320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kahju Levadiast aga noh järgmine aasta nälg suurem, et MEISTRITE LIIGAS tegusi teha. Meestel nüüd vähemalt korralike kogemusi SUUR KLUBIDE vastu. Mõned tehnilisemad mehed juurde ja tiimi üksteise mõistmine ka siis juurde ning MEISTRITE LIIGA-s maailma tippudega koos ilma teha. Noortest tuleb ise mängijad valmis vormida, et tase oleks kõvem.

    Kommentaar


      Vaatasin, et ei olnud halb mäng Levadia poolt. Isegi NUFC boss Glenn Roeder patsutas peale mängu kolleeg Rüütli selga. See oli tunnustus, aga mitte žest.

      Kommentaar


        hihii, Levadia ju tuntud Läti tiim



        The Nigeria striker, however, will have reason to pour over a copy of his performance, which embellished an otherwise unconvincing display against FC Levadia Tallinn, of Latvia.

        Kommentaar


          Inglismaa Internet Newcastle-Levadia mängust:

          Kommentaar


            Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
            Tänases "Vesti-Den za Dnjom" nädälalehes on suur intervjuu Levadaga. Kahjuks, puudub on-line version.
            Viktor Levada ütleb intervjuus, et kulutab 1 mln. EEK/kuus töötasu peale (Meistriliiga+Esiliga mangijad, treenerid, personaal)

            Kommentaar


              Kommentaar


                Newcastle - Levadia mängu kohtunikud peatusid meiega samas hotellis.

                Kommentaar


                  Pakkusid meile hõrgutisi.
                  Ma lõin kätt kah

                  Kommentaar


                    Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                    kas keegi teab kust ka täispikka mängu saada? Endal krt ei olnud võimalik ülekannet vaadata Näiteks Torrentspys on muidu üleval Levadia-Newcastlei esimene mäng tallinnas
                    Lõpuks siis leidsin, otsisin ka ise tükk aega täispikka mängu

                    Torrent lingi leiab siit leheküljelt, tundub, et asi lisati alles 3. okt

                    Kommentaar


                      levadia on hooaja lõpul juba alla :P

                      Kommentaar


                        see neetud newcastle-mängu video

                        Algselt postitas users Vaata postitust
                        Lõpuks siis leidsin, otsisin ka ise tükk aega täispikka mängu

                        Torrent lingi leiab siit leheküljelt, tundub, et asi lisati alles 3. okt
                        On keegi selle käima ka saanud? Media player mul ei mänginud, kuigi koodekiprobleemi ei tohiks olla. VLC player peaks ka ilma koodekiteta mängima, aga ei midagi. Proovisin DivFix-iga üle lasta, see vastas, et "This is not an AVI file". Et nagu mis see on siis ja mis seda mängib??? Mingi suvaline saast sinna üles lastud? Või ma lihtsalt ei oska

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vidrikjupiter Vaata postitust
                          On keegi selle käima ka saanud? Media player mul ei mänginud, kuigi koodekiprobleemi ei tohiks olla. VLC player peaks ka ilma koodekiteta mängima, aga ei midagi. Proovisin DivFix-iga üle lasta, see vastas, et "This is not an AVI file". Et nagu mis see on siis ja mis seda mängib??? Mingi suvaline saast sinna üles lastud? Või ma lihtsalt ei oska
                          kohe täiesti käima läks
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vidrikjupiter Vaata postitust
                            On keegi selle käima ka saanud? Media player mul ei mänginud, kuigi koodekiprobleemi ei tohiks olla. VLC player peaks ka ilma koodekiteta mängima, aga ei midagi. Proovisin DivFix-iga üle lasta, see vastas, et "This is not an AVI file". Et nagu mis see on siis ja mis seda mängib??? Mingi suvaline saast sinna üles lastud? Või ma lihtsalt ei oska
                            Ka minul mängis täiesti korralikult ning asi ei tohiks erineda eriti millegipoolest teistest samalaadsetest netis leiduvatest Xvid videotest.

                            Siinkohal soovitan ühte väga funktsionaalset ning mõnusat playerit, millel tulevad oma codecid kaasa ning mis suudab mängida ka poolikuid faile ning alles tõmbamisel olevaid videosid.

                            http://www.gomplayer.com/main.html

                            Kommentaar


                              Dovydenas ja Kink duublis. Kink lõi värava kah.
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar

                              Working...
                              X