320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • vanafänn
    replied
    Raske on isegi alustada kuskilt, see hooaeg eriti on olnud Levadiale pöidlahoidmine raske. Igast august, kust saab, saadakse ka sisse. See kaitseliin käriseb rohkem, kui Maxima ebakvaliteetne kilekott vähese raskuse all.

    Keegi värskendage mu mälu, et palju pääseb CLi ja mitu Euroopa Liigasse.

    Kiire edit: persse, ma vist teen isegi Maxima kilekottidele liiga selle lausega

    Leave a comment:


  • Cerny Petr
    replied
    Õhtulehe jalgpallisaates „Kolmas poolaeg“ oli ajakirjanikel Karl Juhkamil ja Mart Treialil külas septembri keskel Tallinna FCI Levadia peatreeneriks saanud Vladimir Vassiljev (31), kes töötab parallee


    Vist on jälle aktuaalne. Vastuse saab ka maailma äärel sündimise küsimus.

    Leave a comment:


  • sosku
    replied
    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Oleks põnev teada, et kuidas siis Eestisse satuti.
    siis oli teistsugune riigikord ning piiri kui sellist Eesti ja muu NL vahel ei olnud. Inimesi suunati (oli tollal selline nähtus: suunamine) siia tööle suvalisest Muhosranskist ja nii nad siia enamasti ka jäid.

    (See nüüd ei kehtinud V.V. kohta, vaid üldisemalt)

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Kui siin juba Vassiljev jutuks oli, siis siin mõned ta enda mõtted: kas kahtles enne otsuse vastu võtmist, kuhu täiendusi vajab, kuidas oma erinevaid rolle kombineerib, mis mulje Jürgens jätnud on jne.
    Hea lugemine, tänud.

    Huvitavaid faktide all jäi silma:
    Vladimir Vassiljev sündis 32 aastat tagasi 1988. aasta 13. veebruaril Venemaa idaservas Magadani oblastis Dukatis.

    Oleks põnev teada, et kuidas siis Eestisse satuti.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Kui siin juba Vassiljev jutuks oli, siis siin mõned ta enda mõtted: kas kahtles enne otsuse vastu võtmist, kuhu täiendusi vajab, kuidas oma erinevaid rolle kombineerib, mis mulje Jürgens jätnud on jne.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Vassiljevi FCI Levadia U21 küll midagi silmapaistvat ei olnud, samas neil materjal ka väga kehv olnud viimastel aastatel.

    Aga üldiselt, las proovib. Eesti üleminek noorte/madalama liiga satsist tiitliklubi etteotsa pole päris see, mis suures jalgpallis.

    Frantševile võib ka varatalvel uuesti helistada.

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    See ka päris kummaline väide, et Franchevi mittepalkamine näitab huvipuudumist. Minu meelest intelligentne otsus Vassiljeviga jätkata.
    Vassiljevi kohta räägitakse palju positiivset ja loodetavasti kujuneb sellest geniaalne lüke mõlema osapoole jaoks, aga reaalsus on see, et Levadia ei ole klubi, kes hakkab noorest mehest peatreenerit kasvatama. Seal on vaja teha tulemust meistrivõistlustel ja eurosarjas ning seda kohe. Samuti on reaalsus see, et ei talvel ega praegu ei olnud Vassiljev Levadia ei esimene ega ka teine valik, vaid oma süsteemi poolsunnitud käik, mis tehti siis kui asjad läksid veel halvemaks. Kui tavaliselt näeme, et peatreeneri kohusetäitja määratakse püsivaks peatreeneriks juhul kui asjad hakkavad väga hästi sujuma, siis hetkel päris seda öelda ei saa. Alati on muidugi võimalus, et Levadia on oma mentaliteeti muutmas ning üritatakse restarti järgnevate hooaegade nimel, aga hetkel olen ma selles suhtes siiski suhteliselt skeptiline ja minu jaoks on praegune valik Levadia eksistentsi mõttes küsitav. Eriti kui eurosarjas järjekordselt esimesest ringist edasi ei mindaks, mis on niigi asetamata klubi jaoks keeruline.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    See ka päris kummaline väide, et Franchevi mittepalkamine näitab huvipuudumist. Minu meelest intelligentne otsus Vassiljeviga jätkata.
    +1

    Ehk Härra Levadani jõudis ka lõpuks kohale ehe näide teisest pealinna klubist, kus on selgelt näha, et uuekooli treener võib olla palju õigem suund kui ühe hooaja päästeopratsioonidest nõukaaegsed dinosaurused.

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    See ka päris kummaline väide, et Franchevi mittepalkamine näitab huvipuudumist. Minu meelest intelligentne otsus Vassiljeviga jätkata.

    Leave a comment:


  • van der Sarjas
    replied
    Kahju tõdeda, aga tegemist siis ühe meie nn. superklubi hääbumisega. Kui pole kulda, pole ka härrastel enam huvi.
    Lihtne. Klubi viimasel hooajal pandi noor treener pukki lihtsalt kulude kokkuhoiuks. Ilus oli kunagi, nüüdseks jäänud vaid intriigid.

    Leave a comment:


  • pilsneris
    replied
    Ukrainlased soovisid meest tagasi, Levadia lubas: https://fcilevadia.ee/2020/07/23/fci...-laenulepingu/

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Safronovi laenuleping lõpetati.
    Siin tuleb siiski ikka vaadata Reimile otsa, kas ta oli suutnud mõndadest meestest välja imeda selle, mis eelduslikult oleks pidanud tagama edu. Ma ei nõustu mitte ühestki otsast selle kriitikaga, mis on jäänud viimasel silma, et välismaalsed on pelgalt süüdi Levadia ebaedus. Tundub täielik müstika ja ebareaaalne, et U20 maailmameister ei saa ennast käima eesti liigas, no ei tundu reaalne. Seal peab olema mingid muud agad - või noh, kuidas see Erki Nool ütles - " Eestisse sünnib mitu messit, aga meie treenerid teevad neist TVMK mängijad" Kuidagi kaudselt läheb sinna patta see Safronovi lugu küll. Iseenesest on tore, et noor Marko Lipp peab hakkama reaalselt vastutust võtma, aga mu meelest veidi liiga kiire laenulepingu lõpetamine.

    Edit- ei näinud soccerneti lugu ja detaile, aga point jääb samaks .

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Safronovi laenuleping lõpetati.

    Leave a comment:


  • tpx
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Vassiljevile tuligi võimalus anda, ta on minu meelest oma töö ja panusega seda tõestanud ja nüüd on selleks ka parim moment.
    Täiesti nõus, mulle tundub Vassiljev olevat sümpaatne treener. Las proovib, äkki tuleb välja

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
    Vassiljevile tuligi võimalus anda, ta on minu meelest oma töö ja panusega seda tõestanud ja nüüd on selleks ka parim moment.
    Suurepärane otsus Levadialt. Vassiljev on uuekooli noor treener, kellel on sellist tõuget vaja. Nii palju kui olen kuulnud, siis tegemist on väga põhjaliku ja andeka treeneriga, kes võiks oma võimaluse saada. Frantsevi edutamisega Levadia peatreeneriks oleks klubi teinud pigem kaks sammu tagasi, kui ühe edasi. Frantsev võib olla vanakooli karm treener, aga aeg on uus generatsioon põllule lasta. Flora vastu on tänavu väga raske ja ei usu, et Frantsevist oleks olnud siin ka mingit suurt päästjat. Vassiljevi eestvedamisel Levadiat on palju huvitavam jälgida, sest tema käekiri pole veel välja kujunenud. Henn teeb Floras väga head tööd ja tore on näha, kui noored saavad võimaluse tulla ja teha. Levadiale selle otsuse eest 5+.

    Leave a comment:

Working...
X