320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • realking
    replied
    Jaan, ma saan aru, et oled 95 aastane vigisev vanaätt, kes pritsib lihtsalt netis tatti, aga äkki põhjendad? Mille järgi ma eristan, et tegu on rahvuskoondise staadioniga ja et tegu ei ole Flora staadioniga? Ei räägi ju sellest, et muru on roheline ja Flora on roheline.

    Selgita, mida tähendab rahvuskoondise staadionil FCF FCF?

    Lisaks võtan ette Flora andmed:

    MTÜ Jalgpalliklubi FCF

    Postiaadress: Asula 4c 11312 TALLINN

    Kas on nuppu endal või pean otsima välja "rahvuskoondise" staadioni aadressi?

    Näide:

    Leave a comment:


  • Jaan95
    replied
    Oled reaalsusest võõrdunud.

    Leave a comment:


  • realking
    replied
    Huvitav, miks nimetab Delfi seda rahvuskoondise staadioniks. Tegu ikka Flora staadioniga, mille kulud kannab alaliit? Olen asjadest valesti aru saanud? Staadioni kujundus annab väga selgelt aimu, kelle staadioniga tegu. Koondist sealt välja ei loe.

    Leave a comment:


  • budu
    replied
    Algselt postitas bubbles Vaata postitust
    Ega neid tegelasi väga palju vist siin foorumis polegi? Kunagi oli mingi Alarkih ( ma ei tea kas ta enam Levadia mängudel käib ) vms, mingi patsiga Levadia fänn kes bändis nimega Forgotten Sunrise tegutseb. Teisi tegelasi siin foorumis pole kohanud, ei tea kas nad seda keelt üldse valdavad mida siin foorumis räägitakse.
    Kusjuures enamus peaks valdama!
    Aga ise loodan,et Flora poolehoidjad ei hakka mingit kättemaksu korraldama,sest nagu öeldakse: targem annab järele,aga lolli ei õpeta miski!

    Leave a comment:


  • bubbles
    replied
    Ega neid tegelasi väga palju vist siin foorumis polegi? Kunagi oli mingi Alarkih ( ma ei tea kas ta enam Levadia mängudel käib ) vms, mingi patsiga Levadia fänn kes bändis nimega Forgotten Sunrise tegutseb. Teisi tegelasi siin foorumis pole kohanud, ei tea kas nad seda keelt üldse valdavad mida siin foorumis räägitakse.

    Leave a comment:

Working...
X