320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Esiliiga A & B 2021

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Jaan95
    replied
    Algselt postitas sanderk Vaata postitust
    Valitsuse otsuse puhul on tegemist määrusega, seadused tulevad Riigikogust.

    Kui nüüd see tähenärimine kõrvale jätta, siis ma ei ole küll neid vastavaid määruseid lugenud, aga ma saan aru, et see käib justnimelt külastajate kohta. Analoogia on see, et kõrtsi minnes peavad kunded olema vaktsineeritud, aga baarmen mitte. Töötajate vaktsineerimise kohustuslikkuse üle saavad vist tööandjad otsustada.

    Käesolev JOKK skeem on siis selline, et mängijaga lepingu sõlmimine muudab tema staatuse selle määruse silmis tööd tegevaks isikuks, kelle vaktsineerimiskohustuse üle saab siis klubi otsustada.

    Ideoloogiliselt olen Sinuga nõus, EJL ei peaks subsideerima inimeste õigust olla vaktsineerimata.
    Siin lähtuti otseselt valitsuse otsusest: "Lisaks ei kohaldata III osas sätestatud nõudeid isikute suhtes, kelle sportmängu meistriliiga klubi või spordialaliit on spordi- või treeningkeskkonna riskianalüüsis ette näinud ja rakendanud konkreetse tegevuskoha riskide maandamise meetmed, ning nimetatud isik on need nõuded täitnud;". Ehk siis nüüd ollakse nõuetes võrdsed firmade ja asutustega. Kõige aluseks on riskianalüüs.

    Leave a comment:


  • sanderk
    replied
    Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Valitsuse otsusega testiga enam väljakule, ega väljaku äärde enam ei saanud. See jäi ju väga kitsale ringkonnale mõeldud hüveks. St profisportlased jne. Nüüd ju meelevaldselt laiendati seda ringi. See ei ole ok. Seadused ei kehtigi meil ?
    Valitsuse otsuse puhul on tegemist määrusega, seadused tulevad Riigikogust.

    Kui nüüd see tähenärimine kõrvale jätta, siis ma ei ole küll neid vastavaid määruseid lugenud, aga ma saan aru, et see käib justnimelt külastajate kohta. Analoogia on see, et kõrtsi minnes peavad kunded olema vaktsineeritud, aga baarmen mitte. Töötajate vaktsineerimise kohustuslikkuse üle saavad vist tööandjad otsustada.

    Käesolev JOKK skeem on siis selline, et mängijaga lepingu sõlmimine muudab tema staatuse selle määruse silmis tööd tegevaks isikuks, kelle vaktsineerimiskohustuse üle saab siis klubi otsustada.

    Ideoloogiliselt olen Sinuga nõus, EJL ei peaks subsideerima inimeste õigust olla vaktsineerimata.

    Leave a comment:


  • Fc.
    replied
    Valitsuse otsusega testiga enam väljakule, ega väljaku äärde enam ei saanud. See jäi ju väga kitsale ringkonnale mõeldud hüveks. St profisportlased jne. Nüüd ju meelevaldselt laiendati seda ringi. See ei ole ok. Seadused ei kehtigi meil ?

    Leave a comment:


  • sanderk
    replied
    Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Vaktsineerimatta mängijad võivad nüüd väljakule joosta?
    Ainult proffid: https://jalgpall.ee/voistlused/uudis...siteacc=events

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas Fc. Vaata postitust
    Kas ma saan nüüd õigesti aru?
    Vaktsineerimatta mängijad võivad nüüd väljakule joosta?
    Ja kõik on nagu korrektne?
    Nad ka ennem väljakule võisid joosta, peale kiirtestimist. Olukord ei ole muutunud. Testikohtust ei ole keegi annuleerinud.

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas sanderk Vaata postitust
    Kui ma õigesti mäletan, siis EJL toetab seda meedet, et sisuliselt EJL maksab inimestele mitte vaktsineerimise eest?
    Jah, nii see on.

    Leave a comment:


  • Fc.
    replied
    Kas ma saan nüüd õigesti aru?
    Vaktsineerimatta mängijad võivad nüüd väljakule joosta?
    Ja kõik on nagu korrektne?

    Leave a comment:


  • sanderk
    replied
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Hakatakse maksma küll ning neile kes on vaktseeritud on eraldi meede, kes pole vaktsineeritud on neile oma meede.
    Kui ma õigesti mäletan, siis EJL toetab seda meedet, et sisuliselt EJL maksab inimestele mitte vaktsineerimise eest?

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
    vb ei hakkagi, lihtsalt vormistatakse elukutselisteks, et ei peaks süstima
    Hakatakse maksma küll ning neile kes on vaktseeritud on eraldi meede, kes pole vaktsineeritud on neile oma meede.

    Leave a comment:


  • vaikiv mees
    replied
    vb ei hakkagi, lihtsalt vormistatakse elukutselisteks, et ei peaks süstima

    (iga loll teab, et tuleb vaktsineerida, aga jalgpallurid pole lollid)

    Leave a comment:


  • Kasepats-Pidur
    replied
    Kas kuskil on läbi käinud, et kui suurt palka esiliigade "uusprofid" saama hakkavad?

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas J81 Vaata postitust
    Asi on nii tõesti, tõusmiseks ja Esiliigades mängimiseks pead olema U21 või U19 liidesega ning Kuressaare II ega Pärnu Vaprus II seda ei ole.
    Kui pole iseseisev klubi ega/ja piisavalt materjali, siis kahjuks peab II liigasse jääma.

    FCI, kes juhtkonna väitel olevat iseseisvaks saanud ja mängijatele oli väitnud, siiski võttis hoogu maha, kuna peab olema see ELB'sse tõustes FCI Levadia U19, milleks pole mingit ressursi.

    FCI arengutest oleks muideks eraldi juttu

    Leave a comment:


  • J81
    replied
    Asi on nii tõesti, tõusmiseks ja Esiliigades mängimiseks pead olema U21 või U19 liidesega ning Kuressaare II ega Pärnu Vaprus II seda ei ole.

    Leave a comment:


  • Saarlane
    replied
    Ma ei tea, kus sa emotsioone nägid.

    Leave a comment:


  • Külaline
    Guest replied
    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
    Ma päris siiralt küsingi juriidlist alust - kas Esiliiga klubide litsenseerimistingimustes on, et tegemist ei tohi olla duubelvõistkonnaga, vaid peab olema kõrgemal mängiva võistkonna U21 tiim vms?
    on, rahune maha

    Leave a comment:

Working...
X