320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • kesa
    replied
    Aprill-mai on jube tihe laksimine
    Mängude tihedus on kohati absurdne
    Kiirelt vaadates 13 vooru algavad 2-3 päeva pärast eelmist.

    On meil seda va 36 voorulist liigat vaja?

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Narvas mängud kell 13

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Olemas. Kriitikud tuld!

    http://jalgpall.ee/voistlused/uudise...GLIEkqPhyNADd4

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Ei noh, tore. Täna juba kolmapäev.

    Kas jalgpalliliit ei suuda Kalevile ja Legionile kunstmuru leida? Lisaks on U17 finaalturniiri ajaks maikuu lõpus broneeritud ka 7 staadionit kus turniiri mängitakse. Nendeks on A.le.Coq, Kadriorg, Võru, Viljandi, Tamme, Rakvere ja Haapsalu. Mitte-ametlikus kalendris on sellel ajal ette nähtud 3 kõrgliiga vooru, seega kuhu me paneme 4 Tallinna satsi, Tammeka ja Viljandi kolme vooru mängima? Lisaks on vaja mängida karikafinaal 23. mail, kas see tuleb TNTK-l?

    Vest minu küsimuse peale, et kas U17 turniir Premium liigat ka mõjutab oli vastuseks väga konkreetne "Ei", kuid hakkavad teatud kahtlused tekkima.
    Täna pidi tulema.

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Mängitakse ikka. Nädalavahetusel ilmselt kinnitatakse kalender ära. Nii palju kui ülekannete poole pealt kokku olen puutunud, siis suures plaanis on asi enam-vähem paigas.
    Ei noh, tore. Täna juba kolmapäev.

    Kas jalgpalliliit ei suuda Kalevile ja Legionile kunstmuru leida? Lisaks on U17 finaalturniiri ajaks maikuu lõpus broneeritud ka 7 staadionit kus turniiri mängitakse. Nendeks on A.le.Coq, Kadriorg, Võru, Viljandi, Tamme, Rakvere ja Haapsalu. Mitte-ametlikus kalendris on sellel ajal ette nähtud 3 kõrgliiga vooru, seega kuhu me paneme 4 Tallinna satsi, Tammeka ja Viljandi kolme vooru mängima? Lisaks on vaja mängida karikafinaal 23. mail, kas see tuleb TNTK-l?

    Vest minu küsimuse peale, et kas U17 turniir Premium liigat ka mõjutab oli vastuseks väga konkreetne "Ei", kuid hakkavad teatud kahtlused tekkima.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Algselt postitas Vask Vaata postitust
    Minu jaoks kvalifitseeruks nii tiheda postitustega osa olulist infot lihtsalt s*tapostiks. Kui jälgida ainult ühte jalkaklibi, tuleb sellega toime, aga iga päev või ülepäeva - vaevalt sul aastaläbi sellist infot aina peale tiksub.
    Eks ta ole maitseasi ja individuaalse valuläve küsimus jah suuresti. Aga sel moel hoiaks klubi end pidevalt pildil ja sööks end jälgija igapäevaellu sisse.

    Leave a comment:


  • atleticomadrid
    replied
    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Ülimõnus lugemine. Veel selliseid kirjatükke palun! https://soccernet.ee/artikkel/ripaki...esti-meistriks
    Ühinen kiitusega! Raisk, poolteist kuud veel!

    Lisaks, nadi talveilm teeb paljudele meelehärmi aga hooajaks valmistuvate klubide jaoks kellel sisehalli kasutada pole võimalik on küll tegu kingitusega.

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Ülimõnus lugemine. Veel selliseid kirjatükke palun! https://soccernet.ee/artikkel/ripaki...esti-meistriks

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Iga PL/EL klubi miinimumprogramm peaks olema üks fb/insta postitus ülepäeva, tihedamal ajal iga päev. See kõik on tasuta ja see võtab aega tühise hetke. Kes sellega hakkama ei saa, see järelikult ei taha seda piisavalt.
    Ma olen nõus. Võibolla siis suudetaks ennast murda ka jalgpalli kaugemate inimeste silmade ette. Eriti kui tehtaks mingeid lõbusaid videoid vms.

    Leave a comment:


  • Vask
    replied
    Minu jaoks kvalifitseeruks nii tiheda postitustega osa olulist infot lihtsalt s*tapostiks. Kui jälgida ainult ühte jalkaklibi, tuleb sellega toime, aga iga päev või ülepäeva - vaevalt sul aastaläbi sellist infot aina peale tiksub.

    Leave a comment:


  • MNa
    replied
    Iga PL/EL klubi miinimumprogramm peaks olema üks fb/insta postitus ülepäeva, tihedamal ajal iga päev. See kõik on tasuta ja see võtab aega tühise hetke. Kes sellega hakkama ei saa, see järelikult ei taha seda piisavalt.

    Leave a comment:


  • Marek_T
    replied
    Kummast Pärnust sa räägid, Deniss?

    Leave a comment:


  • Tofoa
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Mida üldse saab 300-400 euri eest kuus sotsmeedias?
    Mitte midagi

    Leave a comment:


  • QRkood
    replied
    Mida üldse saab 300-400 euri eest kuus sotsmeedias?

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas denisss Vaata postitust
    Kuulge. Naljajuttu ajate siin, täiskasvanud mehed.

    Klubidel ei oleks mingit probleemi leida enda kasvandike/noorte seast mõnda inimest, kes oleks nõus väikse halturtsi eest sotsmeediat vedama, eeldusel, et sellele inimesele ka info kohapeale jõuaks (see võib olla probleem muidugi, sest tähtsatel onudel on "alati kiire")

    Lisaks on väga paljudel sotsmeedia turundajatel õite mitu brändi hallata korraga. S.t., et ka palk ei jaguneb eri tööde/ettevõtete vahel.

    Seda, et klubi ei suudaks ca 3-400 € kuus leida, et samaväärt kasu sotsmeediast lõigata... see on nii valus bullshit, et endal peaks häbi olema seda üldse kirjutadagi. Tra, aastal 2020.

    (siinkohal võib mainimata jätta, et olen turundusvaldkonna inimesena pakkunud Pärnule seda lausa tasuta südameasjana. Ilmselt igal klubil oleks võimalik mõni aktiivsem fänn ära rakendada, aga milleks, eks. täismehed ajavad seda õiget spordiasja ikka iseendale)'


    Siinkohal respekt Pärnule, kes peale aastaid vingumist on midagi tegema hakanud. Ja Florale, kellel ilmselgelt on mõni disainer abiks olnud. Kalju kunagi alustas tugevalt, aga siis vajus ära nagu kokat teinud noku.
    Lõpuks! Keegi!

    Leave a comment:

Working...
X