320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pakuks täpsemaid tagamaid teadmata põhjusena välja lihtsa asjaolu, et Frank on tropp. Ega muud tegelt väga ei pruugigi olla.

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Paha Pohlak, paha EJL, paha Bernhardt jne- kõik on Kalju vastu!
    Suured mehed aga vinguvad nagu puberteedid.
    Tore, et said jälle lahti.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Eks näis mis Frankist üldse saab peale U-19 ja U-17 mänge ?
      Kui U-19 saab samasugused saunad nagu kaks aastat nooremad on siiani saanud siis mingu oma geeniuse tiitliga tantsusaatesse Kojamehele seltsiks.
      Teema iseenesest ajab tusaseks, aga rootskunni kommentaar ajas naeru näeole
      Ma ei viitsi enam isegi ärrituda, see teema on muutunud juba nii labaseks... Teadaoleva info põhjal pole isegi tüli vaid arusaamatu jonn!!!!
      Malditos Bastardos, Hitler Cuando le comentan el tema de los bastardos...


      Minu silmis on Frank olnud asjalik ja õiglane inimene ja kui see tõesti ainult tema otsus on, siis minu austus selle inimese vastu on küll kadunud!
      Fakk keda kotib kes kellele meeldib, või kes kuidas välja näeb... Fakt on see, et koondise kutsumise hetkel oli Jüri ML parim väravakütt (olles konkurentidest palju noorem), täna on ta teisel kohal.

      Fakt on ka see, et Jüri suudab mängida täpselt samadel positsioonidel nagu Kaukvere. Nende kahe mängija vahe on vaid selles, et Jüri on Kaljus põhis ja tema töö on jalgpalli mängimine, Kaukvere töö pole enam mitu kuu olnud jalgpall ja tegemist on amatöörmängijaga. Kuna kaukvere ei saa koondisesse minna oma päevase töö tõttu siis pakkusime viisakalt Jevdokimovit tema asemele... Vastus kõlas selliselt: Tere Kuno,

      Vestlesin Frankiga. Ta tänas info eest, aga tema põhjendus oli, et kuna nad lähtuvad mängijate valikul positsioonidest, siis hetkel ei ole vajadust Jüri kutsuda.

      Parimat,
      Katrin
      EJL

      Pole saladus, et koondis on kaudselt ka äri! Ja mängijatel on võimalus ennast rahvusvahelisel tasandil näidata... Mängijate müügist teenib klubi raha ja otse loomulikult on ka Kalju huvitatud, et nende mängijad kes on Eestis parimad saaks ennast näidata!!!!! Sellest tulenevalt on ka Raul endast väljas kuna see olukord kõrvalt vaadates tundub ebaloogiline ja ebaõiglane!

      Mis on veel kummaline, siis väidetavalt EJL juhid koondise valikutesse ei sekku ja seda teevad treenerid...
      Nii peaks see asi olema ka... AGA millegipärast on ka teada, et Aivar Pohlak arvab Jüri Jevdokimovist kui heast mängijast täpselt sama palju kui ta arvas aastaid tagasi näiteks Tarmo Kinkist... ehk siis arvamust polnudki... Aastaid tagasi kui Teever tuli Rootsist tagasi suutis ta Kalju amatöörmeeskonnas lüüa kõikidest ründajatest rohkem väravaid... olles ML parim väravakütt.

      JA MÕELGE TA TEGI SEDA MEESKONNAS MIS ASUS TABELIS VIIENDAL VÕI ISEGI KUUENDAL KOHAL!!!!

      Kas teda koondisesse kutsuti? Loomulikult mitte... Samal positsioonil mitte parimas vormis olnud Viikmäe, aga millegipärast kutsuti koondisesse kuigi sellel ajal ta vist isegi ei mänginud kuskil ja kui koondisesse tuli oli selgelt halvas vormis (mitte, et mul Viikmäe vastu midagi oleks).

      Jalgpall ei ole äri... Kas ikka on nii?
      Äkki oleks just Teever teinud koondises hiilgava mängu ja selle tulemusel oleks Kalju suutnud ta näiteks 150 000 EURO eest müüa kuskile suurde klubisse?
      Mille järgi veel ründajaid koondisesse kutsutakse kui mitte selle järgi, et sa lööd kõige rohkem väravaid... Kuidas selline "FAIR PLAY" mõjub noortele ründajatele...???

      Mis see kriteerium, siis on mille järgi kedagi koondisesse kutsutakse?
      Küsime siis veel selgemalt KELLEGA ÜKS RÜNDAJA MAGAMA PEAB, ET TA KOONDISESSE PÄÄSEB?

      Ja kus on Ojamaa?


      Teie tehke omad järeldused, kui teile nii meeldib, siis jumal sellega!
      Mulle isiklikult väga ei meeldi, Raulile ka mitte ja ma olen kindel, et neid on veel kes ei ole päris nõus igasuguse makaroniga mis tema kõrvadele riputatakse... Ma leian, et igal inimesel on õigus oma arvamust avaldada ja kui see arvamus on väär, siis vabandan ette juba ära kui see kedagi peaks solvama.

      Aga see on siiski meie õigus asjadest rääkida!
      www.jkkalju.ee
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Noortekoondised on ju aastaid olnud Flora mängijate promomiseks. Isegi hästi, et Kalju paar meest seltskonda kaasati. Pigem peaksite tänulikud olema

        Või on nende meeste eest tulevikus protsent Florare kukkumas?

        Kommentaar


          Kusjuures ei ole ainult noortekoondised need kohad , kus flora mängijad eelistatakse. Näiteks ei sa mina viimasel ajal Zahhovaiko kutsumisest koondisse, ei saa ta ju kuskil mängugi sama asi Vunk ja Aksalu ning kunagi Viikmäe. Kui sul ikka CV flora kirjas on siis 50/50 olukorras on flora mängijad eelistatumad.
          EJL peaks tegelema Eesti jalgpalli arendamisega mitte omale raha taskusse ajamisega.

          Kommentaar


            Kuno ütles väga ilusti ära, mida ma ka mõtlesin.

            Kommentaar


              Algselt postitas staaaaaar Vaata postitust
              Kusjuures ei ole ainult noortekoondised need kohad , kus flora mängijad eelistatakse. Näiteks ei sa mina viimasel ajal Zahhovaiko kutsumisest koondisse, ei saa ta ju kuskil mängugi sama asi Vunk ja Aksalu ning kunagi Viikmäe.
              Aga küll tundub sulle loogiline Voskoboinikovi varasem pidev koondisesse kaasamine?

              Ma tahaks siiralt uskuda, et see, kus jalgpalliliidujuht määras sisuliselt koondise, et see aeg on läbi ja peatreener(id) on oma otsustes vabad. Samas mina neid liidu telgitaguseid ei tea ja võib-olla olen liialt naiivne seda uskudes/lootes.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                Aga küll tundub sulle loogiline Voskoboinikovi varasem pidev koondisesse kaasamine?

                Ma tahaks siiralt uskuda, et see, kus jalgpalliliidujuht määras sisuliselt koondise, et see aeg on läbi ja peatreener(id) on oma otsustes vabad. Samas mina neid liidu telgitaguseid ei tea ja võib-olla olen liialt naiivne seda uskudes/lootes.
                Kusjuures ma olin Voskoboinikovi täitsa ära unustanud Võib-olla isegi ajasin neid praegust zahhovaikoga segamine võibolla mitte

                Kommentaar


                  Algselt postitas staaaaaar Vaata postitust
                  Kusjuures ei ole ainult noortekoondised need kohad , kus flora mängijad eelistatakse. Näiteks ei sa mina viimasel ajal Zahhovaiko kutsumisest koondisse, ei saa ta ju kuskil mängugi sama asi Vunk ja Aksalu ning kunagi Viikmäe. Kui sul ikka CV flora kirjas on siis 50/50 olukorras on flora mängijad eelistatumad.
                  EJL peaks tegelema Eesti jalgpalli arendamisega mitte omale raha taskusse ajamisega.
                  no Zahovaiko puhul ma leian küll et poleks mõtet nutta. tuli ju mees põhimõtteliselt sõprusmänguks end näitama. pealegi oli mees suvel ettevalmistusperioodil päris heas hoos. kahjuks on see hoog hetkel lihtsalt kuhugile ära kadunud. lisaks saab mees igapäevaselt kindlasti hoopis teisel tasemel trenne kui enamus praeguseid Eesti koondislasigi. me räägime ikkagi Portugali liigast
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    4. nädalat tagasi oli mul põgus kohtumine Tarmo Rüütliga.
                    Küsisin temalt, et millal viimati Kalju mängu vaatamas käisid?
                    Tarmo vastus oli: aasta tagasi (see tähendab siis 2009 august!).
                    Küsisin veel, et miks Meistriliiga parimat väravakütti Jevdot ei kaasata koondise kandidaatide hulka, kas või treeningmänguks Uzbekkidega?
                    Tarmo vastus oli: koondises eelistame välismaal mängivaid mehi.
                    See tähendab siis, et kohalikku liigat ja selle parimat väravakütti ei aksepteerita üldse ja eelistatakse Flora ja Levadia taustaga mängijaid.
                    Saatsin selle jutu peale Tarmole JL-tu Kalju kodumängude kutsed. Ehk kunagi vaevub Hiiule tulla.....


                    2 nädalat tagasi vestlesime Pohlakuga Jevdo teemal.
                    Minu küsimus: miks Jevdot A ja U23 koondisesse ei kutsuta?
                    Pohlaku vastus: Jevdo on perspektiivitu mängija, temast ei tule kunagi tipp-mängijat, me praakisime tema ja Kallaste nii Florast kui Tulevikust välja. Te (kalju) olete korjanud endale kokku sellise materjali, mis mujalt on üle jäänud. Te ei saa absoluutselt jalgpalli olemusest aru. Te olete Kaljus jalgpalli koha pealt täitsa lollid veel!!!!

                    Ja kogu selle monoloogi lõpuks ehmatas ise ka ära ja lisas kohe, et mina ei moodusta ühtegi koondist, seda teevad mu alluvad...!!

                    Ja sellist juttu räägib JL president!!!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                      4. nädalat tagasi oli mul põgus kohtumine Tarmo Rüütliga.
                      Küsisin temalt, et millal viimati Kalju mängu vaatamas käisid?
                      Tarmo vastus oli: aasta tagasi (see tähendab siis 2009 august!).
                      Küsisin veel, et miks Meistriliiga parimat väravakütti Jevdot ei kaasata koondise kandidaatide hulka, kas või treeningmänguks Uzbekkidega?
                      Tarmo vastus oli: koondises eelistame välismaal mängivaid mehi.
                      See tähendab siis, et kohalikku liigat ja selle parimat väravakütti ei aksepteerita üldse ja eelistatakse Flora ja Levadia taustaga mängijaid.
                      Saatsin selle jutu peale Tarmole JL-tu Kalju kodumängude kutsed. Ehk kunagi vaevub Hiiule tulla.....


                      2 nädalat tagasi vestlesime Pohlakuga Jevdo teemal.
                      Minu küsimus: miks Jevdot A ja U23 koondisesse ei kutsuta?
                      Pohlaku vastus: Jevdo on perspektiivitu mängija, temast ei tule kunagi tipp-mängijat, me praakisime tema ja Kallaste nii Florast kui Tulevikust välja. Te (kalju) olete korjanud endale kokku sellise materjali, mis mujalt on üle jäänud. Te ei saa absoluutselt jalgpalli olemusest aru. Te olete Kaljus jalgpalli koha pealt täitsa lollid veel!!!!

                      Ja kogu selle monoloogi lõpuks ehmatas ise ka ära ja lisas kohe, et mina ei moodusta ühtegi koondist, seda teevad mu alluvad...!!

                      Ja sellist juttu räägib JL president!!!
                      Ja sellist märatsevat jama räägib Kalju juhatuse liige.

                      Kommentaar


                        Kas see, kui asjadest räägitakse nii nagu nad Eesti jalgpallis on, nimetatakse märatsemiseks?

                        Kommentaar


                          Ei oleks uskunud, et aastal 2010 olen 110% nõus Kalju juhatuse liikmete jutuga. On viimane aeg see Flora=Jalgpalli Liidu=Pohlaku valitsusaeg lõpetada!

                          Pange samamoodi edasi, ammu oleks olnud aeg kõik sellised jutud avalikkuse ette tuua!

                          Kommentaar


                            Treenerite ja mängijate vahel on alatasa vastuolud. Pijpers ei kutsunud Pareikot. Goesil oli Vassiljeviga mingi jura. Bernhardtil nüüd Jevdokimoviga. Need ei kao kusagile. Igal on oma lemmikud. Kindlasti ei ole Getulio, Voolaiu ja Prinsi valikud samad. Aja jooksul kõik asjad muutuvad. See ei tee tähenda et treener oma otsuseid ise ei tee. Paljud treenerid ja mängijad on suhteliselt põikpäised ja ei taha vaidluses järgi anda. Me ei tea kunagi mis täpselt treenerite ja mängijate vahel juhtus et kes midagi ütles.
                            http://ufa-gruztaxi.ru/16154

                            Kommentaar


                              Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                              Treenerite ja mängijate vahel on alatasa vastuolud. Pijpers ei kutsunud Pareikot. Goesil oli Vassiljeviga mingi jura. Bernhardtil nüüd Jevdokimoviga. Need ei kao kusagile. Igal on oma lemmikud. Kindlasti ei ole Getulio, Voolaiu ja Prinsi valikud samad. Aja jooksul kõik asjad muutuvad. See ei tee tähenda et treener oma otsuseid ise ei tee. Paljud treenerid ja mängijad on suhteliselt põikpäised ja ei taha vaidluses järgi anda. Me ei tea kunagi mis täpselt treenerite ja mängijate vahel juhtus et kes midagi ütles.
                              Ütlen veelkord oma mõtte, asi pole Kaljus ega ainult Jevdokimovis...
                              Vaatame asja laiemalt. Kuidas saab koondis olla ühe klubi või seltskonna jaoks tööriist oma äri tegemiseks (loe mängijate müük)? Sama loogika on selles, et miks just Florale andis Jalgpalliliit 50 mil laenu? Arvate, et Sillamäe, Levadia, Narva, Kalju jne poleks tahtnud samadel tingimustel laenu saada, et oma klubi arendada?

                              Fakk ma ei viitsi seda tuha pähe raputamise iba enam kuulata igasuguste tillide poolt kes foorumites varjunimede all julgevad sõna võtta ja muidu situvad oma püksid täis!

                              Ajaloos on näiteid VÄGA palju ja siin pole tegemist treenerite maitses... Selles olen mina isiklikult suht veendunud... Vastasel juhul kui natukene analüüsida, siis kipub kuidagi nii olema, et treenerid on koondistel kõik erinevad, aga maitsed on kõigil kuidagi ühesugused... Kas ei tundu?

                              Me ei ela enam sellises ühiskonnas kus saab tuima näoga kõigile mütsi pähe tõmmata ja siis sirge seljaga ringi liikuda!
                              www.jkkalju.ee
                              www.facebook.com/jkkalju

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
                                4. nädalat tagasi oli mul põgus kohtumine Tarmo Rüütliga.
                                Küsisin temalt, et millal viimati Kalju mängu vaatamas käisid?
                                Tarmo vastus oli: aasta tagasi (see tähendab siis 2009 august!).
                                Küsisin veel, et miks Meistriliiga parimat väravakütti Jevdot ei kaasata koondise kandidaatide hulka, kas või treeningmänguks Uzbekkidega?
                                Tarmo vastus oli: koondises eelistame välismaal mängivaid mehi.
                                See tähendab siis, et kohalikku liigat ja selle parimat väravakütti ei aksepteerita üldse ja eelistatakse Flora ja Levadia taustaga mängijaid.
                                Saatsin selle jutu peale Tarmole JL-tu Kalju kodumängude kutsed. Ehk kunagi vaevub Hiiule tulla.....


                                2 nädalat tagasi vestlesime Pohlakuga Jevdo teemal.
                                Minu küsimus: miks Jevdot A ja U23 koondisesse ei kutsuta?
                                Pohlaku vastus: Jevdo on perspektiivitu mängija, temast ei tule kunagi tipp-mängijat, me praakisime tema ja Kallaste nii Florast kui Tulevikust välja. Te (kalju) olete korjanud endale kokku sellise materjali, mis mujalt on üle jäänud. Te ei saa absoluutselt jalgpalli olemusest aru. Te olete Kaljus jalgpalli koha pealt täitsa lollid veel!!!!

                                Ja kogu selle monoloogi lõpuks ehmatas ise ka ära ja lisas kohe, et mina ei moodusta ühtegi koondist, seda teevad mu alluvad...!!

                                Ja sellist juttu räägib JL president!!!
                                Ja selline tont juhib meie jalgpalli!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X