320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Karikamängul palusin mina Petsi, et ta suhtleks fännidega. Ei ole kena kuulata, (eriti veel siis, kui publikut on vähe ja hästi kajab Kadrioru staadioni katuse all) kuidas karjutakse erinevaid roppusi (mine p...i, mine p....e jne kohtunik jne) ja seda teevad omad fännid. Mängule oli kutsutud ka Kalju sponsorid ja toetajad (vanemad ja ka keskealised härrasmehed koos laste ja abikaasadega). Nii mind kui ka teisi häiris selline ropendamine ja räuskamine.

    Teine näide elust enesest: viimasel Kalju-Levadia mängul istusime koos Viktor Levadaga ja vaatasime mängu. Levadia fännid laulsid ja hõikasid oma roppe hüüdlauseid. Nii mulle kui Viktorile see ei meeldinud kuidagi. Hiiu tribüün on väga väike ja kuna oli enne mängu olnud kogupere üritus, oli tribüün täis noori peresid väikeste lastega. Viktor kutsus oma abi, see ütles Levadia fännidele midagi ja ühtegi roppust edaspidi ei kõlanud.

    Siit moraal, saab ka kaasa elada ilma selle räuskamise ja ropendamiseta.
    Ma ei taha, et Kalju fännid muutuksid selliseks nagu Flora fännisektori omad, kes minu nähes peale Flora-Kalju mängu lõppu sülitasid Kalju töötajale lp vanahärra Toomas Kaldmale pähe ja saatsid ta inimese kõikidesse suguorganitesse!!

    Kommentaar


      Jah, see on tõesti ebaviisakas, sest me ei ole kordagi kuulnud meie armastatud Kalju mängijaid pärast ebaõnnestumusi roppuseid karjumas ja treenerit eriti seda kes võõrkeeles möllas. Ja seda loomulikult sponsorid, lapsevanemad ja muud tähtsad ninad ei kuule, eks?

      Mis muidugi ei vabanda roppuste karjumist, tõesti ei ole viisakaim käitumine, aga kui tunded keevad üle, siis staadion on üks koht, kus saab oma arvamust avaldada.

      Naljakas on muidugi see, et Eesti-Itaalia mängul karjusid seda hüüdlauset tuhanded inimesed ning keegi ei näinud probleemi. Aga pulli saab. Ausaltöeldes ei imesta, miks fänlus välja surnud on, tragikoomiline

      Kommentaar


        Tekkis küsimus kalju tegelastele kes otsustavad, kes ja kuidas karjuvad midagi.
        Oletame, et keegi kalju mängija või mängijad mängivad kehvasti. Mängivad tõsiselt kehvalt , siis kuidas toib fänn talle selgeks teha , et seda on kaugele näha, et ta mängib kehvasti? Või kui terve meeskond mängib kehvasti kuidas siis käituda ?

        Ma ei ole kalju fänn.

        Kommentaar


          See on ju lihtsalt tragikoomiline.Jalgpallifänn ja ropendab,kus seda küll varem nähtud on!?
          Varsti kirjutatakse kõik fännilaulud ja hüüded ka ette juba mida staadionil kasutada tohib.Ja me siis imestame miks nii vähe inimesi mänge vaatamas käib.
          Giggs will tear you appart.

          Kommentaar


            Algselt postitas staaaaaar Vaata postitust
            Tekkis küsimus kalju tegelastele kes otsustavad, kes ja kuidas karjuvad midagi.
            Oletame, et keegi kalju mängija või mängijad mängivad kehvasti. Mängivad tõsiselt kehvalt , siis kuidas toib fänn talle selgeks teha , et seda on kaugele näha, et ta mängib kehvasti? Või kui terve meeskond mängib kehvasti kuidas siis käituda ?

            Ma ei ole kalju fänn.
            kui mängija mängib halvasti ja on tõesti vaja seda talle selgeks teha, siis anna iga kord vilet, kui ta palli saab. Samamoodi on ju meeskondigi välja vilistatud pärast ebaõnnestunud mängu/poolaega. Ok, ainult minu arvamus

            Kommentaar


              Vabandused, eile ei tulnud ülesse millegipärast. Siin siis teisipäevane video:

              Kommentaar


                ma vaatan, et teil on pulli saamine tähtsam kui fänlus see on ka arusaadav, mina teie vanuses tahtsin ainult pulli teha ja kui keegi oleks mulle mingist fänlusest rääkinud, siis oleks kiire suguroganitesse saatmine tõenäoliselt reaalsus olnud... seega tublid olete

                aga miks kinni kleepuda mingisse mõtetusse olukorda? sellel mängul oli järelikult olukord kus viisakalt paluti mitte ropendada... nagu nüüd rauli jutust aru saab oli selleks mõjuv põhjus. kusjuurues ma ropedasin ise ka umbes 45 minutit järjest selle mängu esimesel poolajal, aga tegin seda nii, et ainult andrus mitt kes mu kõrval istus kuulis seda, aga kuna tema on anyway ühest kõrvast kurt ja teisega ei kuule, siis ei häirinud se teda kuidagi chill poisid, tulistage edasi, aga arvestage ka teistega.

                FÄNNID ON PEDED!
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar




                  Soome tugevuselt IIInda liiga mäng, meeskond kes jääks alla isegi Kaljule, aga mis on atmosfäär võõrsilmängul. See on see kui klubi ei nussi fänne ja on ajaloo ja traditsioonidega klubi.

                  Eriti annab märku video lõpp, mis on ühtekuuluvus fännide ja mängijate vahel, olenemata sellest, et fännid ei ole kõige rahumeelsemad.

                  Aga ehk õpib nii juhtkond kui ka fännid, eks paistab.

                  Kommentaar


                    Duublilt täna kena esitus, võit Puuma üle 2:1.
                    Aasta tagasi rääkis mulle tunnustatud noortetreener Aivar T, et kõik tema kutid lähevad kohe kohe Real Madridi ja Eesti Meistriliiga on suht mõtetu noorte mängijate karjääris.

                    Tänase mängu põhjal võiks Madridi saata küll vaid vanameister Kert Haavistu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      http://www.youtube.com/watch?v=NmIALB2qdxI

                      Soome tugevuselt IIInda liiga mäng, meeskond kes jääks alla isegi Kaljule, aga mis on atmosfäär võõrsilmängul. See on see kui klubi ei nussi fänne ja on ajaloo ja traditsioonidega klubi.

                      Eriti annab märku video lõpp, mis on ühtekuuluvus fännide ja mängijate vahel, olenemata sellest, et fännid ei ole kõige rahumeelsemad.
                      Ära siis arva, et need fännid on enda ümber kogunud just see vuti punt.
                      Wild guess oleks, et nendest fännidest mingi 80% on hoki fännid, kellel pole suvel HIFK jalka võistkonna toetamise vastu ka midagi. Pakun, et need samad fännid mõirgavad talviti mul siin samas maja taga kui HIFK jääpalli võistkond mängib.

                      Aga ole tubli edasi ja loodetavasti sind väga palju ei nussita edaspidi ning saad rahus jobusid kõva häälega pu*si saata staadionil.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                        Duublilt täna kena esitus, võit Puuma üle 2:1.
                        Aasta tagasi rääkis mulle tunnustatud noortetreener Aivar T, et kõik tema kutid lähevad kohe kohe Real Madridi ja Eesti Meistriliiga on suht mõtetu noorte mängijate karjääris.

                        Tänase mängu põhjal võiks Madridi saata küll vaid vanameister Kert Haavistu
                        Aga kogu tabeli arvestuses nagu pole kaljul väga õnnestunud koht sõna võtta, ollakse ju tabelis neljandad ja liidrist maas päris korralikult ?

                        Kommentaar


                          Hooaega alustas hoopis teine koosseis (valdavalt 1994. sünd.) ja ilma väravavahtideta....Uue treeneri käe all toimub täna mõtestatud meeskonna komplekteerimine, mis on hakanud kajastuma võitudes.

                          Eilne mäng oligi huvitav just selle poolest, et Kalju II koosseisus oli (kui ma nüüd ei eksi) väljakul 4-5 Reali süsteemis treeninud või taustaga mängijat. Ja tekkisid huvitavad võitluspaarid.

                          Kalju respektib alati selliste söltumatute klubide nagu Real ja Puuma tegemisi ja edusamme

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                            Karikamängul palusin mina Petsi, et ta suhtleks fännidega.

                            Teine näide elust enesest: viimasel Kalju-Levadia mängul istusime koos Viktor Levadaga ja vaatasime mängu. Levadia fännid laulsid ja hõikasid oma roppe hüüdlauseid. Nii mulle kui Viktorile see ei meeldinud kuidagi. Hiiu tribüün on väga väike ja kuna oli enne mängu olnud kogupere üritus, oli tribüün täis noori peresid väikeste lastega. Viktor kutsus oma abi, see ütles Levadia fännidele midagi ja ühtegi roppust edaspidi ei kõlanud.
                            Sa oled tegija, Raul!
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Jüri peab täna Levadiale 4 ära kütma. Post lõi 6 väravat ja on nüüd edetabelis 3-ga peal.

                              Kommentaar


                                See TV14 on maailma kõige mõttetum kanal üldse vist...
                                Ei suuda õigeaegselt mngu ka näitama hakata, kui üldse hakkab muidugi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X