320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Staadionile sisenemisel pisteti flaier näppu, tükki kaks vist isegi, kuid flora toetajana pole minul kalju-transi madistamisele asja (oleksid võinud mõlemad välja kukkuda).
    tulevik on tunni aja pärast

    Kommentaar


      Olles väheke nende flaierite jagamisest kuulnud siis küsisin peale mängu oma müügipunktide müüjatelt ,et kas oli siis mõni mees seal aktiivselt neid jagamas .Vastused oli ,et mingi aeg ühes kohas nähti aga üsna kiiresti kadusid nad sealt ära . Enamikes sissepääsude juures polnud kedagi.
      Lõpuks jäid flaierid hunnikute viisi ühe trepi juurde vedelema.
      Kahju ,et heast mõttest suurt midagi välja ei tulnud . Kas kellegi läbimõtlemata tegevus või kellegi hoolimatus ?
      FCF Forever

      Kommentaar


        kuritegelik hoolimatus
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Olgu nende flaieritega nagu on, kuid 163 ei ole kindlasti see publikunumber mida juhtkond ootas, ilmselt loodeti ikka kordades suuremat numbrit....

          Kommentaar


            Paistab ,et Pink Panter-Nõmme Kalju elab üpris hästi ja on ilmselt olukorraga väga rahul ,kui enne viimast ringi kimab tegevjuht nädalasele puhkusele Türki .
            Minu jaoks näitab juba selline käitumine ära ,mis tasemel see klubi on oma mentaliteediga muust rääkimata.
            FCF Forever

            Kommentaar


              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
              Paistab ,et Pink Panter-Nõmme Kalju elab üpris hästi ja on ilmselt olukorraga väga rahul ,kui enne viimast ringi kimab tegevjuht nädalasele puhkusele Türki .
              Minu jaoks näitab juba selline käitumine ära ,mis tasemel see klubi on oma mentaliteediga muust rääkimata.

              Mida see siis näitama peaks?
              Või sinu arvates on Kusma nii oluline vennike, et ilma temata klubi ei saa hakkama? Vaevalt. Sellel kohal võiks olla kas või Sergei Ussoltsev või Tädi Maali. Muhvigi sellet ei muutuks. Selles suhtes on Kalju ja fFora sarnased klubid, mida rohkem suudad omanikule meelejärgi olla, seda soojema koha saad.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Mida see siis näitama peaks?
                Või sinu arvates on Kusma nii oluline vennike, et ilma temata klubi ei saa hakkama? Vaevalt. Sellel kohal võiks olla kas või Sergei Ussoltsev või Tädi Maali. Muhvigi sellet ei muutuks. Selles suhtes on Kalju ja fFora sarnased klubid, mida rohkem suudad omanikule meelejärgi olla, seda soojema koha saad.
                Sa 13 oled asjast ikka väga kaugel ( mitte ainult kilomeetrites ).
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                  Sa 13 oled asjast ikka väga kaugel ( mitte ainult kilomeetrites ).

                  Tõde on valus kuulda.....

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                    Sa 13 oled asjast ikka väga kaugel ( mitte ainult kilomeetrites ).
                    Ahahhh, ok, ma siis ka nüüd tean.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      ma nägin täna petsi linnas, ma ei tea millest te räägite

                      Kommentaar


                        Pets alles läheb sinna. Rootsi kunn, kas inimene ei või puhkusele minna? Või tegevjuhid ei võigi puhata eriti kui hea soodne reis on?
                        Võtab endale nädalaks abilise ja kõik korras. Oleks teine teema kui läheks Hollandisse punastele tänavatele ja teavitaks seda ajalehes et tal meeldib kui Kalju mängib ja et on rahul et me 5ndad. Siis peaks tõstama selle teema üles mitte siis kui ta lihtsalt sõidab nädalaks puhkama.
                        Parem võita kolmas koht kui kaotada finaalis esimene

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Taniano Vaata postitust
                          Pets alles läheb sinna. Rootsi kunn, kas inimene ei või puhkusele minna? Või tegevjuhid ei võigi puhata eriti kui hea soodne reis on?
                          Võtab endale nädalaks abilise ja kõik korras. Oleks teine teema kui läheks Hollandisse punastele tänavatele ja teavitaks seda ajalehes et tal meeldib kui Kalju mängib ja et on rahul et me 5ndad. Siis peaks tõstama selle teema üles mitte siis kui ta lihtsalt sõidab nädalaks puhkama.
                          Jalgpalliklubi tegevjuht puhaku palju tahab, aga seda võiks teha novembris ja soovitatavalt 2 nädalat pärastn hooaja lõppu. Olgu reis kui soodne tahes, siis see valitakse ju millegi arvelt. Kui seda saab teha töö arvelt, siis on ju tore "töö"

                          Nädalaks abilise võtmine on tore lahendus, aga eks see ole ka seotud sellega, kui suur huvi asja vastu tegevjuhil endal on.

                          Kuid eks jah - inimesed on erinevad ja võib-olla tõesti on selline käitumine normaalne ja klubi huve ei kahjusta. Siis on kõik korras - hundid söönud ja lambad rahul.

                          Kommentaar


                            Siin foorumis on teil tõesti kõigil oma arvamus mis ajal ja mida inimesed kõik teha võivad. Äkki panete selle nimekirja kuhugi üles et kellegil meelest ei läheks?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                              Paistab ,et Pink Panter-Nõmme Kalju elab üpris hästi ja on ilmselt olukorraga väga rahul ,kui enne viimast ringi kimab tegevjuht nädalasele puhkusele Türki .
                              Minu jaoks näitab juba selline käitumine ära ,mis tasemel see klubi on oma mentaliteediga muust rääkimata.
                              Meistriliiga meeskond treenib peatreeneri käe all, mitte tegevjuhi käe all. Enne tegevjuhi palkamist pani juhtmeid ja kodumängu korraldust Kuno isiklikult, klubi president. See pigem näitab just, et ollakse asjas sees ning tehakse hingega.
                              2 hooaja vaheline aeg on klubi taustatöötajatel kõige kiirem aeg, uute mängijate otsimine, paberi majanuds, mängijate registreerimised, sponsoritega läbi rääkimised jne.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                                Paistab ,et Pink Panter-Nõmme Kalju elab üpris hästi ja on ilmselt olukorraga väga rahul ,kui enne viimast ringi kimab tegevjuht nädalasele puhkusele Türki .
                                Minu jaoks näitab juba selline käitumine ära ,mis tasemel see klubi on oma mentaliteediga muust rääkimata.
                                Tom, sul pole juua kellegiga ve,et Petsi taga nutad
                                b-day

                                Kommentaar

                                Working...
                                X