320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

    Head nautimist!

    Usun, et paljud küsimused saavad ka vastuse

    Vaatasin ka siin paar päeva tagasi selle ära ja jääb vaid üle loota, et sarja tootjaid ikka veel meeskonnale ligi lastakse.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Ja mis Pärnu mängu sülitamise intsidenti puudutab, siis mulle paistab ka pigem, et sülitamine ei toimunud Veensalu suunas. Kui vaatate kui palju platsil maha sülitatakse kohta valimata, siis siin paistab lihtsalt õnnetu juhus olema, et see täpselt kaamera ees ja nii halva nurga all kõigile silme ette jäi.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Uuel treeneril päris võimas CV.

        Mida arvatakse? Uuel hooajal Tiki-Taka FC?

        Kommentaar


          Algselt postitas heikovaan Vaata postitust
          Uuel treeneril päris võimas CV.

          Mida arvatakse? Uuel hooajal Tiki-Taka FC?
          Tundub, et kõigist eelmistest ametitest peale paari kuud kinga saanud, nii et kardan, et pigem Kalõnõtšenko vol2 keiss.

          Äkki see ongi uus strateegia, et otsida kõlav nimi, kel treenerikarjäär pole siiani väga edukas olnud ja loota, et Eestis ikka hakkama saab ja kuulsa nimega kaasneb muid boonuseid.

          Kommentaar


            Positiivne, vahelduseks serbo-horvaadi sõimule, kuuleb nüüd ka spainardide sõimu ka

            Kommentaar


              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
              Positiivne, vahelduseks serbo-horvaadi sõimule, kuuleb nüüd ka spainardide sõimu ka
              Ma ütlen sulle, et sõim oli nende rogici-hujogicite suust tulnud serbiakeelne ning sellist keelt nagu serbo-horvaadi ei eksisteeri. Sorry.

              Selle Tšurka (Curro) kohta ütleks, et cv tal "muljetavaldav" Istras teda meenutatakse ainult ropp- ja sõimusõnadega. Tundub, et järjekordne kidalovo onu vitja lähikonna poolt.
              Võimalik, et onu vitja leškiniga napsutades ütles, et vahet pole, kes treener on, kasvõi mingi tšurka. ukrainagrusiin kuulis ja tõi Curro Torresi.


              Kommentaar


                Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust

                Ma ütlen sulle, et sõim oli nende rogici-hujogicite suust tulnud serbiakeelne ning sellist keelt nagu serbo-horvaadi ei eksisteeri. Sorry.

                Seltsimees keeleteadlast kuulaks nüüd seda teemat avamas! Saavad ehk kõik erudeeritumaks

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust

                  sellist keelt nagu serbo-horvaadi ei eksisteeri

                  Kirjutan Wikisse? Ilmselgelt seal on feik artikkel.



                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                    Seltsimees keeleteadlast kuulaks nüüd seda teemat avamas! Saavad ehk kõik erudeeritumaks
                    Olemas horvaadi, serbia, bosnia keeled. Mõned peavad teatud tingimustel ka montenegro serbia keele dialekti iseseisvaks keeleks.
                    Mitte keegi sulle balkaniriikides ei ütle, et räägib just sh keelt, vaid kas serbia, horvaadi või bosnia keelt. Koolides ka seda ei õpetata. SH keel on küll eksisteerimas, ent see pigem mingi ex-YUülene standartiseeritud kirjakeel, mida ei kasutata tänapäeval nii aktiivselt nagu see oli Tito ajal, mil see oli üleriigiliste meedia keel, näiteks.

                    Tänapäeval igas riigis nn SH nelikust (HR, MNE, SRB, BIH) omad uuenenud keelenormid, sõnavarad jm.

                    Näide - BHRT uudised - (Bosnias ju kolm keelt - serbia, horvaadi ja bosnia) - horvaadid seal kasutavad oma keelt, bosniakid oma ja serblased omad. Keegi neist ei räägi ega kasuta seal SH keelt, vaid oma keelt. Kõik mõistavad suurepäraselt üksteist

                    Seda ma mõtlesin selle all, et SH keelt ei eksisteeri. Eksisteerib, aga pigem koine keelena.

                    Kommentaar


                      Mis te tühja erutute siin finno-ukri keeles?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust


                        Seda ma mõtlesin selle all, et SH keelt ei eksisteeri. Eksisteerib, aga pigem koine keelena.
                        Et algselt ei ole olemas, siis aga eksisteerib m.o.t.t.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

                          Et algselt ei ole olemas, siis aga eksisteerib m.o.t.t.
                          Kuidas sulle seda selgitada.... No nagu teatud riigi jalgpall või esperanto puhul - tglt ei ole olemas aga eksisteerib.

                          Kunagi Tito ajal ntx see su sh keel oli sama ühtlastumise vahend nagu vene keel nsvl's, täpsemalt vnsfv's ukrainas ja valgevenes - selles suhtes no pmst doktriin, et üks vennasrahvus jne

                          Näiteks Tito ajal kui ema oli serblanna/Hrvatska žena/Bošnjakinja, sorri eestikeelsed bosnialanna ja horvaatlanna mulle eriti ei meeldi ja isa serblane/hrvat/bošnjak ja vastupidi siis laps pidi olema mingit koondrahvuse nime kandma nagu - see mida su ilmselt lemmiknarratiiv ongi - vaevalt et sa teeksid vahet ntx bosnia ja horvaadi keelest, su jaoks on kõik vene keel jugoslaven (hr variandis) Jугословен rogići keeles , jugosloven BIH variandis. Et ainult nii ja ei mingit teist varianti, nagu siin okupeeritud aladel kõik olid ju nõukogude inimesed.

                          pärast tito surma selgus, et ühtlastumise poliitika pole see mida kõik olid soovinud ning serblaste diktaadi all ei soovi keegi elada ning see su lemmikkeel on ka kuidagi noh väga propangda haisuga.

                          Lihtsam näide on ehk see, et jagad kellegagi korteri, aga sust ei saa ju Miku ja Manniga üht ja sama - olete ikka Steiv, Mikk ja Mann ja vahet pole, et teil võivad olla isegi mingid ühised juured - a la esisisisivanemad ühest kihelkonnast jne.

                          Aga mis ma siin ikka - sinu ja valdava enamuse jaoks siin Eestis slaavid - ükskõik kust ei oleks pärit - kõik venelased, kesk-aasiast pärit inimesed pilusilmsed tšurkad (k.a. tadžikid) ja aafrika inimesed on lihtsalt woldiniggad.

                          Kommentaar


                            Võid rahulikult hingata. Olen selle kohta varemgi lugenud. Lihtsalt väita, et keelt, mis on mitme riigi ametlik keel, pole olemas, oli pehmelt öeldes imelik. Igal keelel on loomulikult oma taust ja kujunemislugu

                            Kommentaar


                              Ma ei tea, kas keegi muidu mängu ka vaatas, aga miks selline mees nagu Ugge platsil oli muidu? On tema nr 4 eksole?

                              Vaadake kasvõi kokkuvõte üle, sellel vennal oli Flora vastu kama 2 ju igas olukorras lol.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic Vaata postitust
                                Ma ei tea, kas keegi muidu mängu ka vaatas, aga miks selline mees nagu Ugge platsil oli muidu? On tema nr 4 eksole?

                                Vaadake kasvõi kokkuvõte üle, sellel vennal oli Flora vastu kama 2 ju igas olukorras lol.
                                Leval üldiselt need “tagasi eestisse” diilid pole väga õnnestunud. manucho, liliu, ugge kõik on sitad olnud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X