320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2020

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • asdf
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma mõtlesin tükk aega, et see VAR-i jutt on mingi varajane aprillinali, kuid tundub, et siiski mitte. Talupoja mõistus tahaks siiski vinguda ja väita, et enne hallid, kui var.
    Artiklis oli kirjas, et VARi kulu on esimesel aastal 100 tuh ja edaspidi igal aastal 200 tuh. Üks sisehall maksab 2 miljonit. See tähendab, et kui panna VARi raha kõrvale, siis saaks selle eest ühe sisehalli 10 kuni 11 aasta pärast. Mulle meeldib rohkem see, et riigi toega kerkib aastas neli halli.

    Lisaks tuletan meelde, et nagu artiklis kirjas oli, on seda VARi võimekust niikuinii vaja 2021. aastaks, sest meeste koondise valiksarja mängudes on seda tarvis. Ehk siis see investeering (ca 100 tuh) + hilisem hooldus/käitluskulu tuleb niikuinii, sõltumata Premium liigast. Küsimus on, kas tahame panna sinna juurde veidi ja seeläbi koolitada oma kohtunikke, et neil oleks ikka väljund Euroopas (ilma VARi litsentsita ei ole eurosarjades ja varsti ka meeste koondise valikmängudes võimalik toimetada), valmistada ka oma mängijad selleks ette ja muidugi parandada kohtunike vigu, mis mängu oluliselt mõjutaks.

    Leave a comment:


  • HABE
    replied
    Algselt postitas Mattis98 Vaata postitust
    Endale tundus küll lugedes, et see rohkem UEFA käsk/suunamine. Ilmselt hakatakse seda igas riigis peale suruma UEFA poolt.
    Aga UEFA soov võib olla, et VARi saaks kasutada koondise mängudes ja kodused liigad on väga head selle sisse töötamiseks väljas pool top5 liigasi.

    Leave a comment:


  • Mattis98
    replied
    Endale tundus küll lugedes, et see rohkem UEFA käsk/suunamine. Ilmselt hakatakse seda igas riigis peale suruma UEFA poolt.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Ma mõtlesin tükk aega, et see VAR-i jutt on mingi varajane aprillinali, kuid tundub, et siiski mitte. Talupoja mõistus tahaks siiski vinguda ja väita, et enne hallid, kui var.
    +11111 Muidugi mainitud ei ole, aga võibolla on see mingi Uefa või Fifa suunamine, et peab arendama seda? Hetkel tundub see jah selline olukord, et eesti jalgpall elab kuskil 1 toalises 15 ruuduses üürikorteris kopli liinidel, aga liisib endale 150 000ndese Mustangi. Väga mannetu jätk ja juhtimises on asjad ikka väga valesti

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Ma mõtlesin tükk aega, et see VAR-i jutt on mingi varajane aprillinali, kuid tundub, et siiski mitte. Talupoja mõistus tahaks siiski vinguda ja väita, et enne hallid, kui var.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    Eesti Jalgpalli Liidu president Aivar Pohlak avaldas Soccernet.ee-le antud intervjuus, et videokohtunike süsteem (VAR) võib kõige kiiremal juhul jõuda Premium liigasse juba 2021. aastal. Taoline areng nõuab EJL-ilt suurt investeeringut, millele sisulist alternatiivi polegi.


    Kui VAR -i juurutamine toob kaasa päris suure kulutuste kasvu, siis kas oleks mõtet Premium liiga hooaja mängude arvu vähendada?

    Et muutuvat mänguloogikat enamale hulgale klubidele/mängijatele harjutada, tasuks mõelda Premium liiga klubide arvu tõstmisele, millega kaasneks, vastupidiselt 10-klubisele liigale, lihtsam võimalus Premium liiga mänguvoore kokku tõmmata.

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Mitu Premium Liiga klubi ei treeni Tallinnas?
    3 (Viljandi, Tartu, Narva).

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Mitu Premium Liiga klubi ei treeni Tallinnas?

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas Drogba Vaata postitust
    Hea töö, Soccernet! Mõnusalt lugusi treitud täna ja infot väljastatud. Nii jätkata ja head taset hoida!
    Aitäh! Õhtul on veel pommi oodata.

    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Hea töö, Soccernet! Mõnusalt lugusi treitud täna ja infot väljastatud. Nii jätkata ja head taset hoida!

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    "Tingimused ja tase ei räägi Tuleviku kasuks" on mõningaselt arusaamatu steitment, mida kommenteerida on isegi üsna raske. Millised tingimused Tartus on, mida Viljandis pole?
    Mina sellest väitest küll välja ei loe, et Tartus midagi enamat on. Väide on, et tingimused ei ole Viljandi kasuks ehk on VÕRDSED või kehvemad.

    Leave a comment:


  • Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    "Tingimused ja tase ei räägi Tuleviku kasuks" on mõningaselt arusaamatu steitment, mida kommenteerida on isegi üsna raske. Millised tingimused Tartus on, mida Viljandis pole? Mängijad on majutatud. Toidetud. Treenitud. Meditsiiniliselt hooldatud. Kõik samamoodi, nagu mujal võrreldavates klubides.
    Viljandi Tuleviku ettevalmistust algavaks hooajaks on tugevalt pärssinud viimaste aastate karmim talv. Nii ei seata esimese hooga ka suuri sihte. 


    Tallinna piirkonnas, kust tulevad kümnest Premium liiga meeskonnast viis pluss Paide pluss osaliselt Kuressaare, on vähemalt minimaalsed võimalused tagatud; Narvas (varasemast ajast) ja Tartus (sellest talvest) on mingisugunegi variant katuse all jalgpalli taga ajada. Viljandis mitte.

    Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
    Oma taset sai Tulevik Tammekaga tänavu liigas võrrelda neli korda. Mängus olnud punktid poolitati, kummalegi kuus. Fakt. Ülaltoodud steitmendi järgi ei peaks selline asi võimalik olema. Oli.
    Hooaja lõpuks oli Tammekal 49 punkti ja Tulevikul 28 ehk 7 võitu või siis 21 viiki rohkem.


    Ma saan su patriotismist aru, kuid kõrvaltvaataja jaoks on vahed ilmsed.

    Leave a comment:


  • Shparkz
    replied
    Püstijalakoomikut sinust ei saa.
    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
    Ma kirjutasin ju, et tegin nalja

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Taaskord mängija, kellest oleks pidanud tulema koondise tasemel tegija on profitasemel mängimisest loobunud...
    Teinekord samm tagasi võib olla kaks sammu hoopis edasi.

    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
    Ma kirjutasin ju, et tegin nalja Ma arvan, et kui oleksin kirjutanud P.M oleks kõik kohe aru saanud ja Viljandi asjapulgad mind elulõpuni vihanud
    Milleks üldse siis sellist jura toota?

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Taaskord mängija, kellest oleks pidanud tulema koondise tasemel tegija on profitasemel mängimisest loobunud...

    Leave a comment:

Working...
X