320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Küll aga ajavad mind närvi interneti kangelased, kes ilmuvad alati siis välja kui midagi on vaja naeruvääristada ja parastada. Ajaks kordki end kodus pihku peksmise asemel staadionile, toetaks kohalikku jalgpalli sümboolse tasu eest ning vaataks, kuidas Eesti koondislane oma igapäevatööd teeb, et need mõned korrad aastas koondist vääriliselt esindada. Nendel hetkedel, kus meile justkui kohalik jalgpall nii väga jälle korda läheb, et siis saaks taas klähvima tulla kui putsis kõik see on. Ehk siis ei oleks koerte junnide patrullimine atraktiivsem tööots kui Eesti jalgpalli esindamine rahvusvahelisel tandril.
    Osalt olen nõus ja osalt mitte. Ise pean ennast semi-staazikaks staadion külastajaks ja PLi jälgijaks nii tele vahendusel kui ka hea või halva ilmaga staadionil.

    Aga Pre-Phersoni ajal käisin alehopil peaaegu kõiki kodumänge vaatamas. Aga alates Pheresoni ajast ei ole enam seda tunnet, sest see mis väljakul toimub on sunnitöö ja ei midagi enamat. Samas kui bussiviisi EJL tegelasi koos peabussijuhiga raiub kui rauda, et kõik on hästi ja kohe jõuame (utreerituna) viie parima jalgpallirahva sekka - ma olen sellest jutust väsinud, sõnad ja tulemused ei klapi. Minu sügavalt isiklik otsus on, et seniks kuni käib selline jant, kinnise tsunftilaadne juhtimine EJLis ja jant nende peatreeneitega, kes kord on sild ja kord krt teab mis, mina koondisemängule oma jalga ei tõsta. Seega ma ei ole nõus PL raames nö. koondisemängijate (utreeritud) ülistamisega. Sümpaatseid mängijaid on teisigi ja PL taset täna arvesse võttes ei anna "koondisetempel" midagi juurde

    Samas pole siin midagi imestada, kui vähegi emotsionaalsema iseloomuga mängijal lihtsalt viskab ära, seda janti lihtsalt ei saa krt vaadata kõrvalt sellisel moel tuimalt kala nägu ees.

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Reinumäe ei läinud otseselt palga pärast, vaid pigem oli seal küsimus motivatsioonis. See oli aeg, kus keskpoolikus oli koondises suur konkurents ja ta lihtsalt ei näinud, et ta suudab sel tasemel läbi lüüa. Ise on ta midagi sellist igatahes öelnud.
      Mul olid toona teised andmed. Et jutt oli toona see, et ta läks palka juurde küsima, vana karvane sõimas läbi ja siis läks mees kulleriks. Aga ma võin muidugi ka valesti mäletada.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Ma tean ühte, kes on Tamme staadioni keskringis seksinud, aga staadionil pihkulöömisest pole seni õnneks kuulnud.
        Mu meelest sa võid ikka tõsiselt putsi sõita mees. Sa said ju väga hästi aru, mida Romario mõtles sellega, aga ei, ei, teeme ikka seda klassikalist Hendrik Normanni sugust humoristi osakonda. Võta Mcna kaasa ja naerge kaarsilla alla näiteks. Tramaeivõi ikka.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Mu meelest sa võid ikka tõsiselt putsi sõita mees. Sa said ju väga hästi aru, mida Romario mõtles sellega, aga ei, ei, teeme ikka seda klassikalist Hendrik Normanni sugust humoristi osakonda. Võta Mcna kaasa ja naerge kaarsilla alla näiteks. Tramaeivõi ikka.
          Miks sa nii närvi seepeale läksid?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Miks sa nii närvi seepeale läksid?
            Ma ka ei saa aru. Väliterrassid on ju avatud uuesti.

            Kommentaar


              Lepmetsale öeldi Levadiast, et sõitku kukele oma endise palga taastamisega ning see on tema 5d male oma tahtmise saavutamiseks? MUPO patrullis nüüd vaevalt isegi Eesti keskmine palk on?

              Või kaasneb MUPOs töötamisega koht Keskerakonna valimisnimekirjas?

              Kommentaar


                Algselt postitas LaRaBla Vaata postitust
                Lepmetsale öeldi Levadiast, et sõitku kukele oma endise palga taastamisega ning see on tema 5d male oma tahtmise saavutamiseks?
                Hohlov-Simson ju ütles, et koroonakriisist tingitud palgaalandus on nüüdseks tagasi pööratud. No võiks ju natukenegi lugeda enne kommenteerimist, see käis siit samast teemastki läbi.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas tpx Vaata postitust
                  Osalt olen nõus ja osalt mitte. Ise pean ennast semi-staazikaks staadion külastajaks ja PLi jälgijaks nii tele vahendusel kui ka hea või halva ilmaga staadionil.

                  Aga Pre-Phersoni ajal käisin alehopil peaaegu kõiki kodumänge vaatamas. Aga alates Pheresoni ajast ei ole enam seda tunnet, sest see mis väljakul toimub on sunnitöö ja ei midagi enamat. Samas kui bussiviisi EJL tegelasi koos peabussijuhiga raiub kui rauda, et kõik on hästi ja kohe jõuame (utreerituna) viie parima jalgpallirahva sekka - ma olen sellest jutust väisnud, sõnad ja tulemused ei klapi. Minu sügavalt isiklik otsus on, et seniks kuni käib selline jant, kinnise tsunftilaadne juhtimine EJLis ja jant nende peatreeneitega, kes kord on sild ja kord krt teab mis, mina koondisemängule oma jalga ei tõsta. Seega ma ei ole nõus PL raames nö. koondisemängijate (utreeritud) ülistamisega. Sümpaatseid mängijaid on teisigi ja PL taset täna arvesse võttes ei anna "koondisetempel" midagi juurde
                  Väga hästi kokku võetud mõttekäik. Tunnen ise sama ja praeguse koondise olukorra jätkudes end staadionile ei vea.

                  Kommentaar


                    Eelmisel korral, kui Reim palgaprobleemidega meeskonda treenis, tuli ta veidi üllatuslikult Eesti meistriks, kui tollal superklubile tänasest lähemal olnud Levadia (võidud eurosarjas Twente, Crvena Zvezda ja Krakowi Wisla üle ja viik tollal Euroopa kirkaimate karikate eest võidelnud Galatasarayga) seljatati.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Alkohoolikud ongi lühikese süütega.
                      Eks need lühikese süütenööriga eesti alkohoolikutest jalgpallifännid ikka räägivad poolajal, kuidas Stok, Mcna ja Urmar jalgpalli vaatavad. Ühel on käes alkovaba õlu, teisel on käes pirukas ja kolmas ei saa üldse midagi aru.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                        Palun too artikkel, kus Pareiko ütleb Infoneti ja Levadia ühendklubi kohta Superklubi.
                        Kes just tituleeris pole siin öeldud:
                        Kui FC Levadia ja FC Infonet pärast eelmist hooaega ühinesid ja end pidulikult «superklubiks» tituleerisid...
                        Loe lähemalt: https://sport.postimees.ee/4491486/u...klubi-nimetuse
                        Isegi üks Nõmme Kalju ARTIKKEL MAINIB:
                        ...Sel hooajal on varasemalt kohtutud kahel korral – hooaja esimeses omavahelises kohtumises lepiti tulises mängus 2:2 viiki, mil Kaljul õnnestus küll 2 väravaga juhtima minna, kuid hooaja alguses end superklubiks nimetanud FCI Levadia tuli mängu tagasi ja vormistas lõppskoori.
                        Juba homme, 28. juulil jätkab Nõmme Kalju FC kodumängudega Hiiu staadionil peale suvist MM-i ja Euroopa liiga pausi. Möödunud nädala kohtumisest Narva Transiga võeti kindel 0:3 võit, nüüd aga tuleb vastu astuda otsesele rivaalile FCI Levadiale.  Sel hooajal on varasemalt kohtutud kahel korral - hooaja esimeses omavahelises kohtumises lepiti tulises mängus 2:2 viiki, mil Kaljul õnnestus küll 2 väravaga juhtima minna, kuid hooaja alguses end superklubiks nimetanud FCI Levadia tuli mängu tagasi ja vormistas lõppskoori. Teine kohtumine ei pakkunud vähem põnevust - Kalju jäi koduväljakul 78. minutil 0:1 kaotusseisu, kuid kümme minutit hiljem mängu toodud Aleksandr Volkov näitas tõelist klassi, tuues Kaljule imemagusad 3 punkti oma 90+1 ning 90+2 löödud väravatest. Nõmme Kalju FC esindusmeeskond on derbiks tõsiselt valmistunud ning mängueelselt puhatakse ennast välja hubases Peoleo Hotellis. Homse mängupäeva sponsori Peoleo hotelli eestvedaja Oliver Pajuri sõnul on nende jaoks oluline toetada Eesti spordi arengut. ''Nõmme Kalju on klubi, millel näeme tulevikku. Koduväljak on Nõmmel nüüd olemas, puudus vaid koht, kus ennast mängueelselt korralikult välja puhata,'' kommenteeris Pajuri. Nõmme Kalju FC kaitsja Trevor Elhi sõnas kohtumise eel, et ees ootab keeruline mäng otsese konkurendiga, kuid ühiste pingutuste tulemusena loodetakse jätkata tabeli tipus ja teha samm lähemale meistritiitlile. ''Loodetavasti meelitab ilus ilm palju inimesi meid toetama,'' loodab Elhi pealtvaatajate toele. Sama teeb ka Nõmme Kalju abitreener Sergei Terehhov: ''Põhimõtteline vastasseis ja kindlasti tuleb ka põnev mäng pealtvaatajate jaoks, seega ootame kõiki fänne ja toetajaid staadionile kaasa elama!'' sõnas Terehhov kohtumise eel. FCI Levadia väravavaht Sergei Lepmets võtab asja tõsiselt: "Meeskond valmistub selleks mänguks nagu viimaseks. Meid rahuldab üksnes võit." FCI Levadia loots Aleksandar Rogic on kohtumise eel üsna filosoofiline ja jääb lootma koolipingis õpituile: "Ees ootab derbi, mille saatuse võivad otsustada väikesed detailid. Meie jaoks on oluline mängida oma mängu ning võtta punkte, mis on olulised nii psühholoogilisest kui ka matemaatilisest aspektist, et meistritiitli nimel võidelda." Tule juba homme,  28. juulil Hiiu staadionile, et täita Trevor Elhi lootused, Sergei Terehhovi ootused ja näed, kas Sergei Lepmets saab rahuldatud või kuidas on lood Aleksandar Rogici matemaatikaliste oskustega. Kell 16.00, Hiiu staadionil! Soodsaima pileti saad soetada Piletlevist: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/nomme-kalju-fc-vs-fci-levadia-259360/ Kindlasti vajuta ''osalen'' ka kohtumise Facebooki üritusel, et saada osa Peoleo Hotelli poolaja loosist: https://www.facebook.com/events/264537734320098/ NÕMME KALJU FC vs FCI LEVADIA | 28.07.2018 | HIIU STAADION | KICK-OFF 16.00 

                        Nii et, kes konkreetselt ütles, ma ei leidnud.
                        Või tuli Pareiko nimi tõesti sellest:
                        Varem on Pareiko märkinud, et teda motiveeriks Levadiaga liitumine siis, kui eurosarja silmas pidades võetaks eesmärgiks superklubi loomine.
                        Loe lähemalt https://sport.ohtuleht.ee/661310/lev...arane-taiendus

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Hohlov-Simson ju ütles, et koroonakriisist tingitud palgaalandus on nüüdseks tagasi pööratud. No võiks ju natukenegi lugeda enne kommenteerimist, see käis siit samast teemastki läbi.
                          Levadia vähendas 1. aprillist mängijate palku 50 protsendi võrra. Hohlov-Simsoni sõnul saavad pallurid maikuus täispalgast kätte 70 protsenti, juunist alates ennistatakse kriisieelsed palganumbrid.

                          Kommentaar


                            Delfi:
                            Klubi juhtkond ja treenerid kohtusid täna Lepmetsaga, et kuulda tema põhjendust profikarjääri lõpetamisele. Hohlov-Simson tõdes, et 33-aastast puurilukku nad ümber veenda ei suutnud. "Midagi (hommikusega võrreldes) muutunud ei ole. Ta on oma otsuse teinud ja profijalgpalli enam edasi ei mängi, vaid jätkab amatöörina meie teises meeskonnas esiliigas," sõnas ta.

                            Kommentaar


                              Esiliigas võtab Lepmets ju noortelt mänguaja, no see ei ole ka eriti loogiline lahendus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas QRkood Vaata postitust
                                Levadia vähendas 1. aprillist mängijate palku 50 protsendi võrra. Hohlov-Simsoni sõnul saavad pallurid maikuus täispalgast kätte 70 protsenti, juunist alates ennistatakse kriisieelsed palganumbrid.
                                Isegi kui 1. juunist ennistatakse kriisieelsed palganumbrid, siis ei ole lihtsalt loogiline, et Lepmetsa loobumise taga on pelgalt palk. Seda enam, et ega tal mingit otsest rahalist kriisi ka polnud, sai-leidis ajutise (nüüdseks vist rohkem kui ajutise) lahenduse. Kriisi olukorras võisid klubis ka mingid teised ja kolmandad tingimused muutuda. Ega kuskil pole ju otseselt öeldud ja pole ka Lepmets, et asi just nimelt rahas on.
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X