320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Levadia on registreerinud U21 satsi koosseisu 99. aastal sündinud Venemaa kodaniku Daniil Sheviakovi, kes esindusmeeskonda esindas ka juba kontrollmängus Infoneti vastu. Mis mehega tegemist on?

    Keegi Piiteri jalgpalli kasvandik https://vk.com/sheviakovdl6 (FC Moskovskaja Zastava - Moskovski linnaosa tugevaim jalgpallikool)

    Kuna ta on Levadia treener S.Martõnovi poja sõber, siis pole välistatud et tema kaudu see mees tuli siia,nagu omal ajal S.Jakovlev (kes on S.Martõnovi hoolealune olnud) siit sinna....

    Äkki endise Transi kaitsja Dmitry Sheviakovi vend?

    Kommentaar


      On kellegil infot, kas Marin läheb spordiroodu teenima ? Iseenesest väga imelik käik, sest tavaliselt ikka jalgpallurid sügisel saavad oma teenistuse läbitud, kuid nüüd keset hooaega tuleb minna.

      Kommentaar


        Algselt postitas Drogba Vaata postitust
        On kellegil infot, kas Marin läheb spordiroodu teenima ? Iseenesest väga imelik käik, sest tavaliselt ikka jalgpallurid sügisel saavad oma teenistuse läbitud, kuid nüüd keset hooaega tuleb minna.
        Kase, Lepistu ja Kukebal alles möödunud aastal läbisid 11 kuud kestnud teenistuse.
        FC Flora

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Kase, Lepistu ja Kukebal alles möödunud aastal läbisid 11 kuud kestnud teenistuse.
          Sedant küll, kuid niimoodi hooaja täpselt poole peal viimastel aastatel Eesti tippklubist kaitseväkke minekut küll ei mäleta.

          Kommentaar


            Levadia võitis võõrsil sõprusmängus Rootsi Allsvenska 14.koha meeskonda Hammarby-t 2-1. Väravad: Miranchuk 42´ ja Hunt 45´. Gatagov suutis sõprusmängus 90.minutil punase teenida.

            Marini kohta täpselt öelda ei oska, aga ma sügavalt kahtlen, et selline 11 kuu fopaa võiks kordua.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Levadia võitis võõrsil sõprusmängus Rootsi Allsvenska 14.koha meeskonda Hammarby-t 2-1. Väravad: Miranchuk 42´ ja Hunt 45´. Gatagov suutis sõprusmängus 90.minutil punase teenida.

              Marini kohta täpselt öelda ei oska, aga ma sügavalt kahtlen, et selline 11 kuu fopaa võiks kordua.
              Sergei Pareiko avaldas delfis ilmunud uudises samuti lootust, et Marini teenistus võib piirduda, vaid kolme kuuga.

              Kommentaar


                Ratnikov ka läind. Mis juhtus, Pärnu kaotus nii hull või pani jooki natuke jälle?

                Kommentaar


                  Ma näen kahte varianti praegu. Mingid terviseprobleemid või tina panemine. Sportlikult puudub küll hetkel põhjus suures plaanis.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                    Ma näen kahte varianti praegu. Mingid terviseprobleemid või tina panemine. Sportlikult puudub küll hetkel põhjus suures plaanis.
                    no mäng on ka ikka nadi olnud, aga peagi rumori ja jorma selgitavad nagunii kõik ära.

                    Kommentaar


                      Ründemäng on neil ikka üsna kohutav olnud arvestades nende isikkoosseisu potentsiaali. Tabel ja reaalne mängupilt päris ei ühti nii palju kui Levadiat sellel hooajal nähtud. Samas ei peagi.
                      Inter - ausaim klubi Itaalias.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
                        Ründemäng on neil ikka üsna kohutav olnud arvestades nende isikkoosseisu potentsiaali. Tabel ja reaalne mängupilt päris ei ühti nii palju kui Levadiat sellel hooajal nähtud. Samas ei peagi.
                        No ma ei tea. Heaks ründemänguks on ründajaid vaja. Neid on minu meelest Levadial ainult üks Rimo näol.

                        Kommentaar


                          Koos papaga lahkus ka poeg Daniil.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Kui tõesti on põhjuseks ainult sportlik pool, nagu üritatakse väita, siis on see otsus veel kummalisemgi. Tuua kolm päeva enne mängu eurosarjas treeneriks inimene, kes pole igapäevaselt klubi tegemistega seotud olnud ning koostöö paljude kui mitte enamus mängijatega ka varasemalt puudub. Või kui tõesti inimesed Levadia klubis usuvad, et selline muutus sellisel hetkel on parem kui juba sisse töötatud rada käimine, siis on see klubi veel kummalisem kui varasemalt tundunud.

                            Kommentaar


                              Koosseisu valik ja läbisaamine mängijatega siis probleemiks. Ju mõnele mehele siis ei meeldinud kui Ratnikov ütles, peale euromängu, et mängijatel on vaja ajudega tööd teha.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                                Kui tõesti on põhjuseks ainult sportlik pool, nagu üritatakse väita, siis on see otsus veel kummalisemgi. Tuua kolm päeva enne mängu eurosarjas treeneriks inimene, kes pole igapäevaselt klubi tegemistega seotud olnud ning koostöö paljude kui mitte enamus mängijatega ka varasemalt puudub. Või kui tõesti inimesed Levadia klubis usuvad, et selline muutus sellisel hetkel on parem kui juba sisse töötatud rada käimine, siis on see klubi veel kummalisem kui varasemalt tundunud.
                                Vestlesin siin meie ekspertidega ning kõik nagu 1 on arvamusel et ikka sportlik pool. Ka mina ei uskunud, et Ratnikov oma suhteliselt primitiivse jalgpalliga saab ametis kauem püsida - ma siiski arvasin, et enne Jaane teda kõrvaldatakse treeneripingilt. Tulemusi nagu klubil oli, aga mängu mitte.... Julgen väita, et kui poleks Levadia Mirantšukit, Morozovit võtnud siis oleks Levadia praegu 4ndal kohal.... Mängiti Ratnikovi käe all isuta ja mulle isiklikult tundus et ka ilma viitsimiseta..... Prins on taas selline treener, kes oskab vajalikul hetkel paar head sõna motiveerimiseks öelda... Ratnikov kogu mu lugupidamise juures on natukene pehmem tüüp....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X