320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • budu
    replied
    Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
    See mingi teatud kari Levadia ultraid on ammu tõestanud, et nende vaimne areng on olnud tugevalt häiritud.
    Ma ei nimetaks neid ultrateks,vaid kari vaimupuudega tegelasi. Juba 2013 Aastalõputurniiril meie vastu mängides sain aru,et osad on ikka väga suure väärarenguga!

    Leave a comment:


  • terrorwheel
    replied
    See mingi teatud kari Levadia ultraid on ammu tõestanud, et nende vaimne areng on olnud tugevalt häiritud.

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Kui tahate midagi põletada,siis minge võtke reha ja aidake kellegil aed puhtaks riisuda,ning siis sodi põletada.
    Mind ennast häirib see,kui keegi kellegi teise sümboolikat põletab. Olgu nad siis ultrad või lihtsalt oinad,aga nagu öeldakse,siis ka vastast tuleb alati austada!
    Ma veel ei ole kuulnud,et keegi Flora toetajatest oleks Kadrioru staadionile midagi sodinud. Usun,et neil on ka selle koha vastu austus,kuna päris mitmed aastad oli see neile ju koduks!
    Meil on niigi palju negatiivset jama viimastel aastatel jalgpalli ümber olnud ja see eilne juhtum vaevalt publikult nüüd juurde toob!
    Stadiooni sodima on päris vilets, juba pole raha midagi uut teha ja peame selle parandamise eest kasutama.
    Ega ka Flora fännid on lipud põletanud (või üritanud): http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...lt?id=66638775
    (Jah, Kalju fännid 'unustas' aga siin kontsept on austama teiste süümbolika).
    Nagu ütlesin, see on nende 'kultuur'...

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Kui tahate midagi põletada,siis minge võtke reha ja aidake kellegil aed puhtaks riisuda,ning siis sodi põletada.
    Mind ennast häirib see,kui keegi kellegi teise sümboolikat põletab. Olgu nad siis ultrad või lihtsalt oinad,aga nagu öeldakse,siis ka vastast tuleb alati austada!
    Ma veel ei ole kuulnud,et keegi Flora toetajatest oleks Kadrioru staadionile midagi sodinud. Usun,et neil on ka selle koha vastu austus,kuna päris mitmed aastad oli see neile ju koduks!
    Meil on niigi palju negatiivset jama viimastel aastatel jalgpalli ümber olnud ja see eilne juhtum vaevalt publikult nüüd juurde toob!

    Leave a comment:


  • Rumori di Spogliatoio
    replied
    Algselt postitas budu Vaata postitust
    Pidasin küll plaani postitamisest pausi pikemalt pidada, aga eilne sündmus ( debiilusus) ajas ikka kirjutama.
    Kui tõelised Levadia fännid oma klubi pühaks peavad,siis nad annavad ise EJL teada nende nimed,kes meie Rahvusstaadionit sodisid! Seda tegu ei õigusta mitte miski. Rahvusstaadion on püha ,nagu on püha ka iga klubi sümboolika. Mida andis Teile sallipõletamine (Fc Flora) , lipu põletamine ( Kalju) . Te värdjad ei ole mitte jalgpallifännid,vaid kari debiilikuid ,kes kahjuks on ka Levadiale vaid karuteeneid tegemas! Loodan,et ka Levadia juhtkond uurib neid juhtumeid ja paneb debiilidele staadioni keelu peale!
    Krt nautige selle mängu ilu ja melu,mitte ärge tegelege lollustega!
    Õnneks on enamuses Levadia "kapi" fännid normaalsed inimesed,aga piisab vaid paarist lollist ja klubi maine on hävitatud!
    Pooleks nõus sinuga, pooleks mitte.
    Staadioni kohta nõus.
    Aga üldiselt lipu poletamist: see on nende 'kultuur'. Eelmisel aastal poletati vikerkaari lipp, nüüd Kalju lipp ja Viie Sektori sall (tegelt, kas nad ostis seda või kellelt varastatud?), mitte midagi üllatav siin ei ole. Ja need on alati samad isikud kes ainult suurdeks mängudeks ilmuvad, ma arvan et pole raske neid eemaldama...aga nagu küsisin varem: kas tahame veel kasutada see argument et Eesti jalka kuultur on nii nõrk et pole vaja mitte midagi teha?

    - ma olen samuti iga sallimatuse akt süüdi mõistnud, kelle poolelt tahtis pole ja sõltumatult kuidas ilmub: käitumisega, süümbolikaga, keelsusega jne.

    Leave a comment:

Working...
X