320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas zip Vaata postitust
    Oskab keegi öelda ka, millal kutsuti viimati A-koondisesse Eesti liigas mängiv mängija, kes tol hetkel Florasse ega Levadiasse ei kuulunud?
    Kui Flora mängijad on vaja promoda siis ma ei saa aru miks peaks Levadiast üldse kedagi kutsuma. Nt Morozovi asemel võiks vabalt Palatu kutsuda seal poleks mitte midagi kahtlast.
    http://ufa-gruztaxi.ru/16154

    Kommentaar


      tegelikult ei saa ju öelda et välismaal mängivad mehed saavad alati võimaluse. Vitali Gussev ja Martin Hurt ei ole peale välismaale siirdumist enam koondise kandidaatide ringi kuulunud. Samuti ei ole kuidagi koondise kandidaatide ringi kerkinud Vitali Teleš või Daniil Ratnikov kes ka välismaale mängima siirdusid.

      Kommentaar


        Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
        tegelikult ei saa ju öelda et välismaal mängivad mehed saavad alati võimaluse. Vitali Gussev ja Martin Hurt ei ole peale välismaale siirdumist enam koondise kandidaatide ringi kuulunud. Samuti ei ole kuidagi koondise kandidaatide ringi kerkinud Vitali Teleš või Daniil Ratnikov kes ka välismaale mängima siirdusid.
        Kuidas üldse Gussevil ja Daniilil läheb? Polegi ammu kuulda olnud. Teleši kahjuks teame, et meil on tippväravavahte mitmeid. Martin Hurt ei ole vist A-koondisesse kunagi kutsutud olnud.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          No see pole küll eriline argument, et Eestis lööb väravaid ja kohe peaks ka koondises olema. Ma küsiks siis, et kelle asemel sa teda koondisesse tahad: Zenjovi, Operi, Posti, Saagi asemele? Tinglikult võivad siia ritta kuuluda ka Kink ja Purje. Iga eelnevalt nimetatu on kohe kindlasti parem variant.

          Eestlasi mängib juba niivõrd palju erinevates välisliigades, et oma koduliigas särades ei pruugi enam koondisesse pääsuks piisata. Seda enam, et mingit erilist ründajatepõuda meil ka pole. Ja olgem nüüd ausad, ega Jevdokimov nüüd teab mis väravatemasin ei ole.

          See, et ta U-23 ei kuulu, on muidugi müstika...
          ma arvan et siin tegelt ainult U-23 silmas peetigi. keegi polegi ju eriti arvanud et poiss peaks näiteks Zenjovi või Saagi asemel A-koondises olema
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            ma arvan et siin tegelt ainult U-23 silmas peetigi
            Ma selles nii kindel nüüd pole.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Kuidas üldse Gussevil ja Daniilil läheb? Polegi ammu kuulda olnud. Teleši kahjuks teame, et meil on tippväravavahte mitmeid. Martin Hurt ei ole vist A-koondisesse kunagi kutsutud olnud.
              november 2006 oli Hurt Valgevene vastu valikus. Sel ajal oli ta veel Floras äärekaitsja.
              Ja kas Daniilil võiks Bulgaaria MLs kehvemini minna kui Vunkil praegu Rootsi esiliigas?

              Kommentaar


                Algselt postitas jkj Vaata postitust
                see ei oma tähtsust ju, seal valijaskonnas on igast pohlaku poolt loodud fiktiivseid klubisid, mida tegelikult pole olemas ja nii need hääled lähevad pohlakule. Flora süsteem=KOMMUNISM
                Kas pole imelik et viimast 2-3 aastad pole kuulda (v.a Kuno) iseseisvate klubide omanikutelt mingid kommentaari Pohlaku tegevusest.Kas Levadal või kellegi teisel pole Aivarilt midagi nõuda või või see käib isiklikul kohtumisel.....sina minule ,mina sinule.Või Pohlakul on nii palju võimu et hoida neid kontrolli all.

                Kommentaar


                  no pooled klubid ML-is on pohlaku omad, Sillamäe on Tallinnast kaugel ja alles uued tulijad nemad ei näe, mis tglt sünnib. Narvale viskab pohlak mingi prääniku ja nad on rahul. Levada kunagi võitles, aga siis loobus, nüüd kui Levadal rahaga kööga, siis oleks hea ju liidult abi saada, aga ta isegi ei hakka pingutama selleks vaid laseb taseme alla ja ootab, kui raha jälle koos on.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Kuidas üldse Gussevil ja Daniilil läheb? Polegi ammu kuulda olnud. Teleši kahjuks teame, et meil on tippväravavahte mitmeid. Martin Hurt ei ole vist A-koondisesse kunagi kutsutud olnud.
                    Tundub, et nii Gussev kui ka Ratnikov ei mahu oma klubides pingilegi. Kui soccerway ei valeta just.



                    http://www.last.fm/user/kurat_

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                      No see pole küll eriline argument, et Eestis lööb väravaid ja kohe peaks ka koondises olema. Ma küsiks siis, et kelle asemel sa teda koondisesse tahad: Zenjovi, Operi, Posti, Saagi asemele? Tinglikult võivad siia ritta kuuluda ka Kink ja Purje. Iga eelnevalt nimetatu on kohe kindlasti parem variant.

                      Eestlasi mängib juba niivõrd palju erinevates välisliigades, et oma koduliigas särades ei pruugi enam koondisesse pääsuks piisata. Seda enam, et mingit erilist ründajatepõuda meil ka pole. Ja olgem nüüd ausad, ega Jevdokimov nüüd teab mis väravatemasin ei ole.

                      See, et ta U-23 ei kuulu, on muidugi müstika...
                      Ma arvan, et A koondis pole hetkel Jevdo jaoks teema. Küll, aga on U23 kindlasti see koht kus Jevdo peaks vähemalt kuuluma! Mulle meenus üks tark jutt meie jalgpallijuhtidelt, et Eestis on nii vähe mängijaid, et me peame igat noort iga hinna eest jalgpalliteel hoidma...
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas BlueSupport Vaata postitust
                        Kui Flora mängijad on vaja promoda siis ma ei saa aru miks peaks Levadiast üldse kedagi kutsuma. Nt Morozovi asemel võiks vabalt Palatu kutsuda seal poleks mitte midagi kahtlast.
                        Kas mitte Palatut pole juba isegi kutsutud?
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                          Ma arvan, et A koondis pole hetkel Jevdo jaoks teema. Küll, aga on U23 kindlasti see koht kus Jevdo peaks vähemalt kuuluma! Mulle meenus üks tark jutt meie jalgpallijuhtidelt, et Eestis on nii vähe mängijaid, et me peame igat noort iga hinna eest jalgpalliteel hoidma...
                          Selle jutuga olen ma muidugi täiesti nõus.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                            Tundub, et nii Gussev kui ka Ratnikov ei mahu oma klubides pingilegi. Kui soccerway ei valeta just.


                            http://www.soccerway.com/teams/bulga...no-more-varna/
                            Vähemalt hooaja esimeses pooles olid mõlemad koosseisus ja lõid ka väravaid.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Selle jutuga olen ma muidugi täiesti nõus.
                              No ja miks mitte Usbekistani-taoliste sõprusmängudega anda A-koondistki nuusutada, Zahovaiko asemel näiteks.
                              Kapten Trumm

                              Kommentaar


                                Algselt postitas jkj Vaata postitust
                                see ei oma tähtsust ju, seal valijaskonnas on igast pohlaku poolt loodud fiktiivseid klubisid, mida tegelikult pole olemas ja nii need hääled lähevad pohlakule. Flora süsteem=KOMMUNISM
                                Eesti Maleliit= EJL( samad nipid kasutusel)
                                Ei tea kas Olde on Vesti jünger ja omavahel malet mängides ka palle väravasse laseb?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X