320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

    Algselt postitas Silver


    Algselt postitas käbi


    See oli selles mõttes õige tegu, et läks. Kui ei tule temast Spartakist head mängijat ei tule kuskil, sest tõeliselt hea mängija lööb igal pool läbi.
    On sul mingisuguseid fakte, mille alusel sa seda väidad? Jalgpall on ümmargune, kõik on võimalik. Operi vindumine Torpeedos ja avamine Rodas. Mitmete tippmängijate siirdumine Vene liigasse Euroopast ja edasine allakäik. Kink vajab lihtsalt uut hingamist. Ja ta on endiselt väga noor mängumees.

    Sõna all hea mõtlesin ma tasemel mängijat, kellele pole ykski klubi ülejõu. Kindlasti on võiamlik, et kunagi Spartaki tasemel klubi eest võib mängida. Faktid võib võtta juba mitukümmend aastat tagasi kui Rümmenigge ja Hoeness Bayernisse läksid ja nii edasi..... Mängija, kes lööb läbi Spartakis saab ka hakkama Levadias, mängija, kes saab hakkama Levadias ei pruugi hakkama saada Spartakis. Ma rõhutan, et ma usun, et Kingist saab hea mängija, isiklikult mulle meeldib ta stiil aga ma olen samas realistlik ja arvan, et see Spartaki läbikukkumine ei olnud just tore ja see näitas, et pole järelikult nii suuri võimeid. Kuid ma sisimas loodan, et saab näha ründepaari Kink ja Oper(Neemelo tahtsin kirjutada ikka)

    Kommentaar


      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

      Nii nüüd siis Smirnov ametlikult Levadia mängija võimalik.et ka Malov liitub Levadiaga

      Kommentaar


        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

        Malov poiss samuti nüüd Levadia hingekirjas. 2-aastane leping sups ja valmis. Ei teagi, mis seal toimuma hakkab? Vaevalt, et noored nii palju mänguaega tuleval hooajal saama hakkavad. Plaan veel üks sats Meistrikasse tuua nagu seda oli paari aasta eest?

        Kui sellel aastal kah Euroopas läbi põletakse, siis on küll, mille üle mõelda.. Rüütlile on võimas kahurvägi juhtida antud. Tõotab tulla põnev hooaeg.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

          Algselt postitas Silver


          Malov poiss samuti nüüd Levadia hingekirjas. 2-aastane leping sups ja valmis. Ei teagi, mis seal toimuma hakkab? Vaevalt, et noored nii palju mänguaega tuleval hooajal saama hakkavad. Plaan veel üks sats Meistrikasse tuua nagu seda oli paari aasta eest?

          Kui sellel aastal kah Euroopas läbi põletakse, siis on küll, mille üle mõelda.. Rüütlile on võimas kahurvägi juhtida antud. Tõotab tulla põnev hooaeg.
          rüütlil peaks olema lausa lust see hooaeg ohje hoida

          Kommentaar


            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

            Nimekirja tugevusega kaasnevad ka kohustused ja eesmärkide täitmine. Ühesõnaga oodatakse tegusid igal lainel. Lust on ta küll, peaasi, et meeskond võidaks!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

              Pange tähele ,varsti on Kink ka seal pundis!!
              Metallivargad on juba praegu päris tugevad aga ,et euroopas läbi lüüa selleks on vaja veel ka loosiõnne.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                Algselt postitas ROOTSI KUNN


                Pange tähele ,varsti on Kink ka seal pundis!!
                Metallivargad on juba praegu päris tugevad aga ,et euroopas läbi lüüa selleks on vaja veel ka loosiõnne.
                oleks tore kui sa neid ei kutsuks metallivarasteks, kui sa ei oska mulle põhjendada miks sa nii viisi kirjutad

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                  Algselt postitas eestimees


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN


                  Pange tähele ,varsti on Kink ka seal pundis!!
                  Metallivargad on juba praegu päris tugevad aga ,et euroopas läbi lüüa selleks on vaja veel ka loosiõnne.
                  oleks tore kui sa neid ei kutsuks metallivarasteks, kui sa ei oska mulle põhjendada miks sa nii viisi kirjutad
                  Mis siin ikka nii väga põhjendada .Kuna Levadia on ajast aega Flora suurim konkurent siis olen ma vastasleeri lihtsalt sobiva nimega ristinud.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                    Tundub, et Levadiast on saanud kokkuostu punkt.
                    Uueks hüüdnimeks siis \"kokkuost\"
                    Ei, see selleks...
                    Igaljuhul ma pakuks, et Terehhovgi ju küsimärgiall ja Stepanov? Kurat seda teab mis siin veel sündida võib.
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                      huvitav kas levaida keskväli näeb selline välja uuel hooajal?

                      malov-dmitijev-vassiljev-smirnov?

                      nahk pingil kuna ta vana ja panustatakse noortele?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                        aga tvmk paneb ikkagi kogu selle jama kinni
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                          Ei teagi, kuidas neid õigemini nimetada? Kokkuostjad on ühtpidi õigem, samas ega (metalli)vargadki päris vale ole. Ah, parem siiski lihtsalt Levadia.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                            Algselt postitas luutik


                            Ei teagi, kuidas neid õigemini nimetada? Kokkuostjad on ühtpidi õigem, samas ega (metalli)vargadki päris vale ole. Ah, parem siiski lihtsalt Levadia.
                            raagi sel (metalli)varga teemal!
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                              Ütlesin, et parem on ikka Levadia. Kui väga vargusest soovid, siis näiteks Bryaunise meelitamine sobib sulle äkki?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'FC Levadia Tallinn\'

                                Algselt postitas luutik


                                Ütlesin, et parem on ikka Levadia. Kui väga vargusest soovid, siis näiteks Bryaunise meelitamine sobib sulle äkki?
                                Oeh kahju on sinust lausa,et sa sellest teemast siiani üle ei saa
                                Sa pole siiani aru saanud et rahade ja muude sääraste asjadega meelitatakse tänapäeval pidevalt kedagi kuhugi üle?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X