320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga A & B 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Drogba
    replied
    Ülemineku mängud siin foorumis kuidagi vähe tähelepanu saanud. See, et Kalev suutis kodus Tammekaga 0:0 mängida oli minu jaoks päris üllatav. Kusjuures ilma Purjeta. Plats ja tingimused said kõva kriitikat muidugi. No valgustuse probleemi saaks ju lahendada kui alustaks mänguga näiteks 13:00, mida ka üldjuhul üleminekumängudes tehakse. Samas ega ka ju Sepal see kunstmuru nüüd väga hea ei ole. Ka see kate hakkab Premium liigale jalgu jääma. Lisaks Allianci üleolek PJK vastu oli ka kerge üllatus, kuigi Ida - Viru punt on kõvasti juurde pand ja häid noori poisse seal satsis leidub.

    Leave a comment:


  • Andres.
    replied
    Kaks lühikest klippi eilse meenutuseks.



    Leave a comment:


  • Drogba
    replied
    Eino kõige parem oleks muidugi kui Pärnu jääks kõrgliigasse ja sinna pannakse üks vägev punt kokku nagu näiteks Alliku, Zenjov, Mošnikov jne korralikud leegionärid ja omad noored, aga no seda pigem ei juhtu . Ega Maardu ja Tallinn midagi koha mõttes Premium liigasse juurde ei anna. Kui Maardu koha välja teenis, siis täiesti õiguslikult saavad ka Premium liigasse minna. Küll saab ka korraliku satsi kokku kui neil raha maksta meestele, küll Legionist või Levadiast pingi mehi üle jääb või kes tahab lihtsalt keskkonna vahetust. Üleminekumängudes väga ei usu, et Kalev Tammekast jagu võiks saada. Usun, et kui väga oleks tahtud Premium liigasse minna, siis küll oleks siis ka üleminekuturul vastavalt toimetatud, kas suvel või enne hooaega. Praegu lihtsalt vaadati mulle tundub, kuhu tiivad kannavad, pigem ikkagi ollakse klubi, kus omad noored saavad palju võimalust ja hetkel see tase otse Premium liigasse tõusta ei võimaldanud.

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Kõige rohkem on kahju sellest, et kõrgliigale ei anna paraku kumbki sats mitte midagi juurde ning ülejärgmine hooaeg madistavad jälle Esiliigas.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Mina erinevate allikate juttude põhjal ei oleks nii kindel, et sinine LM tõuseb õlleliigasse.
    Kui võtta LM'i klubina, siis umbes 60% noortetööst on sellele klubilie pakaa teinud ning moodustanud iseseisva klubi.


    Kalev vs Kalev on natukene ebakorrektne võrdlus. Ma kahtlen, et praegused Kalevlased on sama materjali nagu nood 2013-14 omad - ehk siis kohviku Elvis, türklased jne.
    Mis siis su allikad rääkinud on Maardust?

    Muutmata muidugi fakti, et kui Kalev ei suutnud eile päris pikalt enamuses mänginuna Maardu üle mängida, siis polegi see sats väärt PL kohta. Mingid sümpaatiad ja antipaatiad ei peaks küll Maardut kottima. Sportlikult targalt mängitud mäng ja väärt edasi pääs. Meijel küll intekas pasundas, et tõid pikad kolged ette, aga kui Laur ei suuda ühe puutega palli omaks isegi võtta, nii, et see püsiks ka seal jala juures, siis siin polegi midagi rääkida. Selle asemel, et lühikese passiga väsitada vähemuses maardut, kuniks need võimalused tulevad, siis anti lihtsalt pikad pallid kehasse, et maardu saaks muidugi ideaalse võimaluse aint puhastada ja kastist välja taguda ja siis peale mängu coach ei saa aru, kuidas üldse pall sisse ei lähe😀

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    Miks ta surnud klubi on, nagu päriselt? Ma küll ilmselt saan aru, et vihjad Maardu kahtlastele tegudele seoses kihlveo jamadele, millega olengi nõus sada protsenti aga natukene meelevaldne väide, kui tuletaks meelde, et ka Tallinna Kalevil on need jamad olnud ajalooliselt, aga Kalev justkui eetilisem, eks.

    Samuti noortetöö käib oma võimete piiris, nagu Kalevil. Et noh, ma ei saa sellest surnud klubi asjast aru.
    Mina erinevate allikate juttude põhjal ei oleks nii kindel, et sinine LM tõuseb õlleliigasse.
    Kui võtta LM'i klubina, siis umbes 60% noortetööst on sellele klubilie pakaa teinud ning moodustanud iseseisva klubi.


    Kalev vs Kalev on natukene ebakorrektne võrdlus. Ma kahtlen, et praegused Kalevlased on sama materjali nagu nood 2013-14 omad - ehk siis kohviku Elvis, türklased jne.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Täiesti surnud klubi on see Maardu. Kalevi võimalused Tammeka vastu on küll nadid. Veel üks aasta esiliigas. Eile oli kurb päev Eesti jalgpalli jaoks.
    Miks ta surnud klubi on, nagu päriselt? Ma küll ilmselt saan aru, et vihjad Maardu kahtlastele tegudele seoses kihlveo jamadele, millega olengi nõus sada protsenti aga natukene meelevaldne väide, kui tuletaks meelde, et ka Tallinna Kalevil on need jamad olnud ajalooliselt, aga Kalev justkui eetilisem, eks.

    Samuti noortetöö käib oma võimete piiris, nagu Kalevil. Et noh, ma ei saa sellest surnud klubi asjast aru.

    Leave a comment:


  • Silver
    replied
    Täiesti surnud klubi on see Maardu. Kalevi võimalused Tammeka vastu on küll nadid. Veel üks aasta esiliigas. Eile oli kurb päev Eesti jalgpalli jaoks.

    Leave a comment:


  • kesa
    replied
    2019 a. hooajal edestas Maardu publiku keskmiselt (224) ainult Kuressaaret.(209), Kalev (252)
    Mediaanpublik oli Maardul lPremium Liiga madalaim (201), Kuressaarel (228), Kalev (235)

    Leave a comment:


  • sanderk
    replied
    Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
    Kalev oli räme hambutu! Vaekauss on selgelt Tartu kasuks! Maardu on uus Pärnu!
    Maardu kodumängude külastatavus on järgmisel hooajal Premium liiga tipus?

    Leave a comment:


  • SunWolf
    replied
    Meisterlikust Kalevil justkui oleks aga vaimu ei ole nad küll seni näidanud. Täna küll polnud näha, et veri ninast välja oleks soovitud otse premmi saada. Nii et olen sama meelt, et üleminekumängudel on trumbid Tammeka käes, kui viimaste treener just tänase koosseisu vangerdusega põhimeestele mentaalse karuteene ei osutanud.

    Leave a comment:


  • maamesilane
    replied
    Kalev oli räme hambutu! Vaekauss on selgelt Tartu kasuks! Maardu on uus Pärnu!

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Käega joonelt ei võetud palli ära?
    Kastijoonel Kapitanile selge viga polnud?
    Teesklemise ja veiderdamise eest veel lisa poleks aus olnud?
    Sümpaatia kirikusse või mitte ja lõid ülekaalus olles ära või mitte, ma ei küsinud seda isegi.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Algselt postitas Kevv92 Vaata postitust
    Keegi veel arvab, et täna Kalevit rööviti, eriti mängu üleajal? Loodan siiski, et suudavad Tammeka vastu ilusat mängu näidata ja edasi purjetada, olid sümpaatsemad kui Maardu kogu hooaja vältel.
    Mis asi neilt rööviti? Kui sa ikka ei suuda 40 minutiga vähemuses olevale satsile kellasi näidata, tuleks ikka endal peeglisse vaadata. Sümpaatia võib kirikusse jätta, spordis loeb tulemus.

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Keegi veel arvab, et täna Kalevit rööviti, eriti mängu üleajal? Loodan siiski, et suudavad Tammeka vastu ilusat mängu näidata ja edasi purjetada, olid sümpaatsemad kui Maardu kogu hooaja vältel.

    Leave a comment:

Working...
X