320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti Superkarikas 2002

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

    Okei. Mille poolest see viimati mainitud episood on parem Rolfi tegudest, kes kedagi ju fyysiliselt ei puutunud?
    “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
    The Special One

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

      Originally posted by suskar

      Avaldan Ka suurt kiitust Madis Müürile keele vise lumekamakaga tabas täpselt Levadia väravavahti.
      matu mõtleb et on nüüd ilge täkk jah. või kui mitte tema ise nii ei arva, siis vähemalt sina laskud kohe tema ees põlvili. if u know wot i mean

      fukin idiot

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

        Avaldan Ka suurt kiitust Madis Müürile keele vise lumekamakaga tabas täpselt Levadia väravavahti.
        ta\"itsa o~ige jutt Jaanil - ma kah ei saa aru mix see m**n on parem Rolfist kes syytas to~rviku ja kedagi ei vigastand ?

        Kle Madis Myyri fa\"nn - oled vist neist inimestest kes naeravad kui kellelegi vastu pead visati , naera parem siis kui sa ise saad vastu pead
        ! ! ! E L A G U N A R V A T R A N S ! ! !

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

          Originally posted by suskar


          Avaldan Ka suurt kiitust Madis Müürile keele vise lumekamakaga tabas täpselt Levadia väravavahti.
          Kle suskar! Mis debiilik see Madis Müür on? Järsku valgustad meid, tahaks sellistele tüüpidele teha.

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Eesti Superkarikas 2002\'

            Ma ei ole Müüri fänn ja iseenesest ma ei tunne teda eriti palju.Ja see tegu ei olnud parem kui Rolfil, aga mulle nagu üldse ei meeldi Tallinna Levadia väravavaht.

            Kommentaar

            Working...
            X