedagi võtta..... Aga ta oli juba ka esinduse eest platsil käimas....

          Ah jaa - Ioan "Julm" Jakovlev
          Laitinen lahkub. 8 kuud vigastatud ja läheb tagasi Soome.

          Kommentaar


            Pikk võiks ju võõrsilt hea variandi leida.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Rättel on ka siis lahkumas?

              Kommentaar


                Algselt postitas powerplay Vaata postitust
                Rättel on ka siis lahkumas?
                Eks ta CF-i lähiajal siirdu.

                Kommentaar


                  Kui Artur Pikk peaks Norra siirduma, siis tema perekonnanimi võib seal elevust tekitada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                    Kui Artur Pikk peaks Norra siirduma, siis tema perekonnanimi võib seal elevust tekitada.
                    Agente tuleb hoiatada, et ei vaataks Norra suunas.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                      Kui Artur Pikk peaks Norra siirduma, siis tema perekonnanimi võib seal elevust tekitada.
                      "Metslane" pole hirmus nimi

                      Kommentaar


                        Särgid tema nimega tooks klubile hästi sisse!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
                          "Metslane" pole hirmus nimi
                          Sa ei pea siin foorumis kuulutama, mis su väikemehe hüüdnimi on..

                          Kommentaar


                            ÕHTULEHE VIDEO | Sergei Ratnikov: mõned mehed näitasid, et ei ole Levadia jaoks valmis http://www.ohtuleht.ee/712054/ohtule...a-jaoks-valmis

                            GALERII | Kameruni mehed ei päästnud Levadiat kuivast kaotusest http://www.ohtuleht.ee/712049/galeri...vast-kaotusest

                            Kommentaar


                              Mulle Kameruni kaitsja meeldis. Olgugi, et liikumises polnud probleeme, siis Yaya rahulikkus ning keskendumisvõime peale ühe eksimuse olid silmatorkavad.

                              Kaljus näen ma mingit endist Vapruse keskkaitsjat Poljavinskit. See mees oli halb kui isegi mina olin tatikas.

                              Kommentaar


                                See keskkaitsja oli jah täiesti normaalne, aga teine kamerunlane keskpoolkaitses oli küll väga nähtamatu kuju.

                                Üldiselt, eilse mängu põhjal peab Levadia ikka kõva sammu väljaku viimasel kolmandikul juurde panema. Levadiale omaselt vallati palli, aga selle pallivaldamise juures ei tekitatud pea üldse ohtlikke olukordi Sillamäe värava all. Ainus oli vist olukord, kus Hunt väravavahiga üks-ühele mängiti ja see oli ka kõik.

                                Kabajevis on seda tõelisele ründajale omast instinkti ja selle pealt need väravad ning võit. Muidugi aitas ka Levadia ründetegevuse hambutus tublisti kaasa.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X