320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Premium liiga 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kogu selle pulli saaks ära lõpetada ühise balti liigaga.
    Kolmest riigist tuleb 4 tugevamat võistkonda Balti premi ehk kokku 12 tiimi.
    Ülejäänud iga riigi 6'st meeskonnast võtame ka 4 ja teeme esimese divisoni. Ülejäänud mängivad kohalikul tasandil.
    Lisaks jääb alles riikide karikamängud(annavad euro koha) pluss tuleks juurde balti karikas. Nii vast saaks normaalse liiga. Mida oleks huvitavam jälgida.
    ​​​​​

    Kommentaar


      Thanks, but no thanks.

      Kommentaar


        Hooaja kulminatsioon siis täna Sportland Arenal. Olen ootusärev, kuid sellest hoolimata staadionile ilmselt ei tule. Sest väljas on talv ja ükski semu ei viitsi sellise ilmaga jalkat vaatama tulla. Üksi ei hakka ka kohale end vedama, sellised ajad on juba möödas.
        Arvestades ka Konverentsiliiga publikunumbreid... siis midagi head oodata ei ole. Aga eks see tänane (ja võimalik, et pühapäevane) annab väga konkreetse hinnangu kalendrile ja kogu sellele "kogukonnanduse" projektile.
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          Algselt postitas zaz Vaata postitust
          Hooaja kulminatsioon siis täna Sportland Arenal. Olen ootusärev, kuid sellest hoolimata staadionile ilmselt ei tule. Sest väljas on talv ja ükski semu ei viitsi sellise ilmaga jalkat vaatama tulla. Üksi ei hakka ka kohale end vedama, sellised ajad on juba möödas.
          Arvestades ka Konverentsiliiga publikunumbreid... siis midagi head oodata ei ole. Aga eks see tänane (ja võimalik, et pühapäevane) annab väga konkreetse hinnangu kalendrile ja kogu sellele "kogukonnanduse" projektile.
          Klaas pooltäis suhtumisega ütleksin, et täna tuleb korralik tele number vähemalt.

          Kommentaar


            Kahju, et enne nii suurt mängu on fookus suuresti ilmal. Ma kutsuksin kõiki jalgpallisõpru siiski staadionile, aga samas mõistan täielikult, kui eelistatakse televahendusel mängu jälgida. Küll loodaks staadionil näha ka neid EJL-i töötajaid, kes otseselt mänguga seotud ei ole. Ja seda ikka Sportland Arena tribüünil, mitte tikuvõileibade saatel soojas siseruumis A.le.Coq Arenal. Kahjuks ei ole praegusel aastaajal neid staadionil liiga tihti kohanud.

            Kõige enam ongi kahju sellest, et neid mänge ei ole võimalik suurel areenil mängida. Tõsi, et miinusega mängitakse mujalgi, aga erinevus seisneb selles, et seda tehakse jalgpallistaadionitel, kus on loodud ka publikule elementaarsed tingimused, mis sisaldab ka seda, et vähemalt enne avavilet ja vaheajal on võimalik siseruumis end soojendada. Ja jäägritee ei maksa äkki ka rohkem kui mängupilet.

            Laupäeval peale kahte järjestikust mängu oli küll tunne, et kaua ma selle masohhismiga tegelen, et aitab küll, aga nädala alguseks oli juba uus energia sees ja ootusärevus meeldivalt suur. Viimaste aastate tähtsaim liigakohtumine kahe väga hea meeskonna vahel, et sellest lihtsalt peab osa saama. Olen täiesti kindel, et tuleb väga kõva andmine.

            Kommentaar


              Jah, see ongi ka minu pool-vingumise postituse mõte. Et kõik peaks olema nagu ideaalne - otsustavad mängud ees, vastased kaks kõva igipõlist rivaali, mis saaks olla valesti. AGA...
              No kurat, isegi Kalev Kruus betsafe podcastis ütles, et vaatab ilmselt telekast seda mängu. See mees (ja kogu sealne kamp) on Premium Liiga populariseerimiseks teinud ära rohkem, kui 10 aastat "turundustööd" ja isegi sealt ei tule hetkel seda hurraa-optimismi...

              Alltooduga igati nõus!

              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Kahju, et enne nii suurt mängu on fookus suuresti ilmal.
              Viimaste aastate tähtsaim liigakohtumine kahe väga hea meeskonna vahel, et sellest lihtsalt peab osa saama. Olen täiesti kindel, et tuleb väga kõva andmine.
              olgem kristlased, vabandused on esitatud

              Kommentaar


                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                No kurat, isegi Kalev Kruus betsafe podcastis ütles, et vaatab ilmselt telekast seda mängu. See mees (ja kogu sealne kamp) on Premium Liiga populariseerimiseks teinud ära rohkem, kui 10 aastat "turundustööd" ja isegi sealt ei tule hetkel seda hurraa-optimismi...
                Väga nõus Kruusi ja Vara promotöö kohta öelduga!

                Kommentaar


                  Üks aspekt, mida pole veel ainitud. Nimelt juba mitu kuud tagasi oli selge, et mõni mäng tuleb pidada detembris, kus potentsiaalselt lumised olud. EJL'il oleks võinud olla ikka niipalju ettenägelikkust teha selline kalender, et kõige suurema kaaluga mängud peetakse ikka normaalsetes oludes?
                  Levida ja Flora mängud oleks saanud tähelepanu, mida väärivad ja keegi ei vinguks ilmast kui Levadia mängiks see nädal lumes Legioniga ja Flora Narvaga.

                  Kommentaar


                    Mitte, et mulle see kalender meeldiks, aga ma veidi saan aru küll, miks eeldati, et detsembri algusess saab enamvähem okeides oludes hakkama. Möödunud aastal oli 1. detsembril +4 , 2019. aastal +3, 2017. oli nullis, 2016. +2, 2015. +4.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas eika Vaata postitust
                      Mitte, et mulle see kalender meeldiks, aga ma veidi saan aru küll, miks eeldati, et detsembri algusess saab enamvähem okeides oludes hakkama. Möödunud aastal oli 1. detsembril +4 , 2019. aastal +3, 2017. oli nullis, 2016. +2, 2015. +4.
                      Noo see on ikka päris suurte panustega bingo-loto mängimine Loota, et meie laiuskraadil külmaks ei lähe ja lund maha ei tule, on ikka naiivne. Kui nüüd veidi musta huumorti teha, siis tõsi see on, et iga seeria saab kord otsa

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Mitte, et mulle see kalender meeldiks, aga ma veidi saan aru küll, miks eeldati, et detsembri algusess saab enamvähem okeides oludes hakkama. Möödunud aastal oli 1. detsembril +4 , 2019. aastal +3, 2017. oli nullis, 2016. +2, 2015. +4.
                        Oleks võinud Kamenikult uurida ju. Oleks katsed läbi viinud.

                        Aga isegi ma vist ootan seda tänast mängu samasuguse elevusega nagu mõnda tippliiga tippude omavahelist mängu.
                        Oleks tore, kui Levadia lõpetaks Flora valitsemise vahelduseks. Samas oleks veel toredam, kui Flora sellise hooaja lõpetuseks liiga kinni paneks ja kuuleks Kingi vabandusi, kuidas Levadia kasuks jäeti kahes viimases mängus 7 penaltit andmata ja Florale 4 punast andmata.

                        Kommentaar


                          Miks on Meistriliiga mängul ETV2's Geoblokk, kuhu välismaale need õigused müüdud on??

                          Kommentaar




                            Keegi proovis Igonenile pihta saada

                            Kommentaar


                              Lol kuidas Vassiljev kollast ei saanud kuigi Jaanovits oli kohe kõrval.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Korralik teerull. Mida Vallner mõtles, kui seal veel puudet tegema läks lol.
                                Ei pidanudki esmaspäevast betsafe'i ootama. Sai poolajal Kingi muljed kätte. Magus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X