320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Liitub Viljandiga

    Kommentaar


      Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
      Liitub Viljandiga
      Pigem vana hea tuttav Pärnu.

      Kommentaar


        Pole treener ja ei näe trenne ja misiganes, aga Käos on jumala ok mängija, oleks võinud arvestada temaga tuleviku mõttes. Klubi on Jürgensoni toonud sinna ja Elhi on ka olemas, ilmselgelt nühid pinki edasi nii et arusaadav et pigem mängib Transis.

        Levadial soovitaks tegelt Jürgensoni proovida lõhkuva pooliku peal. Kogemust palju ja ma arvan, et sarnaselt Möölile sarnaselt veab ilusasti välja. Elhi on paremkaitses põhimehena jumala ok.

        Kommentaar


          Mulle tundus just Käos jubekehvana see hooaeg. Mingites mängudes isegi üks halvemaid Transi ridades (tõsi häid mänge ka olnud).
          Instagram

          Twitter

          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

          telekavaataja.blogabet.com

          Kommentaar


            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
            Mulle tundus just Käos jubekehvana see hooaeg. Mingites mängudes isegi üks halvemaid Transi ridades (tõsi häid mänge ka olnud).
            Võib-olla sobib rohkem transi teemasse, aga Transis oli ikka vähe mängijaid see hooaeg keda esile tuua - üks halvemaid tundub veits liiga tegemine. Zaka, Mihhailov, Tounkara olid kindlasti okeid. Mööndustega olid Kovaltsuk, Matrossov, Käos ja Ivanjusin head. Ülejäänud ei mänginud enda taset välja. Ründefaasis oli Käos kindlasti väga hea - tema tsenderdused, nurgalöögid ja karistulöögid olid täitsa okeid. Eks ole see subjektiivne.

            Kommentaar


              Gando lahkus Levadiast.
              Ei usu, et väga tõsi kuid siuksed klubid nagu Cagliari, Torino FC, Red Star, Fenerbahce ja Galatasaray olevat interneti avaruste sõnul temast huvitatud.

              Kommentaar


                Iga puder jahtub mingi hetk ära. Ma arvan, et praegu on see leige. Ei ole vast liiga suur kaotus Levadiale. Alati saab mõne ukrainlase asendama tuua.

                Marin liitub ka kindlasti jälle.

                Kommentaar


                  Peale Gando lahkusid ka Yurii Kolomoiets ja Nemanja Lakić-Pešic FCI Levadiast seoses töölepingu lõppemisega.

                  “Täname Yuriit ja Nemanjat FCI Levadia klubi ja meeskonna jaoks antud panuse eest ning soovime neile kõike head ja palju kordaminekuid edasisel jalgpalliteel,” sõnas FCI Levadia spordidirektor Sergei Pareiko.

                  Kommentaar


                    Suurim uudis selle juures on, et Levadias mängis keegi Lakis-Besic. Kes see veel oli?!
                    Ma arvan, et ei ole suur kaotus klubile.

                    Samas, kesiganes seal klubis värbamisi teeb, võiks sel aastal natukene põhjalikumalt oma tööd teha, soovituslikult siis vaadata natuke enamat kui vaid CV.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Suurim uudis selle juures on, et Levadias mängis keegi Lakis-Besic. Kes see veel oli?!
                      Ma arvan, et ei ole suur kaotus klubile.

                      Samas, kesiganes seal klubis värbamisi teeb, võiks sel aastal natukene põhjalikumalt oma tööd teha, soovituslikult siis vaadata natuke enamat kui vaid CV.
                      Ega Levas puhuvad uued tuuled. Sõlmitakse pikemaid lepinguid ning varasemad leegionärid saadeti minema, kes ehk olidki 1-2 mehe valikud. Samuti on Leval ju ikkagi treeneritepingil korralik mehitatus erinevaid mehi, mis ehk annab objektiivsema pilgu ka võõrleegionäride palkamise osas.

                      Kommentaar


                        Leva mängijaid kehastades proovitakse Tinderis catfishida juba - popid poisid

                        Kommentaar


                          Nüüd saab Vallner minu kui tema suurima heiteri suud kinni panna ja näidata, et ta saab Levadias tassida.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Väga põnev duell esikinda kohale! Ennustan, et vähemalt debüütaastal Vallner veel selgelt pikemat kõrt ei tõmba.

                            Kommentaar


                              Nii, ma siis viskan ka oma sõna sisse.

                              Esiteks on Leva fännina veits kurb vaadata, kuidas Paide toob uksest-aknast mängijaid sisse. Küll aga, pange siia pin külge- Karl Andre Vallner mängib Levadias kaks väga head hooaega ning siis liigub Šveitsi/Saksamaa kõrgliiga madalama tabelipoole tiimi.

                              Tõi rõõmu näole too päev ja siiamaani buzzin, et seda tüüpi näha. (kurat, ostan vast tema nimega särgi isegi)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
                                Nii, ma siis viskan ka oma sõna sisse.

                                Esiteks on Leva fännina veits kurb vaadata, kuidas Paide toob uksest-aknast mängijaid sisse. Küll aga, pange siia pin külge- Karl Andre Vallner mängib Levadias kaks väga head hooaega ning siis liigub Šveitsi/Saksamaa kõrgliiga madalama tabelipoole tiimi.

                                Tõi rõõmu näole too päev ja siiamaani buzzin, et seda tüüpi näha. (kurat, ostan vast tema nimega särgi isegi)
                                Aasta julgeim ennustus ilmselt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X