320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Ma ei ole absoluutselt välismängijate vastu ega midagi, aga ma eelmise hooaja lõpus/talvepausil lootsin, et Levadia paneb selleks hooajaks kokku noortele Eesti mängijatele toetuva pundi. Roosnupp, Peetson, Õigus, Lipp, Vaštšuk, Komlov jne. Ja siis tuuakse lisaks Zaka, Antonov, nipetnäpet veel, et kompott tummiseks saada. Paganama lahe sats oleks olnud. Aga nüüd mindi ikkagi seda teed, et toodi vaguniga võõrmängijaid sisse ja Roosnupp, Õigus jne istuvad pingil ja sügavad kotte. Natuke lühinägelik mu arust.
    Nende nimetatud kohalike mängijatega ju tiitlit ei võida.

    Kommentaar


      Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
      Nende nimetatud kohalike mängijatega ju tiitlit ei võida.
      Kusjuures, suures enamuses kohalike mängijatega Levadia viimati need meistritiitlid võitiski.

      Kommentaar


        Algselt postitas MNa Vaata postitust
        Ma ei ole absoluutselt välismängijate vastu ega midagi, aga ma eelmise hooaja lõpus/talvepausil lootsin, et Levadia paneb selleks hooajaks kokku noortele Eesti mängijatele toetuva pundi. Roosnupp, Peetson, Õigus, Lipp, Vaštšuk, Komlov jne. Ja siis tuuakse lisaks Zaka, Antonov, nipetnäpet veel, et kompott tummiseks saada. Paganama lahe sats oleks olnud. Aga nüüd mindi ikkagi seda teed, et toodi vaguniga võõrmängijaid sisse ja Roosnupp, Õigus jne istuvad pingil ja sügavad kotte. Natuke lühinägelik mu arust.
        Väga tore, et sa ei ole aga ikkagi kumab tekstist välja see klassikaline hala, et küll need pagulased võtavad jälle eestlastest töö ära umbes ja meie poisid kannatavad. Iga eduka klubi saladus on tihe konkurents treeningul, mis tagab ka sulle eeldusliku kvaliteetse üldpildi tiimist ja levadial on see aasta on need asjad väga paigas. Kui ikka Zaka väljavahetamisega sa saad tuua Zhurakhovskyi tasemega venna, siis ei saa need asjad üldse mitte pahad olla. Lipp alles paraneb vigastusest, Bogdan mängis täna täitsa okei mängu. Roosnupp, Peetson, Õigus on rotatsiooni mõttes väga - väga kasulikud mängijaid ja võiksid ka alustada ka põhis täiesti vabalt ja ilmselt järgmine mäng ongi juba teine alg 11. Kui kellegil hetkel PL on päris head rotatsiooni pakkuda, siis selleks on Levadia hetkel. Ja kokkuvõttes on vaja sel tiimil jõuda ka eestist väljaspoole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
          Väga tore, et sa ei ole aga ikkagi kumab tekstist välja see klassikaline hala, et küll need pagulased võtavad jälle eestlastest töö ära umbes ja meie poisid kannatavad. Iga eduka klubi saladus on tihe konkurents treeningul, mis tagab ka sulle eeldusliku kvaliteetse üldpildi tiimist ja levadial on see aasta on need asjad väga paigas. Kui ikka Zaka väljavahetamisega sa saad tuua Zhurakhovskyi tasemega venna, siis ei saa need asjad üldse mitte pahad olla. Lipp alles paraneb vigastusest, Bogdan mängis täna täitsa okei mängu. Roosnupp, Peetson, Õigus on rotatsiooni mõttes väga - väga kasulikud mängijaid ja võiksid ka alustada ka põhis täiesti vabalt ja ilmselt järgmine mäng ongi juba teine alg 11. Kui kellegil hetkel PL on päris head rotatsiooni pakkuda, siis selleks on Levadia hetkel. Ja kokkuvõttes on vaja sel tiimil jõuda ka eestist väljaspoole.
          Ei taha üldse halada, et pahad välismehed tulevad ja võtavad töö ja ei teegi seda. On toodud huvitavaid mängijaid, Agyiri vb kõige elevusttekitavam näide. Aga mõte oli see, et oleks võinud moodustada neist noortest kohaliku taustaga meestest selgroo. Oleks olnud seksikam. Aga need ainult minu mõtted.

          Kommentaar


            Kaklus Gandoga, KTM reegel, kohtumine Putiniga, sisseimetud värav APOELi vastu, lahkumismäng koondisest, tüli Pehrssoniga, Dzyuba ja palju muud.

            Sergei Pareiko. Kahjuks ilma supakateta.

            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Kaklus Gandoga, KTM reegel, kohtumine Putiniga, sisseimetud värav APOELi vastu, lahkumismäng koondisest, tüli Pehrssoniga, Dzyuba ja palju muud.

              Sergei Pareiko. Kahjuks ilma supakateta.

              Kas youtube mingite kopikate eest RUS/ENG supakaid ise ei tee?

              Kommentaar


                Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                Kahjuks ilma supakateta.
                Rets vaatajate kaotus siis taaskord.

                Kommentaar


                  Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                  Rets vaatajate kaotus siis taaskord.
                  100 vähem umbes.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                    Rets vaatajate kaotus siis taaskord.
                    Tuleb panna dislike, siis ehk saadakse aru.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                      Kaklus Gandoga, KTM reegel, kohtumine Putiniga, sisseimetud värav APOELi vastu, lahkumismäng koondisest, tüli Pehrssoniga, Dzyuba ja palju muud.

                      Sergei Pareiko. Kahjuks ilma supakateta.
                      Kaks viimast episoodi on oma sisult olnud väga huvitavad kuulata. Hea töö, aitäh!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                        100 vähem umbes.
                        Kuhu tuhanded jäävad, mis eesti keelsel betsafe kanalil on, kui pribaltikal oleksid inglise/eesti keelsed supakad?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                          Kuhu tuhanded jäävad, mis eesti keelsel betsafe kanalil on, kui pribaltikal oleksid inglise/eesti keelsed supakad?
                          Panime enne Pribaltikale supakaid. Kõige rohkem oli subtiitrite kasutajaid Žigajevsi episoodidel. Eesti omadel 100-150 keskmiselt.

                          Algselt postitas Navas Vaata postitust
                          Tuleb panna dislike, siis ehk saadakse aru.
                          Võib ju panna, aga laias laastus on kanali sihtrühm muu. Kui see oleks paljudele eestlastele huvitav, ju siis neid intekaid ka väljaandeid kasutaks ja jalgpalliajakirjanikud neid tsiteeriks. Või kui need on huvitavad teemad eestlastele, siis ma kirjutaks pigem Betsafe Eesti poolele seda.
                          Instagram

                          Twitter

                          Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                          telekavaataja.blogabet.com

                          Kommentaar


                            Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                            100 vähem umbes.
                            ?
                            Vaatasin kiirelt üle. Ikka märgatavalt suurem vahe ju. Tuhendetes isegi.

                            Kommentaar


                              Mulle iseenesest meeldiks eestikeelsed subtiitrid - hakkaksin isegi vaatama. Ma vist olen vähemus selles osas.

                              Kommentaar


                                Vosko intervjuud võiksid ilmuda Betsafes koos subtiitritega. See on ainus materjal, mida seal tõlkida tasuks. 200 vaatajaga saatele subt. lisada annab äkki 100 vaatajat juurde, kui sedagi. Tühi töö. Kunagine huvitav Balaball on peesse pandud.

                                Muu kraam on seal pigem Läti venelastele huvi pakkuv.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X