320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tõsi, pantrihüpe oli jah, mis läks raamidest mööda ja üks õrnem pealöök meenub, aga üldiselt ilma selle kalata väravale ohtu polnud. Parema realiseerimise korral oleks ise 4 kindlalt ära taguma pidanud. Üldjuhul kehtib sama, mis Paide kohta, nii kaua kui sita mänguga võite tuleb, nii kaua ei koti kedagi, aga kui peaks neid lekkeid jääma tulema, siis läheb raskeks.

    Kommentaar


      FC Penaldia
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Valus on Lepistu intervjuusid peale mängu kuulata .Kas tal ongi selline munapiiksu hääl või on hääl mängu ajal ära karjutud ? Kuskil podcastis küll sellist ininat ei suudaks kuulata

        Kommentaar


          Leidsid küll midagi väga sisulist öelda.

          Kommentaar


            Päris lame tõesti

            Kommentaar


              Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
              Valus on Lepistu intervjuusid peale mängu kuulata .Kas tal ongi selline munapiiksu hääl või on hääl mängu ajal ära karjutud ? Kuskil podcastis küll sellist ininat ei suudaks kuulata
              Mittesisuline aga... autori näol tundub tegu olevat puberteediikka kinni jäänud isiksusega, kes üritab ehk oma jalgpalliteemalist võhiklikkust vm ebakohti korvata sellisel viisil? Sest kui täiskasvanud inimesele miskit väljakannatamatut valu tekitab, siis tavapäraselt pöördub ta esmalt vältimatu abi saamiseks kas arsti poole või siis suudaks äkki iseseisvalt, n.ö. eneseabi korras oma probleemi lahendada ja kirjeldatud valuallika elimineerida kas hääle maha keeramise nuppu kasutades või üleüldse valu tekitava mittekuulamisega. Võimalik, et Rober Sarv oleks täitsa huvitatud siit teema üles tõmbama, mis kirjutajast endast võiks eheda ning tõeliselt piinavalt pikaajalise muna(NB! mille värvi, suurust, kuju, rippuvuse astet ning muid hetkel kirjeldamata omadusi kirjutajal endal luua või muuta ei võimalik)piiksu inina esile kergitada...

              Kommentaar


                Nasfali rõõmuks vaatasin ka seda karikamängu ja nägin seal ka oma EJL prillidega, et kastis mängis Viljandi mängija käega. Minu prillid seal pennut ei näinud. Nüüd asjast kah.

                Reitel küll muutis formatsiooni, kuid skeemid ei mängi. Lihtsalt see kui labaselt meeskondlikku kaitsemängu mängiti oli lihtsalt halb näha. Esimesel poolajal oli juba päris mitu analoogset olukorda nagu Liivak ja vastsuk mängu lõpus organiseerisid. Kes mul kirjeldusest aru ei saanud siis, keskväljal puudus igasugune kompaktsus ja Leva mängijad jalutasid seal nagu tähiste vastu mängiks.

                Levadia puhul oli päris naljakas Vassiljevi ütlemine,et meil on iga käigu kohta plaan. Teoreetikuid on ennegi eesti jalgpallis nähtud ja neist keegi pole veel tegudega silma paistnud.

                Aga tore oli see,et Levadia reageeris peale mängu nagu oleks Euroopa liiga finaali võitnud. Vägev!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                  Nasfali rõõmuks vaatasin ka seda karikamängu ja nägin seal ka oma EJL prillidega, et kastis mängis Viljandi mängija käega. Minu prillid seal pennut ei näinud.!
                  Ma muidu ei ole konkreetse mängu kohta sõnagi öelnud. Sul läks midagi veits lappe.

                  Kommentaar


                    Kas nüüd hakkavad pead veerema?
                    "The most beautiful thing we can experience is the mysterious. It is the source of all true art and all science. He to whom this emotion is a stranger, who can no longer pause to wonder and stand rapt in awe, is as good as dead: his eyes are closed."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -21- Vaata postitust
                      Kas nüüd hakkavad pead veerema?
                      Ei, aga karikafinaali järel küll.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Ma pole nii halba Levadiat kunagi näinud. Isegi 0-4 Paidele oli mängupilt kõvasti parem. Mitte midagi ei osata. Ei poe selle taha, et 2 parimat mängijat lahkusid vigastuse tõttu mängu alguses.
                        Mis asja see Tolordava teeb? Täielik joke on see mees. Agyiri? Mees pidi olema ju üks tehnlisemaid ja teravamaid mängijaid liigas. Mulle jäi silma, et palli äärel saades, esimene mõte on kohe pall tagasi oma poolele sööta, mitte ise midagi ette võtta. Wtf?!?!

                        Kommentaar


                          Pareiko & Simson rauss. Mis neid treenereid siin ikka päid veeretada. Ebaprofessionaalne punt seal kontoris.

                          Kommentaar


                            Nagu eriti kurb on see, et ma tahaks Levadiat kaitsta ja Florat rünnata, aga no kui nii sitalt mängitakse, siis pean isegi mina käed üles tõstma ja ütlema, et Flora väärib 100% antud võitu.

                            Lepistu kolmese kaitseliiniga madalal ja Antonov äärekaitses jne lõpetage ära see asi on eos juba täielik farss...

                            Kommentaar


                              🤫🤫🤫☎️📞☎️
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Kas Savic inglist ei räägi? Või Süvari? Suht puine vene keel kummaltki poolt just ETV2 pealt.
                                i don\\\'t want cos i just get

                                Kommentaar

                                Working...
                                X