320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Insta story on ideaalne formaat sedatüüpi asja edasiandmiseks fännidele. Igast asjadest ei ole vaja ka püsivaid postitusi teha.
    Jajah. Kalju viimane postitus pärineb 28 oktoobrist 2019. See on ka muidugi tipptase.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Kui klubi eesmärk on kursis hoida ainult 15 aastaseid tiinekaid, siis kindlasti see õige koht.
    Insta story on ideaalne formaat sedatüüpi asja edasiandmiseks fännidele. Igast asjadest ei ole vaja ka püsivaid postitusi teha.

    Leave a comment:


  • xrip55
    replied
    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
    Tegelikult ikka esimene
    Kui klubi eesmärk on kursis hoida ainult 15 aastaseid tiinekaid, siis kindlasti see õige koht.

    Leave a comment:


  • JuriM
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    See on muidugi umbes viimane koht kuhu oskaks vaadata.
    Tegelikult ikka esimene

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
    See on muidugi umbes viimane koht kuhu oskaks vaadata.
    Tere tulemast, aasta on 2020.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    See on muidugi umbes viimane koht kuhu oskaks vaadata.
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Insta storyd.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
    Ma mõtlesin, et ma ei hakka... aga.
    Tallinna Kalev ja Maardu. Mõlemal klubil kogukonnajuhid ju olemas aga ei mingisugust infot tänasest mängust ega mängukäigust. Jalgpalliliidult ma enam isegi ei oota, et halliturniirilt mingi livescore saaks kodulehele, aga klubid ise võiks sotsiaalmeedias siiski infot jagada.
    Insta storyd.

    Leave a comment:


  • xrip55
    replied
    Ma mõtlesin, et ma ei hakka... aga.
    Tallinna Kalev ja Maardu. Mõlemal klubil kogukonnajuhid ju olemas aga ei mingisugust infot tänasest mängust ega mängukäigust. Jalgpalliliidult ma enam isegi ei oota, et halliturniirilt mingi livescore saaks kodulehele, aga klubid ise võiks sotsiaalmeedias siiski infot jagada.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Haha, et ei saa panuseid pandud jah? See on ikka klubide asi avalikustada kui tahavad oma koosseise sõprusturniirideks.

    Inglismaal näiteks kui on keegi testimisel, siis ei avalikustata nime isegi mängueelses koosseisus ja on vaid Prospect #1 vms kirjas.
    Eksid, ma ei tegele panustamistega üldse. Kõigest eesti vuti fänn, kes tahtis oma peas eelvaadet teha. Thats all. Aga Kasper seletas lahti, mis oli eesmärk

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    See on elementaarne osa jalgpallist, et klubi hoiab oma toetajaid kursis, kellega mängitakse. Aga noh, võib-olla siis kõik klubid ikkagi ei mängi rahvale ja teevadki seda värki oma lõbuks.

    Leave a comment:


  • $$$
    replied
    Haha, et ei saa panuseid pandud jah? See on ikka klubide asi avalikustada kui tahavad oma koosseise sõprusturniirideks.

    Inglismaal näiteks kui on keegi testimisel, siis ei avalikustata nime isegi mängueelses koosseisus ja on vaid Prospect #1 vms kirjas.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas United Vaata postitust
    Eeldan, et ta peab silmas üldist koosseisu mänguks, mitte põhikoosseisu. Põhikoosseisu teatamine mängupäeva hommikul ei kõla just eriti loogiliselt.
    Jep, pean.
    Aga pole hullu, Rein on Rein. Targutamise asemel võiks vilistama õppida.

    Leave a comment:


  • United
    replied
    Eeldan, et ta peab silmas üldist koosseisu mänguks, mitte põhikoosseisu. Põhikoosseisu teatamine mängupäeva hommikul ei kõla just eriti loogiliselt.

    Leave a comment:


  • Rein
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Okei, kui me tahame olla tõsiseltvõetav professionaalse vutiliiga, siis oleks ka abi, et me pingutaks nii palju, et koosseisud oleksid olemas kas 24 tundi varem või sama päeva hommikuks. Siinkohal ei oma üldse tähtust, kas tegemist on halliturniiriga või mitte. Väike asi, kuid näitab nii mõndagi. Aga ei, las ta olla. Las ta olla.
    Aamen!
    EPL ei ole siis ka professionaalne vutiliiga.
    Sealsed koosesisud tulevad ka vist mingi tund või 45 min enne mängu algust.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Okei, kui me tahame olla tõsiseltvõetav professionaalse vutiliiga, siis oleks ka abi, et me pingutaks nii palju, et koosseisud oleksid olemas kas 24 tundi varem või sama päeva hommikuks. Siinkohal ei oma üldse tähtust, kas tegemist on halliturniiriga või mitte. Väike asi, kuid näitab nii mõndagi. Aga ei, las ta olla. Las ta olla.

    Leave a comment:

Working...
X